Lu Gregorová

Lu Gregorová

Tip
1 TIP

Lu a hory

Lu Gregorová je bývalá crossfiterka a vzpěračka, která, jak sama říká, má srdce v Krkonoších a miluje speed hiking. Lu běhá, leze, chodí po kopcích a horách, jezdí na skialpech a hory jsou prostě její životní láska. Takže naše krevní skupina :)

Tipy Lu Gregorové

Moje oblíbené pohorky, které se mnou zvládly nemálo ferrat, ledovců a technicky náročnějších výšlapů. Pro mě je vždycky důležitá podrážka, to jestli drží na šutrech a v mokru a jestli na prvním sněhu nehodím záda. Nikdy jsem nehodila. V botách se dobře chodí, podrží vás na skále a dají se na ně dobře nasadit mačky. Výdrž mají taky slušnou, ušly jsme společně už kolem 300 km, v terénu je rozhodně nešetřím a pořád nemají žádné stopy opotřebovanosti.

I když jsou lehké, nebudu vám tvrdit, že v nich ujdete desítky kilometrů, 20 km je pro mě takový strop v pohorách. Ale zase kdo v těžkém terénu nebo na ledovci plánuje přes 20 km?

Souhlasím s GDPR

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Runsport.cz , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.