Dynafit Alpine M fjord/lime punch

Pánské trailové boty

Trailová univerzálka na každodenní trénink

Dynafit Alpine jsou trailové běžecké boty stvořené ke zdolávání všech typů technického povrchu. Díky nízké hmotnosti se skvěle hodí na rychlostní tréninky, ale bota je zároveň dostatečně odtlumená pro delší výběhy v terénu. Kromě hmotnosti vyniká také agresivním vzorkem Vibram Megagrip a bezešvým jazykem, který zaručuje maximální pohodlí. Alpine Rocker podrážka ve tvaru “kolébky” dodává stabilitu a napomáhá přirozenému běžeckému stylu. Dynafit Alpine nabízí vše, co od trailové boty na každodenní běhání můžete požadovat.

Nízká hmotnost

Bota váží pouhých 260 g, takže se v kopcích nepronese a dodá vám pocit lehkosti. U běžeckých bot je hmotnost klíčovou vlastností a s Dynafit Alpine máte jistotu, že neplýtváte nadbytečnou energii. Díky nízké váze je také velmi obratná a ideální na tempový běh.

Alpine Rocker

“Zakulacená” podrážka lépe odvaluje chodidlo a podporuje tak přirozený a plynulý přechod do odrazu. Optimálně široká vrstva tlumení zajišťuje ochranu chodidla a absorpci nárazů, zároveň však nepohlcuje veškerou energii.

Podrážka Vibram Megagrip

Vibram Megagrip patří mezi nejpopulárnější vzorek podrážky mezi trailovými běžci. Vysoce odolná směs gumy se pyšní dlouhou životností a především poskytuje perfektní trakci na všech typech povrchů. Na boty se tak můžete spolehnout za každé situace.

Zavazování

Adaptivní systém zavazování tkaniček je konstruován tak, aby se snadno přizpůsobil individuálním potřebám běžce, a zajistil tak dokonalé upevnění nohy bez omezení pohodlí.

Specifikace

  • Sport: trailový běh
  • Určení: muži
  • Tlumení: středně odtlumená
  • Hmotnost: 260 g
  • Drop: 6 mm

Potřebujete poradit s výběrem?

Lenka <span>Váš expert na kopce</span>

Lenka Váš expert na kopce

+420 774 118 065 Po–pá: 8–15 hod.

info@runsport.cz Odpovídáme do 12 hodin

Naposledy jste si prohlíželi

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce