Inov-8 X-Talon Ultra 260 M (S) black/gold

Pánské trailové boty

Značka Inov-8 vyslyšela volání po botách do náročného terénu. Krosovkách, které budou dostatečně široké a dostatečně tlumené, aby unesly i těžkého běžce a/nebo vydržely maximální zátěž.

Připraveny na zátěž

A právě proto přichází INOV-8 X-TALON ULTRA 260. Podešev vychází z kultovního agresivního gripu X-TALON 225 s tím rozdílem, že špunty mají větší plochu, aby zvládly větší zatížení.

Agresivní grip a skvělá přilnavost

Výška špuntů je úctyhodných 8 mm, takže vás X-TALON ULTRA 260 bez zaváhání dostane i z největšího bláta nebo hlubokého rozbředlého sněhu. Obvodová část podešve má tvrdší směs pro dokonalý záběr v bahně a na sněhu, vnitřní část naopak měkkou kontaktní pryž s vynikající adhezí na kamenech a skále.

Mezipodešev s dropem 8 mm

Mezipodešev POWERFLOW má drop 8 mm a je složena ze dvou dílů. Patní část má měkčí směs a nabízí o 10 % vyšší úroveň tlumení, přední část má vyšší hustotu, je tedy lehce tvrdší a nabídne přesnější a efektivnější odraz.

Ochranný polymerový prstenec DFB kopíruje tvar plantární fascie a při efektivním běžeckém stylu lehce napomáhá k odrazu (pružinový efekt).

Odolný bezešvý svršek

Svršek je tvořen extrémně odolným balistickým nylonem s voděodolným zátěrem. Tento materiál zajistí neměnný tvar svršku i v případě totálního promočení. Bezešvost svršku zase nabídne skvělý komfort.

Trojitě vyztužená špička ochrání prsty před nakopnutím jakékoliv překážky. Svršek je enormně pevný a díky tomu je pochopitelně snížena prodyšnost boty.

Měkký nahřívatelný opatek

Měkký opatek je citlivý k patám a achilovkám a v případě výrustků na patě jej lze jednoduše aktivovat a pomocí nahřátí customizovat na takto deformované chodidla.

OCR, orientační běh i měkké traily

Bezkonkurenční grip, pevnost a robustnost této boty oceníte na těch nejdelších překážkových bězích, v orienťáku nebo v těžkém technickém trailu.

Specifikace

  • Určení: pánské trailové boty Inov-8
  • Kolekce: 2022
  • Aktivity: orientační běh, překážkové běhy, měkké traily
  • Drop: 8mm
  • Tlumení ve špičce: 8 mm
  • Tlumení v patě: 16 mm
  • Výška stélky: 6 mm
  • Šířka: 4/5 (široké)

Potřebujete poradit s výběrem?

Lenka <span>Váš expert na kopce</span>

Lenka Váš expert na kopce

+420 774 118 065 Po–pá: 8–15 hod.

info@runsport.cz Odpovídáme do 12 hodin

Naposledy jste si prohlíželi

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce