Polar Grit X white

Doprava zdarma
Polar Grit X white
POLAR-Grit-X-white
POLAR-Grit-X-white-3
POLAR-Grit-X-white-2
POLAR-Grit-X-white-5
POLAR-Grit-X-white-4

Stylové outdoorové multisportovní hodinky

Outdoorové multisportové hodinky Polar Grit X představují nekompromisní kombinaci robustního, odolného a přesto lehkého designu, špičkových tréninkových funkcí a možností Polar Flow, nejlepší tréninkové platformy. Polar Grit X přichází s integrovaným GPS, kompasem a barometrem a unikátními funkcemi Smart Coaching, které zajistí, že budete připraveni na budoucí dobrodružství.

Styl s parádním výkonem s odolností pro armádu

Když se vydáváte dále než kdokoli jiný, potřebujete nástroje, které s vámi udrží krok. Polar Grit X je konstruován tak, aby vás provedl těmi nejdrsnějšími a nejnáročnějšími tréninky a přitom nenarušil váš styl. Polar Grit X prošel několika testy MIL-STD-810G, včetně extrémních teplot, pádu a vlhkosti.

Vydejte se za svými limity

Díky mimořádně dlouhé životnosti baterie a možnostem úspory energie vás hodinky Polar Grit X nezklamou ani při nejdelších dobrodružstvích.

Nenechte se omezovat

Ať už jste na cestách nebo se připravujete na budoucí dobrodružství s podpůrnými tréninky uvnitř, přichází Polar Grit X se všemi nezbytnými nástroji, které potřebujete k pokroku a dosažení svých cílů. Když jste dobře připraveni, nic takového jako špatné počasí neexistuje. Polar Grit X vám ukáže aktuální počasí a předpověď na 2 dny.

Trénujte jako profesionálové

Při tréninku namáháte různé části těla. S hodinkami Polar Grit X získáte holistický pohled na to, jak jednotlivé tréninky tyto různé části namáhají a jak to ovlivňuje váš výkon. Training Load Pro zobrazuje úroveň tréninkové zátěže pro kardioavaskulární i pro muskuloskeletální soustavu (kardio zátěž a svalová zátěž) a rovněž zohledňuje, jakou únavu cítíte (subjektivní zátěž). Kardio zátěž vypovídá o tom, do jaké míry trénink zatěžuje váš kardiovaskulární systém. Vypočítává se po každém tréninku z údajů o tepové frekvenci. Svalová zátěž vypovídá o tom, do jaké míry trénink namáhal vaše svaly. Svalová zátěž pomáhá kvantifikovat tréninkovou zátěž při velmi intenzivních trénincích, jako jsou krátké intervaly, sprinty a výběhy do kopce, kdy tepová frekvence nemá dost času reagovat na změny intenzity. Subjektivní zátěž pak zohledňuje, jak subjektivně vnímáte náročnost tréninku. Navíc k tréninkové zátěži z jednotlivých tréninků můžete sledovat, jak se časem hromadí kardio zátěž, tedy vztah mezi námahou a tolerancí.

Zůstaňte na správné cestě

Polar Grit X vám pomůže zůstat na správné cestě a bezpečně zkoumat nové oblasti pomocí navigace v reálném čase. Naplánujte si trasu s aplikací Komoot a importujte ji do svých hodinek Polar Grit X, abyste dostávali podrobné pokyny krok za krokem. Komoot je aplikace pro plánování tras a navigaci, která vám umožní snadno objevovat outdoorový svět. S aplikací Komoot můžete vytvářet, nacházet a přizpůsobovat trasy pro všechna svá dobrodružství a hladce navigovat i offline.

Získejte podrobné statistiky o stoupání a klesání

S hodinkami Polar Grit X a aplikací Hill Splitter™ budete vědět, jak jste si vedli v úsecích z kopce a do kopce. Získáte podrobné údaje o výškovém profilu svého tréninku a budete moci porovnat statistiku stoupání a klesání mezi různými tréninky. Hill Splitter™ automaticky detekuje všechna stoupání a klesání pomocí vašich údajů o rychlosti, vzdálenosti a nadmořské výšce. Zobrazuje podrobné informace o vašem výkonu, jako je tepová frekvence, vzdálenost, rychlost, stoupání a klesání, pro každý zjištěný kopec na vaší trase.

Udělejte svoje tréninky ještě zajímavější

Se Segmenty Strava Live bude vaše běhání a vyjížďky na kole zajímavější. Obdržíte upozornění na nedaleké segmenty, uvidíte na nich v reálném čase data o svém výkonu a na konci můžete zkontrolovat svůj výsledek.

Odpočívejte chytře, trénujte tvrdě

Nightly Recharge™ je aplikace pro měření míry regenerace těla přes noc. Znázorňuje, jak se dokážete zotavit po denní námaze. Pomáhá s optimálním rozhodováním v každodenním životě, abyste si udrželi celkovou pohodu a dosáhli svých tréninkových cílů. Stačí mít hodinky Polar Grit X v noci na zápěstí – noční měření je zcela automatické. Funkce Nightly Recharge vás informuje o tom, nakolik se tělo dokázalo zotavit z tréninkové zátěže a všech dalších činností během dne. Díky funkci Nightly Recharge víte, jestli je vaše tělo připraveno na další zátěž nebo jestli dnes bude lepší trochu polevit.

Poznejte svůj spánek

Funkce sledování spánku Sleep Plus Stages™ na hodinkách Polar nabízí ucelený přehled o nočním odpočinku. Je to zcela automatické měření – stačí mít během spánku hodinky Polar Grit X na zápěstí. Funkce Sleep Plus Stages pomáhá objevit důležité detaily jednotlivých nocí a přizpůsobit dlouhodobé spánkové návyky. Sleep Plus Stages shromažďuje informace o délce a kvalitě spánku, z nichž vytváří přehledný ukazatel, Hodnocení spánku. Aplikace Polar Flow nabízí podrobný přehled kvality spánku.

Buďte chytří a najděte svou sportovní formu

Preciznost a přesnost jsou při sledování průběhu zásadní. Spolehněte se na pokročilé technologie v hodinkách Polar Grit X, které udělají práci za vás, a soustřeďte se na překonávání svých cílů.

Nutnost pro každého sportovce – profesionální přesnost měření

Každý sport má s ohledem na měření tepové frekvence jiné potřeby. Hodinky Polar Grit X nabízejí několik řešení měření tepové frekvence – vyberte si metodu, která nejvíce vyhovuje vašim sportům a podmínkám. Měření tepu ze zápěstí, pomocí hrudního snímače či optického snímače umístěného na předloktí/nadloktí.

Individuální tréninky

Nemůžete se rozhodnout, na jaký typ tréninku se máte vrhnout? Průvodce tréninkem FitSpark™ na vyžádání nabízí cvičení, která odpovídají vaší regeneraci, kondici a tréninkové historii. FitSpark nabízí různé typy cvičení, ze kterých si můžete každý den vybrat. Tato cvičení jsou snadno dostupná na vašich sportovních hodinkách. Při každém tréninku se můžete řídit pokyny z hodinek, a zaměřit se tak na to nejlepší: radost ze cvičení. Tréninky FitSpark jsou všestranné a nabízejí různé typy denních cvičení: kardio trénink, silový trénink a podpůrný trénink.

Směřujte k cíli

Díky plánu Polar Running Program je trénink na závodní běhy snazší než kdy dříve. Stačí vybrat vzdálenost a nastavit datum a služba Polar Flow vám připraví na základě vašich individuálních charakteristik osobní a adaptivní tréninkový plán. Plán se přizpůsobuje vašemu pokroku. Každé cvičení je pohodlně dostupné ve vašich hodinkách Polar Grit X. Ty vás provedou každým cvičením a řeknou vám, jestli máte ubrat, nebo spíš trochu přidat. Váš tréninkový program sestává ze silového tréninku, cvičení na zpevnění hlubokého svalového stabilizačního systému a mobilitu, abyste na sobě pracovali celou dobu až do dne, kdy vás čeká závod. Můžete cvičit v pohodlí domova a při každém tréninku se řídit instruktážními videi.

Doplňujte energii chytře pro mimořádně dlouhý trénink

FuelWise™, inteligentní asistent při doplňování živin, vám pomůže najít optimální způsob doplňování energie, abyste vydrželi a dokázali ze sebe dostat to nejlepší. Inteligentní připomenutí doplňování živin vám řekne, kdy je čas načerpat energii, a pomáhá vám udržet během tréninku dostatečnou hladinu energie. FuelWise vám nabízí personalizovaný model doplňování živin, který si můžete upravit podle svých individuálních potřeb tak, aby pro vaše tělo fungoval optimálním způsobem. FuelWise™ automaticky spočítá, kolik cukrů potřebujete k tréninku. Sleduje váš výdej energie při tréninku a upravuje automatická připomenutí doplnění živin tak, aby odpovídalo vaší spotřebě cukrů. Můžete si také nastavit připomenutí doplňování tekutin ve zvolených intervalech a FuelWise™ zajistí pravidelnou hydrataci.

Funkce

Měření tepové frekvence ze zápěstí

Polar Grit X sledují tepovou frekvenci pomocí fúzní technologie snímače Precision Prime™.

Velmi dlouhá výdrž baterie

Hodinky Polar Grit X vám poskytnou až 40 hodin souvislého tréninkového času. Několik možností úspory energie vede k delší výdrži baterie, která může dosáhnout až 100 hodin.

Integrovaná GPS

GPS, GLONASS, Galileo a QZSS s asistovanou GPS pro rychlé spojení. Integrovaný kompas a barometr sledující nadmořskou výšku.

Barevný displej

1,2” velký displej chráněný lunetou a nožkami z kované nerezové oceli. Laminované sklo Gorilla Glass s povrchem, na kterém neulpívají otisky prstů.

Training Load Pro™

Funkce Training Load Pro™ vám ukáže, jak jste v poslední době trénovali a jak trénink namáhá různé části vašeho těla.

Nightly Recharge™

Měření míry regenerace Nightly Recharge™ znázorňuje, jak se dokážete přes noc zregenerovat po denní námaze.

Plánování trasy s aplikací Komoot

Naplánujte si trasu v aplikaci Komoot, importujte ji do svých hodinek Polar Grit X a nechte se vést navigací.

Běžecký výkon

Získejte komplexnější náhled na intenzitu svých běžeckých tréninků.

Sleep Plus Stages™

Sledujte fáze svého spánku a mějte přehled o jeho kvalitě.

Inteligentní asistent při doplňování živin FuelWise™

Naučte se doplňovat energii a udržovat její dostatečnou hladinu během dlouhých tréninků.

Hill Splitter™

Funkce Hill Splitter™ poskytuje podrobné údaje o vašem výkonu v úsecích s klesáním a stoupáním na tréninku.

Průvodce tréninkem FitSpark™

Hodinky Polar Grit X a průvodce tréninkem FitSpark™ nabízí připravená cvičení, která odpovídají vaší regeneraci, kondici a tréninkové historii.

Segmenty Strava Live

Se Segmenty Strava Live bude vaše běhání a vyjížďky na kole zajímavější. Obdržíte upozornění na nedaleké segmenty, uvidíte na nich v reálném čase data o svém výkonu a na konci můžete zkontrolovat svůj výsledek.

Bezplatné běžecké programy

Získejte osobní a adaptivní tréninkový plán, který vyhovuje vám i vašim cílům.

Sportovní profily

Hodinky Polar Grit X podporují přes 130 různých sportů. Přidejte si do hodinek ve službě Polar Flow své oblíbené sporty a upravte si, co se vám při každém z nich bude zobrazovat na displeji hodinek.

Zdroje energie

Sledujte, jak vaše tělo využívá při tréninku různé zdroje energie. Hodinky Polar Grit X rozdělují vaši spotřebu energie na sacharidy, bílkoviny a tuky.

Metriky plavání

Hodinky Polar Grit X automaticky zjišťují vaši tepovou frekvenci, plavecký styl, vzdálenost, tempo, záběry a dobu odpočinku. Vzdálenost a záběry se měří také při dálkovém plavání.

Dechové cvičení Serene™

Uvolněte své tělo a zklidněte svou mysl pomocí dechového cvičení pod vedením průvodce.

Test fyzické kondice

Otestujte si svou kondici během pouhých 5 minut snadno a bez námahy

Running Index

Získejte odhad běžecké hodnoty VO2max a přesvědčte se, jak se váš běžecký výkon zlepšuje.

Technické specifikace

 • Rozměry: 47 x 47 x 13 mm (š x v x h)
 • Hmotnost: 64 g s řemínkem, 44 g bez řemínku
 • Materiály: Pouzdro z mimořádně pevné nerezové oceli (s DLC povlakem u černé varianty). Zadní polymerový kryt se sklolaminátem.
 • Displej: Laminované sklo Gorilla Glass s povrchovou úpravou proti otiskům prstů, chráněné lunetou a nožkami z kované nerezové oceli. Velikost 1,2”, rozlišení 240 x 240.
 • Baterie: Výdrž až 40 hodin v tréninkovém režimu (GPS + měření tepu ze zápěstí) nebo až 7 dnů v režimu hodinek se souvislým sledováním tepové frekvence.
 • GPS: Integrovaná GPS, GLONASS, Galileo a QZSS. Asistovaná GPS pro rychlé spojení. Barometr sledující nadmořskou výšku, sklon, stoupání a klesání.
 • Možnosti připojení: Bluetooth, kabel USB k nabíjení či přenosu dat
 • Hodinky: Čas a datum, budík s funkcí odložení
 • Jazyky: Angličtina, němčina, francouzština italština, holandština, norština, španělština, portugalština, švédština, finština, dánština, polština, ruština, turečtina, indonéština, čeština
 • Snímače: Kompatibilní se všemi standardními běžeckými snímači tepové frekvence, kadence a silového výkonu a také cyklistickými snímači rychlosti, kadence a silového výkonu využívajícími technologii BLE.
 • Kompas na bázi magnetometru dostupný v tréninkovém režimu (nepotřebuje GPS).
 • Odolnost proti vodě: Vodotěsné do hloubky 100 m
 • Kompatibilní se standardními 22mm rychloupínacími hodinkovými řemínky.

Seznam parametrů

Kompletní seznam parametrů na stránkách výrobce.

Produkt patří do těchto kategorií

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce