Black Friday 2022 je zde! Udělejte si radost a ušetřete.
Vybírat můžete zde – Black Friday 2022.

Lu Gregorová

Lu Gregorová

Tip
2 TIPY

Lu a hory

Lu Gregorová je bývalá crossfiterka a vzpěračka, která, jak sama říká, má srdce v Krkonoších a miluje speed hiking. Lu běhá, leze, chodí po kopcích a horách, jezdí na skialpech a hory jsou prostě její životní láska. Takže naše krevní skupina :)

Tipy Lu Gregorové

Moje oblíbené pohorky, které se mnou zvládly nemálo ferrat, ledovců a technicky náročnějších výšlapů. Pro mě je vždycky důležitá podrážka, to jestli drží na šutrech a v mokru a jestli na prvním sněhu nehodím záda. Nikdy jsem nehodila. V botách se dobře chodí, podrží vás na skále a dají se na ně dobře nasadit mačky. Výdrž mají taky slušnou, ušly jsme společně už kolem 300 km, v terénu je rozhodně nešetřím a pořád nemají žádné stopy opotřebovanosti.

I když jsou lehké, nebudu vám tvrdit, že v nich ujdete desítky kilometrů, 20 km je pro mě takový strop v pohorách. Ale zase kdo v těžkém terénu nebo na ledovci plánuje přes 20 km?

Vždycky jsem měla pocit, že existuje jen běžecká vestička nebo batoh. A že batoh vám při bězích bude spíš překážet. A zase jako obvykle mě to, jak se outdoorové věci posouvají přesvědčilo o opaku. Pokud nejste úplně fanoušci běžeckých vestiček, protože tak úplně neběháte, ale zase chcete lehký batoh, protože se nepotřebujete zbytečně zatěžovat a na výletech máte rádi pocit lehkosti a svižnost, tak si pořiďte Ultratrain. Sám o sobě neváží skoro nic a pojme vaše potřeby na jednodenní výlet. Díky jednoduchým páskům bude dobře držet na vašem těle, takže ho rozhodně nerozhodí nějaký seběh nebo prolézání křovin. Jediné, co se budete muset naučit je, si do něj věci dobře poskládat.

Protože tady jde o maximální lehkost, tak nemá vyztužené záda a taková špatně uložená knížka dokáže dobře dloubnout do žeber.

Souhlasím s GDPR

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Runsport.cz , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.