Vážení zákazníci, víte, že při objednávce nad 1.000 Kč od nás máte poštovné ZDARMA? A k objednávce nad 2.000 Kč navíc dostanete krásnou běžeckou čelenku Runsport.cz - EXPERTI NA KOPCE. Přejeme Vám krásné předvánoční nakupování a děkujeme, že jste si vybrali právě nás… :)

Compressport Headband On/Off blue lolite

Sportovní čelenka

Compressport Headband On/Off je běžecká čelenka, která se vyznačuje svou pružností a bezešvou tkaninou pro dosažení co nejefektivnější termoregulace a komfortu.

Technologie ON/OFF zajišťuje všestranné větrání pro co nejrychlejší odvádění potu. Schne až 7x rychleji než běžná sportovní čelenka. Vysoce měkká vlákna přiléhají k Vaší hlavě tak, aby nevytvářela nepříjemné otlakové body.

Čelenku využijete pro běh, ale díky svému měkkému materiálu je vhodná i například pod cyklistickou přilbu. Určitě se neztratí ani při turistice, na běžkách, v posilovně nebo při běžném nošení.

Šířka čelenky je 7,5 cm.

Klíčové informace

Kompresní čelenka Compressport Headband On/Off (blue - lolite) - popis klíčových parametrů - univerzální velikost/střih, ultra lehká, výborná termoregulace.

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce