Compressport Full Socks Oxygen white

Běžecké kompresní podkolenky

Doprava zdarma
Compressport Full Socks Oxygen white
Compressport Full Socks Oxygen white běžecké podkolenky
Compressport Full Socks Oxygen white kompresní podkolenky
Compressport Full Socks Oxygen white lehké podkolenky na běh
Compressport Full Socks Oxygen white prodyšné kompresní podkolenky
Compressport Full Socks Oxygen white běžecké podkolenky s kompresí

Ultralehké kompresní běžecké podkolenky

Compressport Full Socks Oxygen jsou ultralehké podkolenky se stupňovitou ventilací pro výjimečnou svalovou podporu a okysličení v nejteplejších podmínkách.

Velmi jemná vlákna zabezpečují veškeré kompresní funkce pro maximální podporu a ochranu chodidla a lýtka a zároveň omezují vibrace otřesy svalů a šlach. Svalové okysličení je vylepšeno, což oddaluje únavu a zvyšuje výkon.

3D.dots pečlivě umístěné okolo chodidla zajišťují lepší stabilitu nohy v botě, stimulují cirkulaci krve a absorbují dopady. Struktura a povrch 3D.dots je zmenšen k optimalizaci váhy bez ztráty účinnosti.

Tento model má stupňovitě rozmístěné ventilační pásy (menší vespod a širší v horní části), které kopírují svaly při jejich zvětšování během výkonu. To umožňuje elasticitu v oblasti lýtek, rychlé oblékání, optimální krok a pohodlí.

Klíčové vlastnosti podkolenek Compressport Full Socks Oxygen

  • Maximální termoregulace díky stupňovité ventilaci vetkané přímo do látky.

  • Optimální svalové okysličení díky stupňovitým ventilačním pásům umožňuje lýtkovému svalu dýchat a zvětšovat se během aktivity.

  • Řízená komprese pro lepší svalové okysličení umožňuje udržení rychlosti a intenzity po delší dobu během běhu nebo cvičení.

Výhody komprese

Kompresní podkolenky zrychlují žilní průtok, ať už během samotného výkonu anebo během následující části - regenerace. Důsledkem toho se rychleji odbourává kyselina mléčná ze svalů, čímž se zvyšuje vytrvalost a zkracuje se doba nutná pro následnou regeneraci po výkonu.

Během výkonu

Kompresní podkolenka pevně stáhne celou svalovou skupinu, čímž se výrazně omezí otřesy, které mohou způsobovat mikrozranění v jemných svalových vláknech, vznik únavy a křečí. Také díky stažení a zúžení krevního řečiště dochází ke zrychlení krevního oběhu a tím je sval rychleji okysličován a zároveň i účinně detoxikován.

Regenerace

Stejně jako během výkonu, komprese zkracuje délku regenerace svalů. Sportovec pak může i po velmi náročných závodech či trénincích rychleji zregenerovat a zefektivnit tréninkovou přípravu.

Jak funguje komprese?

 

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce