Vážení zákazníci, víte, že při objednávce nad 1.000 Kč od nás máte poštovné ZDARMA? A k objednávce nad 2.000 Kč navíc dostanete krásnou běžeckou čelenku Runsport.cz - EXPERTI NA KOPCE. Přejeme Vám krásné předvánoční nakupování a děkujeme, že jste si vybrali právě nás… :)

Salewa Smartphone Insulator flint stone/pansy/white

Salewa Smartphone Insulator

Chytrý kryt na mobil usnadňuje nalezení ztracených osob díky integrovanému detektoru Recco. Byl navržen firmou Recco ve spolupráci s horskou záchrannou službou.

Hřejivá vrstva vlny zachovává baterii v teple, a tím prodlužuje životnost mobilního telefonu. Kryt je navíc voděodolný a chrání mobil před nárazy. Malá bezpečnostní karabina umožňuje připnutí k batohu, bundě apod.

Recco reflektor se nachází na spodku krytu ve speciálním všitém tunelu.

Recco technologie

Recco® System je ochranný lavinový systém založený na radarové technologii, který napomáhá při hledání obětí v lavinách.

Záchranářským Recco detektorem jsou vysílány radarové vlny, které díky zpětnému odrazu od Recco reflektoru pomohou záchranářům určit přesnou pozici hledaného. Proto je tento systém velice efektivní a v současné době je používán jako doplněk ostatních záchranářských metod.

Specifikace

  • Určení: unisex
  • Barva: flint stone/pansy/white
  • Rozměry: 16 x 8 x 1,6 cm
  • Hmotnost: 30 g
  • Technologie: Recco Advanced Rescue Technology

Potřebujete poradit s výběrem?

Lenka <span>Váš expert na kopce</span>

Lenka Váš expert na kopce

+420 774 118 065 Po–pá: 8–15 hod.

info@runsport.cz Odpovídáme do 12 hodin

Naposledy jste si prohlíželi

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce