Hoka One One Zinal W atlantis / outer space

Dámské trailové boty

Doprava zdarma
Hoka One One Zinal W atlantis / outer space
HOKA ONE ONE W Zinal atlantis / outer space4
HOKA ONE ONE W Zinal atlantis / outer space5
HOKA ONE ONE W Zinal atlantis / outer space3
HOKA ONE ONE W Zinal atlantis / outer space2
HOKA ONE ONE W Zinal atlantis / outer space1

Dámské trailové boty

Zinal je dlouho očekávaná novinka od značky Hoka. Jedná se o velmi dynamické trailovky, určené pro intenzivní tréninky a závody. Zaručují ideální mix rychlosti, obratnosti a stability.

Boty se pyšní velmi nízkou hmotností (196 gramů), a zároveň vysokou mírou tlumení. Ale nenechte se zmást. Tlumící pěna je o trochu tvrdší, než na co můžete být u Hok zvyklí. Díky tomu velmi efektivně přenáší energii z dopadu do odrazu. Pokud hledáte rychlé závodní boty, které nestrádají na pohodlí, jsou pro vás Hoka Zinal jako stvořené.

Dynamické tlumení

Model Zinal nabízí nízký profil odtlumení, který ponechává nohy blízko u podkladu. Tím je zajištěn dobrý cit pro povrch a optimální stabilita. Nová, tvrdší směs EVA pěny poskytuje maximální energetickou návratnost a chrání chodidlo v technickém terénu.

Nízká hmotnost

Díky hmotnosti pouhých 196 g jsou boty velmi obratné a doslova vybízejí k rychlému běhu. Proto jsou ideálním kandidátem pro svižné trailové závody.

Prodyšný svršek

Vysoce prodyšný materiál zajišťuje odvětrání i při vysoké intenzitě běhu. Zabraňuje pronikání nečistot do vnitřku bot a dopřává pohodlné, ale pevné usazení nohou.

PROFLY™ Rocker

Podešev ve tvaru kolébky zefektivňuje váš běžecký krok. Napomáhá k přirozenému běžeckému stylu a díky vyšší energetické návratnosti dělá běh jednodušší.

Podrážka Vibram® Megagrip

Gumová směs byla přidána jen do nejvíce vytížených míst podrážky. Tím bylo dosaženo snížení hmotnosti, ale zároveň špičkové přilnavosti. Strategicky rozmístěné špunty zaručují dokonalou trakci na jakémkoliv povrchu. Megagrip vám dodá jistotu v technických sebězích i optimální záběr v prudkých stoupáních.

Specifikace

  • Určení: dámská běžecká obuv
  • Intenzita: závody, tempový trénink
  • Terén: nezpevněný povrch, trail
  • Hmotnost: 196 g
  • Výška paty: 32 mm
  • Výška špičky: 27 mm
  • Drop: 5 mm
  • Dopad: Přes střed chodidla
  • Šířka: široké

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce