Velký letní výprodej pokračuje! Tentokrát jsme si posvítili na ceny běžeckých bot HOKA ONE ONE, které nyní můžete koupit se slevou 25-30 %.
Vybírat můžete zde – výprodej HOKA ONE ONE.

Salomon S/LAB Sense 8 SG racing red/black/white

Stvořeno pro závod v těžkých podmínkách

Tato ultralehká závodní speciálka do blátivého terénu byla vyvíjena za pomoci elitních sportovců, aby splňovala veškeré požadavky špičkových horských maratónců. Oproti modelu na zpevněný povrch jsou S/LAB Sense 8 SG vybaveny Integrovanou ponožkou, která brání proniknutí nečistot do vnitřku boty. Tlumící vrstva EVA pěny poskytuje lepší vstřebávání nárazů a přenos energie do odrazu.

Ideální do mokra a bláta

Agresivní vzorek podrážky Contagrip® TA vás podrží i za mokra a v rozbláceném terénu díky hrubším pětimilimetrovým špuntům.

Nízká hmotnost

Váha 215 g nasvědčuje, že se jedná o skutečně svižnou a obratnou botu, přitom však není obětován komfort ani ochrana chodidla. Nízká hmotnost vám dodá sebevědomí i v techničtějším terénu a do kopců ušetří spoustu energie.

Podrážka Contagrip® TA

Podrážka byla specificky navržena, aby obstála na mokrém povrchu. Agresivní rozmístění a geometrie špuntů vám dávají jistotu i v rozbahněném a kluzkém terénu. Oproti verzi na zpevněný povrch má vyšší špunty pro lepší záběr. Kvalitní materiál navíc poskytuje dlouhou životnost.

Tlumící EVA pěna

Hustá Eva pěna dokonale balancuje vstřebávání nárazů, ale zároveň nepohlcuje veškerou energii a doslova vás nakopne do odrazu. Tlumící vrstva navíc kombinuje dvě různě tuhé pěny. V patní části pro lepší absorpci otřesů a v přední části pro rychlý odraz.

Integrovaná elastická ponožka

Integrovaná elastická ponožka vedoucí až nad kotník nohu v botě upevní a poskytne maximální pohodlí. Hlavní funkcí je ale zamezení průniku nečistot do vnitřku boty, což je v bahnitém terénu obzvlášť důležité . Z obou stran kotníku se nachází speciální výztuhy, které chrání před nárazy kamení, větví a jiných předmětů.

Prodyšná látka

Vysoce prodyšná látka výborně odvětrává i ve velkém horku. Noha může v boťe volně dýchat a nezapaří se. Látka je navíc vodoodpudivá při lehkém dešti, a pokud proběhnete například potokem, nenasákne přebytečnou vodu a příliš nezťěžkne.

Upevnění chodidla

Dokonalé usazení chodidla v botě zajišťuje technologie SensiFit™. Několik úzkých pásků obklopuje nárt od mezipodešve až po tkaničky a poskytují tak těsné, ale pohodlné obepnutí, jelikož se přizpůsobují tvaru vaší nohy.

Šněrování Quicklace™

Minimalistický design šněrování slouží k rychlému utažení jediným pohybem. Po utažení navíc nic nevyčnívá, jelikož se dá tkanička jednoduše vložit do zabudované kapsičky na jazyku.

Detaily

 • Určení: unisex
 • Intenzita: závod, tempový trénink
 • Terén: všechen typ povrchů
 • Hmotnost: 215 g
 • Výška paty: 22 mm
 • Výška špičky: 18 mm
 • Drop: 4 mm
 • Délka špuntů: 5 mm
 • Dopad: Přes střed chodidla
 • Šněrování: Quicklace®
 • Vodoodpudivý materiál

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce