Letní výprodej pokračuje.
Tentokrát čístíme sklad Dynafit :-)

Inov-8 Parkclaw G 280 M (S) nectar/navy

Pánské univerzální boty

Doprava zdarma
Inov-8 Parkclaw G 280 M (S) nectar/navy
000972-NENY-S-01-Inov-8-Parkclaw-G-280-M-(S)-nectar-navy-side
000972-NENY-S-01-Inov-8-Parkclaw-G-280-M-(S)-nectar-navy-top
000972-NENY-S-01-Inov-8-Parkclaw-G-280-M-(S)-nectar-navy-sole
000972-NENY-S-01-Inov-8-Parkclaw-G-280-M-(S)-nectar-navy-bezecke-boty
000972-NENY-S-01-Inov-8-Parkclaw-G-280-M-(S)-nectar-navy-front
000972-NENY-S-01-Inov-8-Parkclaw-G-280-M-(S)-nectar-navy-back

Pánské univerzální běžecké boty

Čerstvý přírůstek mezi běžeckými botami INOV-8 je tady pro všechny běžce, kteří rádi kombinují silniční a trailové trasy. PARKCLAW G 280 navazuje na model PARKCLAW 260 a posouvá ho na dosud nepoznanou úroveň.

Běžecký obojživelník

Koncept zůstává neměnný a navazuje na extrémní popularitu gravel kol. U běžeckých bot to znamená lehkou a agilní konstrukci, kterou známe ze silničních modelů, která je ale upravena tak, aby bez mrknutí oka zvládla i lehký trail.

Spolehlivý záběr vzorku

Podešev z grafenové směsi G-GRIP má jemný vzorek, který skvěle drží a vydrží na asfaltu a zároveň je na něj spoleh i v lehkém terénu. Výška gripu 4 milimetry je i díky agresivnímu tvarování dostatečná pro běh po polních i lesních cestách, nebo pěšinách. Hustota vzorku pak zajišťuje velkou kontaktní plochu, která nezklame ani na mokrém hladkém asfaltu, kde mívají klasické trailové boty velké problémy.

Grafenová pěna a vymazlené tlumení

Tlumící vrstva je tvořena grafenovou pěnou G-FLY, která botě dodává komfort, stabilitu i dynamiku. Mohutnost tlumení v patě vyšplhala na 20 mm s dropem 8 mm. Díky vlastnostem G-FLY, především díky tvarové stálosti a vysoké pružnosti, ale působí PARKCLAW G 280 mnohem nižším dojmem. Ve výsledku tak dostáváte botu se špičkovým komfortem i při velmi dlouhém silničním běhu, která má ale velmi vysokou ohebnost, vnímavost a propriocepci.

Tyto vlastnosti vám pomohou nejen číst a vnímat terén pod nohama, ale i pracovat na běžecké technice, protože zpětná vazba je i přes vyšší vrstvu tlumení okamžitá a přesná.

Lehký odolný svršek

Svršek tvoří strukturovaná síťovina s lehkou stabilizací nártu a masivnějším chráničem prstů. Výsledkem je lehký a vysoce odolný svršek, který nebrání ani svižnějšímu tempu a zároveň se mnohem lépe vypořádává s nerovnostmi a překážkami, než ryze silniční varianta. I zde je pracováno s prvky známými ze silničních bot, které jsou upraveny pro potřeby běhu v lehkém terénu.

Zkrátka univerzální gravel koncept tělem i duší.

Specifikace

 • Určení: pánské univerzální běžecké boty Inov-8
 • barva: nectar/navy
 • kolekce: 2022
 • hmotnost: 280 g
 • šířka kopyta: 4/5 (široké)
 • drop: 8 mm
 • tlumení pod patou: 20 mm
 • tlumení ve špičce: 12 mm
 • výška vzorku: 4 mm
 • technologie: G-Grip
 • podešev: Parkclaw

Videorecenze - Inov-8 Parkclaw G 280

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce