Dynafit Ultra 12 Vest black out

Běžecká vesta

Doprava zdarma
Dynafit Ultra 12 Vest black out
Dynafit Ultra 12 Vest black out běžecká vesta

Běžecká vesta o objemu 12 litrů

Dynafit Ultra 12 Vest je lehká běžecká vesta s inteligentním uspořádáním kapes pro rychlý a snadný přístup k výbavě bez nutnosti sundávání vesty během tréninku či závodu. Běžecká vesta Ultra 12 byla vyvinuta pro ambiciózní ultra běžce. Vyniká především působivými inteligentními designovými prvky a perfektním střihem.

Nízká hmotnost a snadný přístup k výbavě

Tato lehká, na výkon orientovaná běžecká vesta Ultra 12 s hmotností pouhých 190 gramů padne jako druhá kůže. Umožňuje rychlý a snadný přístup k vybavení a proviantu, aniž byste museli vestu sundávat.

Je rozdělena na celkem 12 oddílů, z nichž všechny jsou přístupné za běhu a poskytují dostatek místa pro všechny nezbytnosti. Díky tomu můžete zůstat dokonale organizovaní a mít vždy po ruce to, co zrovna potřebujete.

Přesně padnoucí střih

Vývojáři věnovali zvláštní pozornost střihu, který zabraňuje nepříjemnému pohupování vesty ze strany na stranu a zaručuje výbornou stabilitu i při rychlých technických sebězích. V případě, že jste venku s menším množstvím vybavení, lze zadní přihrádku stlačit dvěma háčky, takže vše zůstane kompaktní a vesta stále přiléhá pohodlně k Vašim zádům.

Střih vesty lze také individualizovat pro velikost a tvar Vašeho těla pomocí dvou strečových uzávěrů a systému bočního nastavení. Vesta je dostupná ve třech velikostech: XS/S, M/L, XL.

Možnost uchycení běžeckých holí

Další speciální funkcí běžecké vesty Ultra 12 je připevnění holí. K tomu máte na výběr ze tří různých možností: přední vertikální, zadní vertikální nebo zadní horizontální jako „V“ upevnění holí.

Funkční prvky

Ultra 12 má také odnímatelnou voděodolnou kapsu na smartphone, kapsičku na zip na rameni a píšťalku pro případ nouze.

Součástí vesty jsou i dva 500 ml soft flasky s širokým hrdlem pro rychlé doplňování. Vesta dále disponuje reflexními prvky pro bezpečnost za snížené viditelnosti.

Specifikace

  • Určení: unisex běžecká vesta
  • Objem: 12 litrů
  • Kolekce: Dynafit 2024
  • Barva: black out
  • Hmotnost: 190 gramů

Materiál

  • Superlight Ripstop Nylon
  • Stretch Warp Knit Nylon
  • Hexagrid Mesh
  • PFC Free

Parametry

Objem 12 l

Potřebujete poradit s výběrem?

Lenka <span>Váš expert na kopce</span>

Lenka Váš expert na kopce

+420 774 118 065 Po–pá: 8–15 hod.

info@runsport.cz Odpovídáme do 12 hodin

Naposledy jste si prohlíželi

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce