Polar Vantage V2 Black

Lehké prémiové multisportovní hodinky

Multisportovní hodinky Polar Vantage V2 vám pomohou objevit vaše pravé já. Tyto vodotěsné hodinky s GPS a barometrem jsou výsledkem skvělé práce řady odborníků a profesionálních sportovců.

Hodinky kladou důraz na maximální přesnost měření a funkčnost. Nabízí tak pokyny a údaje pro lepší kondici a chytré funkce pro spojení se světem. Hodinky snadno propojíte s aplikací Polar Flow, která umožňuje rychlou synchronizaci dat a pohodlné uživatelské nastavení všech sportovních funkcí dle potřeby.

Precizní design

Elegantní navenek, chytré uvnitř – a lehčí než ostatní prémiové multisportovní hodinky. Hodinky Polar Vantage V2 vám přinášejí vše, co potřebujete, v precizně zpracovaném a jedinečně lehkém balení. Díky prvotřídním materiálům (např. celohliníkovému pouzdru a pohodlným silikonovým řemínkům) budete s hodinkami Polar Vantage V2 připraveni na cokoli. Lehký a elegantní design, který skvěle vypadá a dobře se nosí ve dne v noci, ať máte v plánu cokoli.

Trénujte jako profesionálové

Při tréninku namáháte různé části těla. S hodinkami Polar Vantage V2 získáte holistický pohled na to, jak jednotlivé tréninky tyto různé části namáhají a jak to ovlivňuje váš výkon. Training Load Pro zobrazuje úroveň tréninkové zátěže pro kardioavaskulární i pro muskuloskeletální soustavu (kardio zátěž a svalová zátěž) a rovněž zohledňuje, jakou únavu cítíte (subjektivní zátěž). Kardio zátěž vypovídá o tom, do jaké míry trénink zatěžuje váš kardiovaskulární systém. Vypočítává se po každém tréninku z údajů o tepové frekvenci. Svalová zátěž vypovídá o tom, do jaké míry trénink namáhal vaše svaly. Svalová zátěž pomáhá kvantifikovat tréninkovou zátěž při velmi intenzivních trénincích, jako jsou krátké intervaly, sprinty a výběhy do kopce, kdy tepová frekvence nemá dost času reagovat na změny intenzity. Subjektivní zátěž pak zohledňuje, jak subjektivně vnímáte náročnost tréninku. Navíc k tréninkové zátěži z jednotlivých tréninků můžete sledovat, jak se časem hromadí kardio zátěž, tedy vztah mezi námahou a tolerancí.

Zůstaňte na správné cestě

Polar Vantage V2 vám pomůže zůstat na správné cestě a bezpečně zkoumat nové oblasti pomocí navigace v reálném čase. Naplánujte si trasu s aplikací Komoot a importujte ji do svých hodinek Polar Vantage V2, abyste dostávali podrobné pokyny krok za krokem. Komoot je aplikace pro plánování tras a navigaci, která vám umožní snadno objevovat outdoorový svět. S aplikací Komoot můžete vytvářet, nacházet a přizpůsobovat trasy pro všechna svá dobrodružství a hladce navigovat i offline.

Získejte podrobné statistiky o stoupání a klesání

S hodinkami Polar Vantage V2 a aplikací Hill Splitter™ budete vědět, jak jste si vedli v úsecích z kopce a do kopce. Získáte podrobné údaje o výškovém profilu svého tréninku a budete moci porovnat statistiku stoupání a klesání mezi různými tréninky. Hill Splitter™ automaticky detekuje všechna stoupání a klesání pomocí vašich údajů o rychlosti, vzdálenosti a nadmořské výšce. Zobrazuje podrobné informace o vašem výkonu, jako je tepová frekvence, vzdálenost, rychlost, stoupání a klesání, pro každý zjištěný kopec na vaší trase.

Udělejte svoje tréninky ještě zajímavější

Se Segmenty Strava Live bude vaše běhání a vyjížďky na kole zajímavější. Obdržíte upozornění na nedaleké segmenty, uvidíte na nich v reálném čase data o svém výkonu a na konci můžete zkontrolovat svůj výsledek.

Když pocity nestačí

Hodinky Polar Vantage V2 pomáhají díky jedinečnému řešení sledování regenerace zabránit přetrénování a zraněním. Měří, jak se tělo zregenerovalo, a rovněž ohledně regenerace poskytují zpětnou vazbu a doporučení. Pomocí ortostatického testu můžete měřit svou každodenní úroveň regenerace (vyžaduje snímač tepové frekvence Polar H10 nebo H9). Recovery Pro kombinuje dlouhodobé údaje o regeneraci s dlouhodobou tréninkovou zátěží za účelem sledování vyváženosti tréninku a regenerace. Pomůže vám zjistit, zda jste trénovali moc, málo nebo tak akorát, díky čemuž snadno poznáte své osobní limity.

Odpočívejte chytře, trénujte tvrdě

Nightly Recharge™ je aplikace pro měření míry regenerace těla přes noc. Znázorňuje, jak se dokážete zotavit po denní námaze. Pomáhá s optimálním rozhodováním v každodenním životě, abyste si udrželi celkovou pohodu a dosáhli svých tréninkových cílů. Stačí mít hodinky Polar Vantage V2 v noci na zápěstí – noční měření je zcela automatické. Funkce Nightly Recharge vás informuje o tom, nakolik se tělo dokázalo zotavit z tréninkové zátěže a všech dalších činností během dne. Díky funkci Nightly Recharge víte, jestli je vaše tělo připraveno na další zátěž nebo jestli dnes bude lepší trochu polevit.

Poznejte svůj spánek

Funkce sledování spánku Sleep Plus Stages™ na hodinkách Polar nabízí ucelený přehled o nočním odpočinku. Je to zcela automatické měření – stačí mít během spánku hodinky Polar Vantage V2 na zápěstí. Funkce Sleep Plus Stages pomáhá objevit důležité detaily jednotlivých nocí a přizpůsobit dlouhodobé spánkové návyky. Sleep Plus Stages shromažďuje informace o délce a kvalitě spánku, z nichž vytváří přehledný ukazatel, Hodnocení spánku. Aplikace Polar Flow nabízí podrobný přehled kvality spánku.

Buďte chytří a najděte svou sportovní formu

Preciznost a přesnost jsou při sledování průběhu zásadní. Spolehněte se na pokročilé technologie v hodinkách Polar Vantage V2, které udělají práci za vás, a soustřeďte se na překonávání svých cílů. Chytré funkce, jako je ovládání hudby, předpověď počasí a nabízená oznámení, se postarají o to, že nikdy neztratíte rytmus.

Nutnost pro každého sportovce – profesionální přesnost měření

Každý sport má s ohledem na měření tepové frekvence jiné potřeby. Hodinky Polar Vantage V2 nabízejí několik řešení měření tepové frekvence – vyberte si metodu, která nejvíce vyhovuje vašim sportům a podmínkám. Měření tepu ze zápěstí, pomocí hrudního snímače či optického snímače umístěného na předloktí/nadloktí.

Individuální tréninky

Nemůžete se rozhodnout, na jaký typ tréninku se máte vrhnout? Průvodce tréninkem FitSpark™ na vyžádání nabízí cvičení, která odpovídají vaší regeneraci, kondici a tréninkové historii. FitSpark nabízí různé typy cvičení, ze kterých si můžete každý den vybrat. Tato cvičení jsou snadno dostupná na vašich sportovních hodinkách. Při každém tréninku se můžete řídit pokyny z hodinek, a zaměřit se tak na to nejlepší: radost ze cvičení. Tréninky FitSpark jsou všestranné a nabízejí různé typy denních cvičení: kardio trénink, silový trénink a podpůrný trénink.

Směřujte k cíli

Díky plánu Polar Running Program je trénink na závodní běhy snazší než kdy dříve. Stačí vybrat vzdálenost a nastavit datum a služba Polar Flow vám připraví na základě vašich individuálních charakteristik osobní a adaptivní tréninkový plán. Plán se přizpůsobuje vašemu pokroku. Každé cvičení je pohodlně dostupné ve vašich hodinkách Polar Vantage V2. Ty vás provedou každým cvičením a řeknou vám, jestli máte ubrat, nebo spíš trochu přidat. Váš tréninkový program sestává ze silového tréninku, cvičení na zpevnění hlubokého svalového stabilizačního systému a mobility, abyste na sobě pracovali celou dobu až do dne, kdy vás čeká závod. Můžete cvičit v pohodlí domova a při každém tréninku se řídit instruktážními videi.

Doplňujte energii chytře pro mimořádně dlouhý trénink

FuelWise™, inteligentní asistent při doplňování živin, vám pomůže najít optimální způsob doplňování energie, abyste vydrželi a dokázali ze sebe dostat to nejlepší. Inteligentní připomenutí doplňování živin vám řekne, kdy je čas načerpat energii, a pomáhá vám udržet během tréninku dostatečnou hladinu energie. FuelWise vám nabízí personalizovaný model doplňování živin, který si můžete upravit podle svých individuálních potřeb tak, aby pro vaše tělo fungovalo optimálním způsobem. FuelWise™ automaticky spočítá, kolik cukrů potřebujete k tréninku. Sleduje váš výdej energie při tréninku a upravuje automatická připomenutí doplnění živin tak, aby odpovídalo vaší spotřebě cukrů. Můžete si také nastavit připomenutí doplňování tekutin ve zvolených intervalech a FuelWise™ zajistí pravidelnou hydrataci.

Funkce

Měření tepové frekvence ze zápěstí

Hodinky Polar Vantage V2 sledují tepovou frekvenci pomocí fúzní technologie snímače Precision Prime™.

Velmi dlouhá výdrž baterie

Hodinky Polar Vantage V2 vám poskytnou až 40 hodin souvislého tréninkového času. Několik možností úspory energie vede k delší výdrži baterie, která může dosáhnout až 100 hodin.

Integrovaná GPS

GPS, GLONASS, Galileo a QZSS s asistovanou GPS pro rychlé spojení. Integrovaný kompas a barometr sledující nadmořskou výšku.

Barevný dotykový displej

1,2” velký neustále zapnutý barevný dotykový displej čitelný na slunci. Laminátové sklo Gorilla Glass s povrchem, na kterém neulpívají otisky prstů.

Běžecký výkonnostní test

Běžecký výkonnostní test vám pomůže sledovat váš pokrok a upravovat podle něj tepovou frekvenci, rychlost a silové zóny.

Cyklistický výkonnostní test

Cyklistický výkonnostní test vám umožní upravit si vaše silové zóny a zjistíte díky němu svůj osobní funkční prahový výkon. Vyžaduje měřič výkonu.

Training Load Pro™

Funkce Training Load Pro™ vám ukáže, jak jste v poslední době trénovali a jak trénink namáhá různé části vašeho těla.

Recovery Pro™

Funkce Recovery Pro™ vám řekne, zda je vaše tělo připravené trénovat, a poskytne vám údaje o vaší regeneraci přímo na displeji hodinek. Vyžaduje snímač tepové frekvence značky Polar.

Test regenerace nohou

Podle testu regenerace nohou poznáte, jestli jsou vaše nohy připraveny na vysoce intenzivní trénink, a to během několika minut, aniž byste potřebovali nějaké speciální vybavení – vystačíte si se svými hodinkami.

Nightly Recharge™

Měření míry regenerace Nightly Recharge™ znázorňuje, jak se dokážete přes noc zregenerovat po denní námaze.

Plánování trasy s aplikací Komoot

Naplánujte si trasu v aplikaci Komoot, importujte ji do svých hodinek Polar Vantage V2 a nechte se vést navigací.

Ovládání hudby a další funkce chytrých hodinek

Pomocí svých hodinek můžete snadno procházet svůj seznam skladeb a upravovat hlasitost. Na displeji hodinek také najdete předpověď počasí a nabízená oznámení.

Běžecký výkon

Získejte komplexnější náhled na intenzitu svých běžeckých tréninků.

Sleep Plus Stages™

Sledujte fáze svého spánku a mějte přehled o jeho kvalitě.

Inteligentní asistent při doplňování živin FuelWise™

Naučte se doplňovat energii a udržovat její dostatečnou hladinu během dlouhých tréninků.

Hill Splitter™

Funkce Hill Splitterk™ poskytuje podrobné údaje o vašem výkonu v úsecích s klesáním a stoupáním na tréninku.

Průvodce tréninkem FitSpark™

Hodinky Polar Vantage V2 a průvodce tréninkem FitSpark™ nabízí připravená cvičení, která odpovídají vaší regeneraci, kondici a tréninkové historii.

Segmenty Strava Live

Se Segmenty Strava Live bude vaše běhání a vyjížďky na kole zajímavější. Obdržíte upozornění na nedaleké segmenty, uvidíte na nich v reálném čase data o svém výkonu a na konci můžete zkontrolovat svůj výsledek.

Bezplatné běžecké programy

Získejte osobní a adaptivní tréninkový plán, který vyhovuje vám i vašim cílům.

Sportovní profily

Hodinky Polar Vantage V2 podporují přes 130 různých sportů. Přidejte si do hodinek ve službě Polar Flow své oblíbené sporty a upravte si, co se vám při každém z nich bude zobrazovat na displeji hodinek.

Zdroje energie

Sledujte, jak vaše tělo využívá při tréninku různé zdroje energie. Hodinky Polar Vantage V2 rozdělují vaši spotřebu energie na sacharidy, bílkoviny a tuky.

Metriky plavání

Hodinky Polar Vantage V2 automaticky zjišťují vaši tepovou frekvenci, plavecký styl, vzdálenost, tempo, záběry a dobu odpočinku. Vzdálenost a záběry se měří také při dálkovém plavání.

Dechové cvičení Serene™

Uvolněte své tělo a zklidněte svou mysl pomocí dechového cvičení pod vedením průvodce.

Running Index

Získejte odhad běžecké hodnoty VO2max a přesvědčte se, jak se váš běžecký výkon zlepšuje.

Technické specifikace

 • Rozměry: 47 x 47 x 13 mm (š x v x h)
 • Hmotnost: 52 g s řemínkem, 34 g bez řemínku
 • Materiály: Hliníková slitina používaná v letectví a kosmonautice s polymerem ze sklolaminátu
 • Displej: Laminované sklo Gorilla Glass s povrchem, na kterém neulpívají otisky prstů. Velikost 1,2”, rozlišení 240 x 240. Čidlo intenzity okolního světla upravuje intenzitu podsvícení podle okolního světla.
 • Baterie: Výdrž až 40 hodin v tréninkovém režimu (GPS + měření tepu ze zápěstí) nebo až 7 dnů v režimu hodinek se souvislým sledováním tepové frekvence
 • GPS: Integrovaná GPS, GLONASS, Galileo, QZSS. Asistovaná GPS pro rychlé spojení. Barometr sledující nadmořskou výšku, sklon, stoupání a klesání.
 • Možnosti připojení: Bluetooth, kabel USB k nabíjení či přenosu dat
 • Hodinky: Čas a datum, budík s funkcí odložení
 • Jazyky: Angličtina, němčina, francouzština italština, holandština, norština, španělština, portugalština, švédština, finština, dánština, polština, ruština, turečtina, indonéština, čeština
 • Snímače: Kompatibilní se všemi standardními běžeckými snímači tepové frekvence, kadence a silového výkonu a také cyklistickými snímači rychlosti, kadence a silového výkonu využívajícími technologii BLE.
 • Odolnost proti vodě: Vodotěsné do hloubky 100 m

 

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce