Trailové boty

Užijte si traily naplno

Trailové boty oceníte při běhu v terénu, kde je nerovný povrch a je potřeba maximální přilnavost a ochrana chodidla. Jemnější vzorek podešve (podrážky) se hodí na suché traily, polňačky či lesní cesty. Hrubší vzorek (výraznější špunty) je zase skvělý do bahna nebo sněhu a speciální gumová směs podešve zajišťuje skvělou přilnavost.

Číst dále
Lenka <span>Váš expert na kopce</span>

Lenka Váš expert na kopce

+420 774 118 065 Po–pá: 8–15 hod.

info@runsport.cz Odpovídáme do 12 hodin

Zvýšená ochrana a stabilita

U trailových bot je také důležitá ochrana nohy a chodidla. Mezipodešev je často vybavená vrstvou, která chrání chodidlo před ostrými kořeny a kameny. Také špička boty je obrněná více než u silničních bot a chrání tak prsty před „nakopnutím.“ Oblast kolem paty je zpevněná a stabilizuje nohu při dopadu a odrazu.

V naší nabídce najdete jak pánské, tak dámské trailové boty různých značek. Tyto kategorie se dále dělí dle šířky chodidla.

Jak vybrat běžecké boty?

Vybíráte trailové boty a potřebujete poradit? V tom případě by se vám mohl hodit náš blogový článek Jak vybrat běžecké boty, ve kterém najdete vše o výběru trailových, ale i silničních bot. A pokud máte více času, tak si můžete pustit také podcast MAKEJ VOLE! nebo jeho video verzi, ve kterém Trailrun.cz vyzpovídal specialistu na běžecké boty Vítka Kněžínka.

Doprava zdarma při
nákupu nad 1 000 Kč

Pohybujeme se v horách,
naše produkty známe
a dokážeme vám poradit

Zaregistruj se a získej
exkluzivní slevu 5%

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce