Velký letní výprodej pokračuje! Tentokrát jsme si posvítili na ceny běžeckých bot HOKA ONE ONE, které nyní můžete koupit se slevou 25-30 %.
Vybírat můžete zde – výprodej HOKA ONE ONE.

Crazy Idea Short Umbolt Man energy

Pánské kraťasy pro běh v horách

Short Umbolt jsou krátké legíny určené pro skyrunning a horský běh obecně. Ocení je zejména ti, kteří preferují těsnou ochranu nohou a zakrytí až nad koleno. Tyto kraťasy jsou vyrobené z několika druhů materiálů, které jsou umístěné tak, maximálně plnily svou funkci (odvětrání, komprese, atd.).

Materiál a kapsy

Základním materiálem je rychleschnoucí mikrovlákno s grafénovým potiskem. Skrytá zadní kapsa (vnitřní na zip) byla vyvinuta a patentována v Crazy Idea na základě potřeb závodníků při skyrunningových závodech. Šortky mají ještě po stranách kapsy na gely – kryté síťovinou na přední. Ploché švy jsou samozřejmostí.V pase je umístěn silikonový pásek, který zabraňuje shrnování kalhot.

Doplňující informace:

  • ploché švy,
  • pět kapes (jedna skrytá na zip),
  • silikonový pásek v pase,
  • grafénový potisk s dlouhou životností.

Značka Crazy Idea

Italská značka Crazy Idea je synonymem pro výstřední, nevšední, nekonvenční oblečení, které si jde vlastní cestou a dává červenou kartu nudě a šedi. Crazy Idea se zrodila v roce 1989 jako projekt Valerie Colturi, bývalé závodnice v běžeckém lyžování, nadšené skialpinistky a lezkyně. Valeria dodnes stojí v čele firmy, je její duší a stále má zásadní slovo ve vývoji produktů.

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce