Letní výprodej pokračuje.
Tentokrát čístíme sklad Dynafit :-)

Hoka One One Mach 5 M white/flame

Pánské silniční boty

Doprava zdarma
Hoka One One Mach 5 M white/flame
Hoka One One M Mach 5 white / flame boční pohled
Hoka One One M Mach 5 white / flame boční pohled
Hoka One One M Mach 5 white / flame boční pohled
Hoka One One M Mach 5 white / flame zadní pohled
Hoka One One M Mach 5 white / flame horní pohled

Pánské silniční boty Hoka One One

Hoka One One Mach 5 M jsou pánské silniční boty s širokým využitím. Jedná se o již pátou verzi oblíbené tempovky, která Vás opět nadchne nízkou vahou, dynamičností a energetickou návratností. Plně si ji vychutnáte na středně dlouhých bězích ve svižnějším tempu.

Na jaké vzdálenosti?

Na delších bězích dozajista oceníte mezipodešev PROFLY, která poskytuje maximální tlumení nárazů a komfort. Díky nízké hmotnosti se však skvěle hodí i na rychlý trénink a závody.

Inspirace karbonem

Boty jsou inspirovány modely s karbonovým plátem, jako jsou například Carbon X nebo Rocket X. Získáte tak podobný běžecký zážitek za mnohem dostupnější cenu.

Meta-Rocker technologie zvyšuje energetickou návratnost při přechodu z dopadu do odrazu, čímž dělá z Mach 5 rychlé a dynamické boty, které zaručeně obohatí váš běžecký botník.

Svršek z odolné síťoviny

TPU svršek je velmi pevný a odolný, přesto si však zachovává skvělou prodyšnost a optimální odvod vlhkosti. Lehký materiál nohu dokonale obepne, a tím dodá stabilitu vašemu běžeckému kroku. Použitá látka se vyznačuje mírnou pružností, tudíž se lépe přizpůsobí různým tvarům nohou.

Patní límec

Nový zvýšený patní límec zmírňuje tlak vyvíjený na achillovku během sportu. Zamezuje tak nepříjemnému tření achillovy šlachy, což je častý problém velké řady běžců. Měkká paměťová pěna poskytuje komfort i při celodenním nošení, a navíc velmi usnadňuje nazouvání.

EVA pěna

Silná vrstva EVA pěny dokonale absorbuje otřesy a chrání vaše chodidlo. Komfort je přední vlastností bot Hoka a ani Mach 4 nejsou výjimkou. Dodají vám potřebnou oporu na tvrdém povrchu a usnadní práci vašim svalům, kloubům a šlachám.

Mezipodešev PROFLY

PROFLY je inovativní technologie ve vrchní části mezipodešve. Při dopadu dojde k její kompresi a následně k dynamickému odpružení, což značně urychlí přechod do odrazu.

Meta-Rocker

Podešev ve tvaru kolébky zefektivňuje váš běžecký krok. Napomáhá k přirozenému běžeckému stylu a díky vyšší energetické návratnosti dělá běh jednodušší.

Vyjímatelná tvarovaná stélka EVA

Přidává na komfortu a zamezuje nepřijemnému zápachu.

Specifikace

  • Určení: pánské silniční boty Hoka One One
  • Intenzita: tempo, každodenní trénink
  • Kolekce: Hoka One One 2023
  • Barva: white / flame
  • Terén: silniční běh
  • Hmotnost: 232 g
  • Drop: 5 mm

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce