Eva Žáčková

Eva Žáčková

Tip
1 TIP

Evička je prostě borec!

„Když se neválím doma v knihách, nebo nepobíhám v práci, tak běhám skyrunning a horské půlmaratony.“ Přesně tak se popsala členka našeho Runsport Teamu a výborná horská běžkyně Eva Žáčková.

Evička běhá nejradši v horách. Má za sebou závody jako je např. Dolomyths Skyrace nebo Hochkönigman Speed Trail. V ČR si doběhla pro titul mistryně ČR ve Skyrace (kategorie U23) a na mistrovství světa (Youth) ve Skyrunningu si doběhla pro bronz v kombinaci. Evička je prostě borec! :)

Běžecké tipy Evy Žáčkové

Dobrý den, jsem vaše nové závodní tričko do horkých letních dnů. Ultralehký materiál, hodně prodyšný a rychleschnoucí, ve kterém se nezapaříte a neuvaříte. Příjemně obepíná tělo, tudíž ho ani nevnímáte, díky bezešvému zpracování nikde netlačí a nezavazí. Dokonce do něj můžete píchat špendlíky s čísly o sto šest, nějak se netrhá a nepáře! Jen pozor, v bílé verzi je trochu průhledné, takže dámám doporučuji vzít si pod něj nějakou fešnou podprdu.

Souhlasím s GDPR

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Runsport.cz , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.