Leki Micro Vario TA black/light anthracite/white - 110-130 cm

Trekové/běžecké hole

Skládací nastavitelné hliníkové trekové hole

Trekové hole Leki Micro Vario TA jsou vyrobeny z vysokopevnostního hliníku. Poskytnou vám oporu v kopcích a pomohou přenést část zátěže z nohou na ruce.

Chytrý systém Speed Lock 2 a tlačítko Push Button umožňují snadné nastavení délky (110-130 cm) a jejich rychlé složení (délka po složení 38 cm).

Ergonomicky tvarovaná rukojeť Aergon je velmi pohodlná a poskytuje několik možností úchopu. Velká opěrná hlavice přijde vhod především při prudkých sestupech.

S holemi Micro Vario TA ušetříte energii, ať už se vydáte kamkoliv.

Ergonomické madlo a poutko

Speciálně tvarované madlo a rukojeť umožňují pohodlné přehmátnutí pro maximální pohodlí. Rukojeť je značně prodloužena, což se hodí především v prudkých stoupáních. Velkou opěrnou hlavici pak oceníte především v náročných sestupech. Poutko je vyrobeno z příjemného materiálu, který se vyznačuje vysokou prodyšností, takže se v něm ruka nepřehřívá.

Rychle složení a snadné nastavení délky

Ovládání je jednoduché a velmi intuitivní. Hole zvládnete nastavit i v silných rukavicíh. Pomocí bezpečnostního šroubu hole jednoduše upevníte, a to v rozmezí délek 110-130 cm. Hole se navíc dají složit pomocí jediného tlačítka. Po složení mají délku 38 cm, což výrazně usnadní manipulaci.

Videonávod jak hole správně složit najdete zde.

Hliník HTS

Tento speciální materiál disponuje dlouhou životností, extrémní odolností a vysokou mírou stability. Zkrátka budete mít jistotu, že se na hole můžete spolehnout.

Hroty a košíčky

Praktické košíčky ve spodní části holí zaručující výbornou podporu na měkkém povrchu. V kombinaci s hroty Flex Tip Short vás hole podrží prakticky v jakémkoliv terénu.

Specifikace

  • Určení: unisex turistické hole Leki

  • Aktivita: turistika, trekking

  • Hmotnost: 267 g (jedna hůl)

  • Délka po složení: 38 cm
  • Průměr: 18/16/14 mm

  • Poutko: Lock Security Strap (Skin)

  • Materiál: hliník HTS 6.5

 

Potřebujete poradit s výběrem?

Lenka <span>Váš expert na kopce</span>

Lenka Váš expert na kopce

+420 774 118 065 Po–pá: 8–15 hod.

info@runsport.cz Odpovídáme do 12 hodin

Naposledy jste si prohlíželi

Produkt patří do těchto kategorií

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce