Vážení zákazníci, víte, že při objednávce nad 1.000 Kč od nás máte poštovné ZDARMA? A k objednávce nad 2.000 Kč navíc dostanete krásnou běžeckou čelenku Runsport.cz - EXPERTI NA KOPCE. Přejeme Vám krásné předvánoční nakupování a děkujeme, že jste si vybrali právě nás… :)

Crazy Idea Short Pressure Woman dardik

Doprava zdarma
Crazy Idea Short Pressure Woman dardik

Dámské běžecké legíny

Elastické běžecké legíny Crazy Idea Mid Short Pressure jsou primárně určeny pro ty, kteří upřednostňují kompresní efekt a vyšší ochranu při běhu na delších tratích.

Kompresní materiál

Použitý materiál Revolutional Slim pomáhá rozptýlit kyselinu mléčnou, citlivě zlepšuje mikrocirkulaci a snižuje účinek pomerančové kůry. Mají pružný vysoký pas, se síťovanou zadní kapsou s bezpečnostním systémem převrácení. Laserem mikroperforované oblasti, převážně tam, kde je potřeba vyšší prodyšnost. Lem ve spodní části nohavice je řezaný laserem a je opatřen silikonovým páskem.

Doplňující informace:

  • Revolutional Slim – snižuje produkci kyseliny mléčné a zlepšuje mikrocirkulaci,
  • zadní kapsa ze síťoviny,
  • designový potisk,
  • diferencované oblasti s laserovým řezem,
  • kapsy na drobné předměty.

Značka Crazy Idea

Italská značka Crazy Idea je synonymem pro výstřední, nevšední, nekonvenční oblečení, které si jde vlastní cestou a dává červenou kartu nudě a šedi. Crazy Idea se zrodila v roce 1989 jako projekt Valerie Colturi, bývalé závodnice v běžeckém lyžování, nadšené skialpinistky a lezkyně. Valeria dodnes stojí v čele firmy, je její duší a stále má zásadní slovo ve vývoji produktů.

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce