Salewa Alp Mate 26 premium navy

Pánský turistický batoh Salewa

Salewa Alp Mate 26 je spolehlivý batoh na horské túry. Inovativní technologie Dry Back Air v oblasti zad kombinuje prodyšnost, nízkou hmotnost a maximální komfort, jelikož zamezuje nadměrnému pocení. Nastavitelné popruhy umožňují velmi efektivní rozložení zátěže. I díky velkému úložnému prostoru 26 litrů se skvěle hodí na celodenní dobrodružství.

Dry Back Air technologie

Systém Dry Back Air pomocí speciálního zádového panelu snižuje kontaktní plochu zad s batohem až o 25 %. Díky tomu dochází k lepší ventilaci vzduchu, a tím pádem i k sníženému pocení. Panel je navíc extrémně pohodlný, jelikož se přizpůsobuje tvaru vašich zad. Nebudete tak mít nutkání batoh sundavat při každém zastavení.

Odolný a lehký materiál

Batoh je vyroben z robustní, přesto však velmi lehké látky, aby obstál v náročném horském terénu, a zároveň pomohl s úsporou energie.

Rozdělené popruhy

Rozdělení popruhu na dvě části poskytuje volnost pohybu a odvětrávání podobně jako zádový panel. Popruhy jsou ergonomicky tvarované a navrženy tak, aby dokonale seděli na mužské tělo.

Snadná přístupnost

Alp Mate má na vrchu hlavní uzávěr s víkem, ale dá se otevřít i bočním zipem pro rychlý přístup k vašemu vybavení. Batoh obsahuje integrovanou pláštěnku, několik kapes, spostu vnějších úchytů a možnost použití hydratačního vaku. Jeho praktičnost dozajista oceníte na vaší další výpravě.

Specifikace

  • Určení: pánský batoh
  • Kolekce: Salewa 2021
  • Sport: horská turistika, hiking
  • Hmotnost: 975 g
  • Objem: 26 litrů
  • Rozměry: 59x28x22 cm
  • Materiál: 100DNylon Honeycomb, 150D Polyester

Produkt patří do těchto kategorií

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce