Dynafit Superlite 150 blue

Doprava zdarma
Dynafit Superlite 150 blue

Fantastická váha - 150 gramů

Dynafit Superlite 150 je se svými 150 gramy (pár - 300 g) nejlehčí skitouringové vázání, které bylo vyvinuto na základě zkušeností se závodními vázáními. Superlite 150 tak představuje spojení závodního a touringového světa do jednoho univerzálního produktu.

Svořeno pro sjezd

Superlite 150 není jen o fantastické váze. Široce umístěné otvory pro připevnění a 100% hliniková konstrukce těla vázání zajíšťují také extrémní citlivost při jízdě ve sjezdech.

Patká a nastavení vázání

Patka vázání umožňuje nastavení až 4 režimů chůze (zvednutí paty dle sklonu svahu) do kopce. Vypínací síla vázání lze nastavit v rozmezí 4-13 DIN.

Další příslušenství (dodáváno samostatně)

Nastavitelná destička

Vázání Superlite 150 může být připevněno na nastavitelnou destičku (dodávána samostatně). Díky této destičce lze potom patka vázání posunovat v rozmezí 20 mm, což umožňuje skvělé přizpůsobení různým délkám podešve.

Haršajzny alias stoupací železa (crampons)

Vázání umožňuje také připnutí stoupacích želez (dodávány samostatně), kterým se říká také haršajzny. Dále k nim lze přidělat brzdičky (dodávány samostatně), které zabrání tomu, aby vám po případném vypnutí vázání lyže ujela.

Německá kvalita

Stejně jako všechna vázání DYNAFIT je i Superlite 150 vyvíjeno a vyráběno v Německu.

Doživotní záruka

Na vázání Dynafit Superlite 150 se vztahuje prodloužená doživotní záruka.

Jak je tato záruka definována?

Doživotní záruka se vztahuje k životnímu cyklu vázání, které je v tomto případě stanoveno na deset let. Tento časový údaj je vysvětlen stárnutím použitých materiálů, které jsou v zimě vystavovány přírodním vlivům, mrazu, UV záření, soli a syntetické materiály procházejí přirozeným procesem stárnutí.

Jak získat prodlouženou záruku?

Na všechna vázání zakoupená po 1. listopadu 2019 poskytuje Dynafit prodlouženou záruku na deset let namísto dvou let, které vyžaduje zákon. Pokud chcete aktivovat tuto prodlouženou záruku, tak je vázání nutné registrovat na webu www.dynafit.com/productregistration. Poté máte nárok na opravu nebo výměnu vázání po dobu deseti let. Na poškození vázání běžným používáním, neodborným zásahem a servisem nebo úpravami se program doživotní záruky nevztahuje.

Klíčové vlastnosti:

  • Ultimátní váha - 150 gramů (pár - 300 g),
  • modrá barva,
  • nastavení vypínací síly vázání - 4-13 DIN
  • možnost přidělání maček,
  • možnost přimontování brzdičky,
  • 4 stupně zvednutí patky,
  • doživotní záruka.

Dynafit Superlite 150  - video:

Potřebujete poradit s výběrem?

Lenka Váš expert na kopce

+420 774 118 065 Po–pá: 8–15 hod.

info@runsport.cz Odpovídáme do 12 hodin

Naposledy jste si prohlíželi

Produkt patří do těchto kategorií

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce