Garmin Vívoactive 4 - gray / black band

Chytré hodinky s GPS – na sport i do společnosti

Garmin Vívoactive je skvěle vyvážená řada chytrých GPS hodinek, která spojuje elegantní vzhled, rozumnou výdrž a všestrannou nabídku fitness a sportovních funkcí. Hodinky tak můžete vzít na běh, do bazénu, na lyže, ale stejně tak dobře budou zdobit vaše zápěstí v práci nebo společenské akci.

Výdrž baterie

Buďte stále v pohybu díky výdrži baterie až 8 dní v režimu chytrých hodinek, nebo až 6 hodin v režimu se zapnutou GPS a poslechem hudby.

Odolné a elegantní

Skvělá kombinace dlouhé výdrže, vysoké odolnosti a elegantního vzhledu umožňuje hodinky nosit na sport i do práce. Změnit styl hodinek můžete snadno i díky vyměnitelným řemínkům.

Stále zapnutý, dotykový displej

Hodinky jsou vybavené úsporným, stále viditelným Garmin Chroma Display™ displejem se skvělou čitelností na slunci. Displej je krytý odolnýmsklíčkem tvrzeným technologií Corning® Gorilla® Glass 3.

Obsah balení:

  • hodinky vívoactive 4,
  • nabíjecí a datový kabel,
  • dokumentace.

Garmin Vívoactive 4 - gray / black band – přehled funkcí

Základní informace

  • Bonatá nabídka funkcí spojených se zdravím a kondicí
  • Velmi slušná výdrž baterie, v režimu smartwatch až 8 dní na jedno nabití.
  • Vestavěný hudební přehrávač s pamětí a podporou nejen Spotify či Deezer.
  • Více než 20 sportovních profilů (běh, kolo, plavání, golf, lyžování...)
  • S animovanými cvičeními můžete snadno udržovat a zlepšovat svoji kondici.
  • Snadné a bezpečné bezkontaktní Garmin Pay platby si jistě zamilujete.

Kompletní seznam parametrů a funkcí najdete zde – Garmin Vívoactive 4 – parametry.

 Garmin Vívoactive 4 - video

Garmin Vívoactive 4 – přehled zdravotních funkcí

Mějte přehled o svém zdraví

Garmin Vívoactive 4 – zdravotní funkce

Funkce BODY BATTERY™

Funkce sleduje a vyhodnocuje vyvážení zátěže a regenerace organizmu v průběhu celého dne. Spíte dostatečně? Nepřetěžujete se v práci nebo tréninku? Funkce Body Battery vám napoví...

Pulzní oxymetr

Snímač Pulse Ox měří a zaznamenává úroveň nasycení krve kyslíkem v průběhu dne i během spánku. Díky tomu zjistíte, jak dobře vaše tělo vstřebává kyslík a jak kvalitně si v noci odpočinete.

(Zařízení není lékařským přístrojem a není určeno k diagnostickým účelům ani jako zdravotnické monitorovací zařízení; viz Garmin.com/ataccuracy. Funkce pulzního oxymetru není dostupná ve všech zemích.)

Sledování zatížení organismu

Funkce Stress Score sleduje a zaznamenává míru zatížení organizmu. Jak rychle regeneruje vaše tělo po náročném tréninku? Blíží se onemocnění? To vše vám mohou hodinky pomocí této funkce napovědět.

Garmin Vívoactive 4 – zdravotní funkce

Funkce navržené pro ženy

Pomocí aplikace Garmin Connect™ můžete sledovat také průběh menstruačního cyklu nebo těhotenství. Zapisujte si příznaky, získejte tipy pro cvičení a výživu a další výhody. Informace budete mít s hodinkami neustále při sobě.

Sledování pitného režimu

Zaznamenávejte si denní příjem tekutin a ohlídejte si svůj pitný režim. Vše je velmi jednoduché. Můžete si nastavit automatický cíl, velikost skleničky a také zjistit ztrátu tekutin během sportovních aktivit.

Měření frekvence dýchání

Hodinky měří a zaznamenávají dechovou frekvenci v průběhu dne i během spánku. V hodinkách jsou navíc k dispozici dechová cvičení, která vám pomohou správně dýchat nebo se zbavit vysokého stressu.

Garmin Vívoactive 4 – zdravotní funkce

Pokročilé sledování spánku

Získejte představu o délce a kvalitě svého spánku. Hodinky rozpoznají fáze lehkého, hlubokého spánku, čas pohybu a fázi REM. Spolu s údaji z pulzního oxymetru1, údaji o dýchání a Body Battery budete mít k dispozici cenná data.

Měření srdečního tepu ze zápěstí

Hodinky neustále měří a zaznamenávají váš srdeční tep a upozorní vás, pokud je v klidovém režimu příliš nízký nebo naopak příliš vysoký. Detekují automaticky klidový tep a zobrazují jeho týdenní vývoj.

Dechová cvičení

Při snaze o odpočinek nebo soustředěnou činnost si můžete spustit dechové cvičení, během kterého budou hodinky sledovat úroveň stresu a dýchání, abyste získali lepší představu o tom, jak dýcháte.

Garmin Vívoactive 4 – pro všechny druhy pohybu

Pro všechny druhy pohybu

Garmin Vívoactive 4 – pro všechny druhy pohybu

Animovaná cvičení na obrazovce

Animace různých cviků pro kardio a silové tréninky, jógu a pilates, předinstalované v hodinkách. Navíc je i možnost stažení dalších tréninků pro tyto aktivity z aplikace Connect.

Aplikace pro sportovní aktivity

Zaznamenávejte si své pohybové aktivity jako chůzi, běh, jízdu na kole, plavání, golf a další. K dispozici je více než 20 profilů pro pro indoorové i venkovní sporty.

Garmin Coach

Funkce bezplatného osobního trenéra pro běh vám pomůže trénovat pro váš příští běh na 5 km, 10 km nebo půlmaraton.

Garmin Vívoactive 4 – pro všechny druhy pohybu

Vlastní tréninky

Naplánujte si své vlastní tréninky v aplikaci Garmin Connect a stáhněte si je do hodinek.

Garmin Vívoactive 4 – chytré funkce

Chytré funkce

Garmin Vívoactive 4 – chytré funkce 

Chytrá oznámení

Na hodinkách můžete přijímat e-maily, textové zprávy a upozornění. Stačí je spárovat s kompatibilním smartphonem. Při spárování s telefonem Android™ můžete dokonce na textové zprávy odepisovat.

Hudba

Stáhněte si skladby a playlisty z kompatibilních účtů pro hudbu (může být vyžadováno předplatné). Používejte bezdrátová sluchátka (prodávají se samostatně) k poslechu hudby uložené v hodinkách.

Bezpečnostní a sledovací funkce

Při spárování s telefonem můžete se svými kontakty sdílet svou aktuální polohu – buď manuálně, nebo během venkovních aktivit automaticky, včetně vestavěné funkce detekce nehod (V případě propojení s chytrým telefonem. Více informací týkajících se požadavků a používání bezpečnostních funkcí a jejich omezení viz Garmin.com/safety.).

Garmin Vívoactive 4 – chytré funkce

Plaťte snadno a bezkontaktně díky Garmin Pay

Svou peněženku tak budete mít vždy po ruce. Ověřte si, zda toto podporuje váš poskytovatel bankovních služeb.

Aktuální informace o podporovaných zemích, platebních sítích a bankách naleznete na adrese Garmin.com/GarminPay/banks

Connect IQ

Vylaďte si hodinky podle svých představ. Stáhněte si různé aplikace, doplňky a vzhledy ciferníku. Je to snadné a nabídka bezplatného obsahu je široká.

Navrženo pro každodenní používání

Garmin Vívoactive 4 – každodenní používání

Stupeň vodotěsnosti

Hodinky jsou vodotěsné do 5 ATM. Bez problému s nimi tedy můžete plavat a nechat si je na ruce při sprchování.

Garmin Vívoactive 4 – každodenní používání

Produkt patří do těchto kategorií

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce