Salomon S/LAB Sense 8 racing red/white

Doprava zdarma
Salomon S/LAB Sense 8 racing red/white
L40751500 Salomon SLAB Sense 8 SG racing red white model legs
L40751500 Salomon SLAB Sense 8 SG racing red white right shoe angle
L40751500 Salomon SLAB Sense 8 SG racing red white sock detail
L40751500 Salomon SLAB Sense 8 SG racing red white sole detail zoom
L40751500 Salomon SLAB Sense 8 SG racing red white sole
L40751500 Salomon SLAB Sense 8 SG racing red white top view both shoes pair

Unisex závodní běžecká bota

Tato ultralehká závodní speciálka byla vyvíjena za pomoci elitních sportovců, aby splňovala veškeré požadavky špičkových horských maratónců. Oproti předchozímu modelu jsou S/LAB Sense 8 vybaveny elastickou tkaninou v oblasti kotníku, která chodidlo nejen lépe upevní, ale především zabrání vstupu nečistot do vnitřku boty. Nově byla také rozšířena tlumící vrstva EVA pěny pro lepší vstřebávání nárazů a přenos energie do odrazu. Na osvědčenou podrážku Contagrip® MA se můžete spolehnout v každém terénu, takže na trailech můžete doslova letět.

Ultralehká

Váha 195 g nasvědčuje, že se jedná o skutečně svižnou a obratnou botu, přitom však není obětován komfort ani ochrana chodidla. Nízká hmotnost vám dodá sebevědomí i v techničtějším terénu a do kopců ušetří spoustu energie.

Podrážka Contagrip® MA

Podrážka byla navržena, aby obstála na všech typech povrchů. Univerzální rozmístění a geometrie špuntů vám dávají jistotu jak na kamenitých stezkách, tak na rozbahněných trailech. Kvalitní materiál navíc poskytuje dlouhou životnost.

Tlumící EVA pěna

Hustá Eva pěna dokonale balancuje vstřebávání nárazů, ale zároveň nepohlcuje veškerou energii a doslova vás nakopne do odrazu. Tlumící vrstva je u nového modelu o trochu vyšší, takže poskytuje větší pohodlí.

Elastická tkanina okolo kotníku

Pružná tkanina v oblasti kotníku zamezuje proniknutí nečistot do vnitřku boty a poskytuje maximální pohodlí, jelikož se přizpůsobuje vaší noze. Z obou stran kotníku se nachází speciální výztuhy, které chrání před nárazy kamení, větví a jiných předmětů.

Prodyšná látka

Vysoce prodyšná látka výborně odvětrává i ve velkém horku. Noha může v botě volně dýchat a nezapaří se. Látka je navíc vodoodpudivá při lehkém dešti, a pokud proběhnete například potokem, nenasákne přebytečnou vodu a příliš nezťěžkne.

Upevnění chodidla

Dokonalé usazení chodidla v botě zajišťuje technologie SensiFit™. Několik úzkých pásků obklopuje nárt od mezipodešve až po tkaničky a poskytují tak těsné, ale pohodlné obepnutí, jelikož se přizpůsobují tvaru vaší nohy.

Šněrování Quicklace™

Minimalistický design šněrování slouží k rychlému utažení jediným pohybem. Po utažení navíc nic nevyčnívá, jelikož se dá tkanička jednoduše vložit do zabudované kapsičky na jazyku.

Detaily

 • Určení: unisex
 • Intenzita: závod, tempový trénink
 • Terén: všechen typ povrchů
 • Hmotnost: 195 g
 • Výška paty: 23 mm
 • Výška špičky: 19 mm
 • Drop: 4 mm
 • Délka špuntů: 3 mm
 • Dopad: Přes střed chodidla
 • Šněrování: Quicklace®
 • Vodoodpudivá úprava

Potřebujete poradit s výběrem?

Lenka <span>Váš expert na kopce</span>

Lenka Váš expert na kopce

+420 774 118 065 Po–pá: 8–15 hod.

info@runsport.cz Odpovídáme do 12 hodin

Naposledy jste si prohlíželi

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce