Letní výprodej pokračuje.
Tentokrát čístíme sklad Dynafit :-)

Salomon Outbound Prism W ashley blue/copen blue/pearl blue

Dámské trekové boty

Dámská turistická obuv

Salomon Outbound Prism je univerzální dámskou outdoorovou obuví. Díky velmi příjemným materiálům se dá pohodlně nosit celý den, ať už jste kdekoliv.

Podrážka Contagrip® MA je velmi přilnavá, tudíž se bota skvěle hodí i do náročného terénu. Nezáleží na tom jestli jste právě ve městě, nebo zdoláváte vrcholy hor, Outbound Prism bude v obou případech ideální volbou.

Podrážka Contagrip® MA

Podrážka byla navržena, aby obstála na všech typech povrchů. Univerzální rozmístění a geometrie špuntů vám dávají jistotu jak na kamenitých stezkách, tak na rozblácených trailech. Kvalitní materiál navíc poskytuje dlouhou životnost a ochranu chodidla před ostrými kameny.

Mezipodešev EnergyCell

Mezipodešev z EVA pěny poskytuje vysokou absorpci nárazů. Poskytuje maximální pohodlí a stabilitu i v technicky náročném terénu.

Prodyšný svršek

Navržený tak, aby byl maximálně prodyšný a dodal ochranu, stabilitu a flexibilitu podle specifických potřeb v různých částech obuvi. Zároveň zamezuje proniknutí nečistot do vnitřku boty.

S.Café® stélka

Na základě inovativní technologie je do stélky přidána směs kávové sedliny, která je vhodná pro odvod vlhkosti a zabraňování zápachu.

Ploché tkaničky

Ploché tkaničky zamezují vzniku “hot spotů” v oblasti nártu. Dopřejí tak vaší noze pevné, ale pohodlné obepnutí.

Vyrobeno bez PFC

Perforované uhlovodíky jsou běžnou součástí výrobního procesu většiny bot. Mají přitom velmi negativní dopad na životní prostředí. Proto se u bot Outbound Prism s touto látkou nesetkáte.

Klíčové informace

Určení: dámská turistická obuv Salomon
Sport: hiking, turistika, volný čas
Terén: všechny typy povrchů
Hmotnost: 230 g
Výška paty: 25,2 mm
Výška špičky: 16,2 mm
Drop: 9 mm
Délka špuntů: 4 mm
Šněrování: ploché tkaničky

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce