Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

RUNsport
Svojsíkova 1088,
563 01 LANŠKROUN
tel: 777 618 562
runsport@post.cz

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


O produktech » ROYAL BAY
ROYAL BAY

Značka ROYAL BAY® je sportovní řadou v širokém portfoliu společnosti ARIES, a.s. Jsme česká rodinná firma se sídlem v Krkonoších. Stabilně fungujeme na trhu již více než 20 let. Disponujeme vlastním oddělením vývoje i výroby a proto vám dokážeme nabídnout kvalitní produkty s přidanou hodnotou. Díky vlastnímu vývoji jsme flexibilní a dokážeme tak reagovat na moderní trendy, které se v textilním odvětví objevují.

Všechny výrobky firmy ARIES (tedy i značka ROYAL BAY®) jsou vyráběny v Čechách. Jedná se o sportovní řadu ROYAL BAY®, zdravotní kompresivní výrobky řady MEDICO a módní punčochové zboží řady COMFORT. Celou nabídku společnosti je možné nalézt na www.aries.eu

Naší strategií je přinášet zákazníkům výrobky s přidanou hodnotou. Naše punčochypodkolenky mají vždy něco navíc, abychom uspokojili i ty nejnáročnější zákazníky, a ti byli s naším zbožím maximálně spokojeni.