Kupujete u nás vánoční dárek a nejste si jistí velikostí nebo vhodností dárku? Žádný problém! Prodlužujeme totiž dobu, ve které můžete vrátit zboží bez udání důvodu – zboží můžete vracet až do 10. ledna. Tato akce se vztahuje na objednávky realizované od 1. do 23. prosince 2022. ;-)

Garmin Enduro 2 PRO Sapphire Solar - Titan carbon gray DLC / black nylon band

Chytré hodinky s GPS a fantastickou baterií

Chytré GPS hodinky se skvělou kombinací všestranného sportovně-outdoorového využití, vysokou výkonností, nekompromisním funkčním vybavením, nízkou hmotností a extrémně dlouhou výdrží akumulátoru na 1 nabití.

Safírové solární sklíčko, titanová luneta

Lehké sportovní GPS hodinky s 1,4" displejem krytým safírovým solárním sklíčkem, titanovou lunetou s DLC úpravou, tělem z tvrzeného polymeru se zabudovanou LED svítilnou a opravdu dlouhou výdrží.

Mapy Topo Czech

Voucher na mapu Topo Czech PRO v balení.

Obsah balení

 • Enduro 2 s černým nylonovým řemínkem UltraFit,
 • voucher pro stažení mapy TOPO Czech PRO,
 • černý silikonový řemínek,
 • nabíjecí / datový kabel,
 • dokumentace.

Garmin Enduro 2 – přehled

Základní informace

 • Solární dobíjení poskytuje dlouhou výdrž baterie i pro extrémně dlouhé aktivity.
 • Až 150 hodin souvislého GPS záznamu s podporou solárního dobíjení (za předpokladu nepřerušovaného používání při světelné intenzitě 50 000 luxů).
 • SatIQ™ automaticky volí režim GPS příjmu s ohledem na přesnost a výdrž.
 • Zobrazení podrobných map na displeji, plánování tras i z mobilního telefonu.
 • Vysoce jasná LED svítilna, 2x jasnější v porovnání s hodinkami Garmin Fénix 7X.
 • Sledování a vyhodnocení zátěže a regenerace, včetně tréninkových doporučení.

Kompletní seznam funkcí a parametrů najdete zde – Garmin Enduro 2 PRO Sapphire Solar - Titan carbon gray DLC / black nylon band (parametry).

Garmin Enduro 2 PRO - video

Solární dobíjení baterie

Výdrž až 34 dnů provozu v režimu chytrých hodinek, plus dalších 12 dnů při využití solárního dobíjení (předpokládá se celodenní nošení se třemi hodinami venku při intenzitě světla 50 000 luxů). Výdrž až 150 hodin podrobného GPS záznamu při využití solárního dobíjení1.

Stvořeno do extrémních podmínek

Lehké a vysoce pevné pouzdro hodinek s velikostí 51 mm je doplněné o odolné safírové sklíčko, pod kterým se ukrývá 1,4″ displej s tlačítkovým i dotykovým ovládáním. Nylonový řemínek UltraFit je pohodlný i při dlouho trvajících aktivitách a v extrémních podmínkách.

Duální ovládání – dotykový displej i tlačítka

Hodinky používají plnohodnotné tlačítkové ovládání, které je přesné a jisté i ve vodě nebo nízkých teplotách. Tlačítka nově doplňuje i dotykový displej, který je možné kdykoliv aktivovat a deaktivovat. Dotyk je skvělý například pro ovládání mapy.

Garmin Enduro 2 – tréninkové funkce

Funkce VO2 Max

Hodinky měří hodnotu VO2 Max pro klasický i trialový běh. U trailového běhu přizpůsobuje výpočet podle podmínek na trase, které mohou mít vliv na výkon.

Ultra dlouhé aktivity? Žádný problém!

Speciální sportovní profil je připravený pro příznivce ultra dlouhých běžeckých závodů. Sportovní profil zaznamenává nejen čas, vzdálenost a převýšení, ale dokáže stopovat i časy odpočinku a zaznamat časy strávené na občerstvovacích stanicích.

Aplikace Adventure Racing

Speciální sportovní profil je k dispozici pro závoty typu Adventure race. Sportovní profil umožňuje během závodu sledovat srdeční tep, nadmořskou výšku, časy úseků a další metriky a zaznamenávat trasu pomocí GPS. GPS trasa, ani GPS souřadnice se ale během závodu nezobrazují, aby nebyla porušena pravidla závodu. Obrazovka shrnutí pomáhá ověřit u závodní komise váš čas dokončení závodu.

Garmin Enduro 2 – tréninkové funkce

Funkce ClimbPro – výškový profil

Funkce ClimbPro poskytuje podrobné informace a statistiky o výškovém profilu naplánované trasy. Funkce rozdělí trasu na jednotlivá stoupání a u každého z nich poskytne v reálném čase podrobné informace, včetně zbývajících metrů do vrcholu kopce.

Funkce PACEPRO™ – plánování tempa

Jedinečná funkce PacePro vám umožní naplánovat tempo závodu s ohledem na výškový profil trasy. Umožní naplánovat rychlejší tempo z kopce a pomalejší do kopce a je skvělou pomůckou pro udržení průměrného tempa na trati.

Tempo s korekcí sklonu

Funkce je vhodná pro běh v přírodě v kopcovitém terénu. Funkce umožňuje plánovat tempo běhu s ohledem na členitý terén tak, aby výsledný výkod odpovídal naplánovanému času.

Garmin Enduro 2 – tréninkové funkce

Předpověď výsledků

Tato funkce vám na základě historie běhů a celkové kondice poskytne odhad, jaké by mohlo být vaše tempo a čas pro vzdálenost, kterou chcete uběhnout. Data o trendech vám ukážou vliv tréninku v průběhu času.

Aklimatizace na výšku a teplotu

Připravte se na významnější změnu prostředí. Při spárování s kompatibilním telefonem můžete sledovat, jak si vaše tělo vede v různých prostředích z hlediska aklimatizace na nadmořskou výšku nebo teplotu.

Metriky výkonu

K dispozici jsou pokročilé metriky tréninku, jako je například dynamika běhu, VO2 Max, stav aklimatizace podle teploty a nadmořské výšky, regenerační asistent, tréninkový efekt, vyhodnocení týdenní a měsíční tréninkové zátěže a další.

 Garmin Enduro 2 – automatické stopování zastávek

Automatické stopování zastávek

Během ultra dlouhých běhů budou vaše hodinky automaticky zaznamenávat čas strávený v občerstvovací stanici nebo na kontrolním bodě, takže si přestávky nemusíte hlídat sami.

Garmin Enduro 2 – více možností tréninku

Všestranné sportovní využití

K dispozici jsou přednahrané profily aktivit pro běh, jízdu na kole, plavání, lyžování, golf, turistiku, veslování, lezení na stěně a další. Každý sport využívá svůj sportovní profil se samostatným nastavením obrazovek, funkcí a režimu spotřeby.

Garmin Enduro 2 – tréninkové režimy

Regenerační asistent

Po každém tréninku, pomocí doporučené doby regenerace uvidíte, jak dlouho je třeba regenerovat, než budete připraveni na další náročný výkon. Tato funkce zohledňuje intenzitu tréninku i další faktory, jako je stres, denní aktivita nebo spánek.

Denní tréninková doporučení

Tréninková doporučení podle úrovně vaší kondice poskytují každodenní doporučení běhu a jízd na kole, podle aktuální tréninkové zátěže a stavu tréninku.

 Garmin Enduro 2 – více možností tréninku

Lyžování a skialpinismus

Podrobné měření a vyhodnocení běžeckého i sjezdového lyžování a dokonce i skialpinismu nebo chůze na sněžnicích. Automatické vypínání stopek na lanovce, statistiky nastupaných a naklesaných metrů a mnohem, mnohem více..

Běžecké lyžování

Po spárování s hrudním pásem HRM-Pro™ Plus (prodává se samostatně) vám metrika lyžařského výkonu pomůže měřit aktuální zátěž při tréninku na běžkách.

Surfování na vlnách

Připravte se na vlny. Hodinky jsou kompatibilní s aplikací Surfline Sessions™, která vytváří video každé jízdy, kterou zachytíte na kameru Surfline® (při spárování s mobilními aplikacemi Garmin Connect a Surfline). Na videa se můžete podívat později a díky předplatnému Surfline Sessions zjistíte, jak jste si vedli.

Garmin Enduro 2 – jízda na horském kole

Jízda na horském kole

Zajímají vás podrobnosti o jízdě na MTB kole? Hodinky změří parametry obtížnosti (Grit™) a plynulosti (Flow™) jízdy na projeté trati.

Garmin Enduro 2 – mapa a navigační funkce

Integrovaná LED svítilna

Skvělým pomocníkem ve tmě a horších světelných podmínkách je vestavěná LED svítilna. Svítilna je neustále při ruce a umí svítit 4 úrovněmi bílého a 1 úrovní červeného světla. Svítilna hodinek Enduro 2 je navíc 2x jasnější než odpovídající svítilna u hodinek Fēnix® 7X.

Garmin Enduro 2 – led svítilna

Technologie SATIQ™ – inteligentní příjem satelitního signálu

Technologie SatIQ umožňuje automaticky určit a nastavit nejvýhodnější režim příjmu satelitního signálu s ohledem na vyvážení maximální přesnosti určení pozice a výdrže baterie. Režim příjmu satelitního signálu se při tomto režimu mění dynamicky v průběhu záznamu aktivity.

Vícepásmový příjem satelitního signálu

Hodinky nabízejí přístup k několika globálním satelitním navigačním systémům (GPS, GLONASS, Galileo) a současně dokážou využít příjem více frekvencí GPS signálu. Výsledkem je maximální přesnost v prostředí s volným i zakrytým výhledem na oblohu.

Garmin Enduro 2 – mapa a navigační funkce

Funkce NEXTFORK™

Funkce při pohybu v terénu zobrazuje vzdálenost k další křižovatce tras a název trasy na této křižovatce.

Zobrazení dat na mapovém displeji

Zobrazte si důležité informace přímo na mapové stránce. Sledujte průběh trasy, okolní orientační body a důležitá datová pole na jediné obrazovce bez nutnosti přepínání.

Barometr, kompas a výškoměr

Navigaci v terénu vám usnadní snímače ABC – výškoměr (Altimeter) pro zjištění nadmořské výšky, barometr (Barometer) pro sledování změn počasí a tříosý kompas (Compass). Všechny senzory je navíc možné automaticky nebo manuálně kalibrovat.

Garmin Enduro 2 – mapa a navigační funkce

Lyžařské mapy SKIVIEW™

Předinstalované mapy SkiView obsahují zákres a obtížnost sjezdovek ve více než 2000 ski resortech na celém světě. Hodinky navíc obsahují speciální lyřařské funkce s automatickým zaznamenáváním a vyhodnocením jízdy na lyžích.

Podrobné TOPO mapy

V paměti hodinek se nacházejí předinstalované mapy TopoActive Europe, které vám pomohou s orientací téměř kdekoliv, kam se dostanete. Hodinky z české distribuce jsou navíc doplněné o podrobné turistické mapy České republiky, které obsahují podrobnější mapová data, včetně turistických značených tras nebo cyklotras.

Zdravotní funkce

 Garmin Enduro 2 – zdravotní funkce

Měření tepové frekvence ze zápěstí

Získejte celodenní údaje o svém srdečním tepu4 – včetně upozornění na vysoký nebo nízký tep. Sledujte například i variabilitu srdečního tepu, podle které je určována míra zatížení organizmu. Snímač dokáže měřit tep dokonce i během plavání.

Pulsní oxymetr

Snímač Pulse Ox (zařízení není lékařským přístrojem a není určeno k diagnostickým účelům ani jako zdravotnické monitorovací zařízení; viz Garmin.com/ataccuracy. Funkce pulzního oxymetru není dostupná ve všech zemích) měří na zápěstí pomocí paprsků světla, jak dobře vaše tělo vstřebává kyslík. Tato hodnota je důležitá při sledování stavu aklimatizace nebo kvality spánku.

Funkce HEALTH SNAPSHOT™

Garmin Enduro 2 – zdravotní funkce

Zaznamenejte dvouminutovou aktivitu a dozvíte se klíčové statistiky, jako je srdeční tep, variabilita srdečního tepu, okysličení krve, dýchání nebo stres. Potom na kompatibilním telefonu vytvořte pomocí aplikace Garmin Connect™ zprávu s těmito statistikami, kterou můžete jednoduše sdílet s ostatními.

Garmin Enduro 2 – zdravotní funkce

 

Funkce BODY BATTERY™

Využijte údaje o odchylkách srdečního tepu, stresu, spánku a další data a optimalizujte rezervy své tělesné energie. Lépe tak dokážete posoudit, kdy je čas na aktivitu a kdy potřebujete spíše odpočinek.

Monitoring spánku

Získejte záznam fází lehkého a hlubokého spánku a spánku ve fázi REM. Vše můžete sledovat na hodinkách i v aplikaci Garmin Connect na vašem telefonu.

Měření frekvence dýchání

Hodinky měří a zaznamenávají dechovou frekvenci v průběhu dne i během spánku. V hodinkách jsou navíc k dispozici dechová cvičení, která vám pomohou správně dýchat nebo se zbavit vysokého stressu.

Garmin Enduro 2 – sledování pitného režimu

Sledování pitného režimu

Zaznamenávejte si denní příjem tekutin, abyste nezanedbávali hydrataci. Když nastavíte automatický cíl, hodinky poskytnou i odhadovanou ztrátu potu a cíl se podle toho automaticky upraví.

Garmin Enduro 2 – chytré funkce

Chytrá oznámení

Přímo na hodinkách můžete přijímat e-maily, textové zprávy a upozornění, když hodinky spárujete kompatibilním telefonem.

Garmin Enduro 2 – chytré funkce

Minimální požadavky aplikace Garmin Connect Mobile:

Požadavky na systém Android:

 • Operační systém verze 7.0 nebo novější
 • Bluetooth verze 4.0 nebo vyšší

Požadavky na systém Apple:

 • iOS verze 14.0 nebo novější
 • Kompatibilní se zařízeními iPhone, iPad a iPod touch

Hudební přehrávač

Hodinky obsahují hudební přehrávač, který umí přehrávat skladby z disku hodinek přímo do Bluetooth sluchátek a současně je kompatibilní se streamovacími službami Spotify, Deezer nebo Amazon Music. U streamovacích služeb je možné své playlisty offline stáhnout na disk hodinek (může být vyžadován prémiový typ účtu).

Platby přes Garmin PAY™

Funkce umožňuje do hodinek zadat identifikační údaje o běžné platební kartě a poté s hodinkami platit namísto platební karty. Plateb Garmin Pay používají pro komunikaci s terminálem jen část identifikačních údajů platební karty a jsou bezpečnější než platba samotnou kartou. Platby jsou navíc chráněny heslem, údaje pro platbu vysílají hodinky vždy jen 1 minutu po aktivaci požadavku platby. Službu podporuje většina českých bank.

Garmin Enduro 2 – chytré funkce

Bezpečnostní funkce

Hodinky obsahují bezpečnostní funkce, které umožňují manuálně nebo automaticky (funkce automatické detekce nehod) informovat vybrané kontakty o vaší aktuální poloze (při spárování s kompatibilním smartphonem. Více informací týkajících se požadavků na bezpečnostní a sledovací funkce a jejich omezení viz Garmin.com/safety).

Obchod CONNECT IQ™

Platforma Connect IQ umožňuje do hodinek stáhnout doplňkové ciferníky, datová pole, aplikace a doplňky z Connect IQ aplikace.

Potřebujete poradit s výběrem?

Lenka <span>Váš expert na kopce</span>

Lenka Váš expert na kopce

+420 774 118 065 Po–pá: 8–15 hod.

info@runsport.cz Odpovídáme do 12 hodin

Naposledy jste si prohlíželi

Produkt patří do těchto kategorií

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce