Dynafit Alpine DNA M black out

Pánské trailové boty

Doprava zdarma
Dynafit Alpine DNA M black out

Závodní trailové boty do každého terénu!

Dynafit Alpine DNA je závodně orientovaný model z řady Alpine. Svou nízkou hmotností a minimalistickým designem svršku se skvěle hodí do drsného terénu a podrží vás i v technických sebězích. Zkrátka trailová obuv, která naplní všechna vaše očekávání při honbě za novými běžeckými rekordy.

Nízká hmotnost

Boty váží pouhých 270 g, tudíž jsou velmi obratné a v kopcích nepotáhnete ani gram navíc. Nízká hmotnost napomáhá úspoře energie a pomůže vám běžet rychleji bez zbytečné námahy.

Mezipodešev ve tvaru kolébky

“Zakulacená” podrážka lépe odvaluje chodidlo a podporuje tak přirozený a plynulý přechod do odrazu. Optimálně široká vrstva tlumení zajišťuje ochranu chodidla a absorpci nárazů, zároveň však nepohlcuje veškerou energii.

Podrážka Vibram Megagrip

Vibram Megagrip patří mezi nejpopulárnější vzorek podrážky mezi trailovými běžci. Vysoce odolná směs gumy se pyšní dlouhou životností a především poskytuje perfektní trakci na všech typech povrchů. Na boty se tak můžete spolehnout za každé situace.

Zavazování

Adaptivní systém zavazování je konstruován tak, aby se snadno přizpůsobil individuálním potřebám běžce, a zajistil tak dokonalé upevnění nohy bez omezení pohodlí.

Vložka Volume Reducer

Extra vložka vám umožní upravit výšku boty. Noha se tím v botě ještě lépe usadí a zajistí pevnější fit.

Specifikace

  • Sport: trailový běh
  • Určení: muži
  • Tlumení: vysoce odtlumená
  • Hmotnost: 270 g
  • Drop: 6 mm

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce