Polar Vantage M2 sporttester, barva černá/šedá, vel. S-L

Multisportovní hodinky Polar Vantage M2

Multisportovní hodinky Polar Vantage M2 s GPS představují úžasnou kombinaci výkonu, funkcí a sportovního přístupu. Hodinky kladou důraz na maximální přesnost měření a funkčnost. Nabízí tak pokyny a údaje pro lepší kondici a základní chytré funkce pro spojení se světem. Hodinky snadno propojíte s aplikací Polar Flow, která umožňuje rychlou synchronizaci dat a pohodlné uživatelské nastavení všech sportovních funkcí dle potřeby. Polar Vantage M2 jsou tak univerzálním průvodcem na vaší cestě k nové lepší úrovni sportovního výkonu.m

Kompletní balíček přímo pro Vás

Nechte zazářit sportovce, který ve vás dřímá, díky celé řadě funkcí, které přináší hodinky Polar Vantage M2. Získejte vizualizaci výkonu vašeho těla a přizpůsobené pokyny, které potřebujete ke konzistentnímu plnění svých cílů.

Trénink a regenerace jednoduše

Trénujte chytřeji, ne tvrději – zlepšujte svůj výkon v reálném čase díky údajům o své momentální kondici a připravenosti. Hodinky Polar Vantage M2 automaticky sledují váš spánek a regeneraci, takže víte, kdy můžete dát svému tělu víc zabrat.

Buďte chytří a najděte svou sportovní formu

Preciznost a přesnost jsou při sledování průběhu zásadní. Spolehněte se na pokročilé technologie v hodinkách Polar Vantage M2, které udělají práci za vás, a soustřeďte se na překonávání svých cílů. Chytré funkce, jako je ovládání hudby, předpověď počasí a nabízená oznámení, se postarají o to, že nikdy neztratíte rytmus.

Nutnost pro každého sportovce – profesionální přesnost měření

Každý sport má s ohledem na měření tepové frekvence jiné potřeby. Hodinky Polar Vantage M2 nabízejí několik řešení měření tepové frekvence – vyberte si metodu, která nejvíce vyhovuje vašim sportům a podmínkám. Měření tepu ze zápěstí, pomocí hrudního snímače či optického snímače umístěného na předloktí/nadloktí.

Odpočívejte chytře, trénujte tvrdě

Nightly Recharge™ je aplikace pro měření míry regenerace těla přes noc. Znázorňuje, jak se dokážete zotavit po denní námaze. Pomáhá s optimálním rozhodováním v každodenním životě, abyste si udrželi celkovou pohodu a dosáhli svých tréninkových cílů. Stačí mít hodinky Polar Vantage M2 v noci na zápěstí – noční měření je zcela automatické. Funkce Nightly Recharge vás informuje o tom, nakolik se tělo dokázalo zotavit z tréninkové zátěže a všech dalších činností během dne. Díky funkci Nightly Recharge víte, jestli je vaše tělo připraveno na další zátěž nebo jestli dnes bude lepší trochu polevit.

Individuální tréninky

Nemůžete se rozhodnout, na jaký typ tréninku se máte vrhnout? Průvodce tréninkem FitSpark™ na vyžádání nabízí cvičení, která odpovídají vaší regeneraci, kondici a tréninkové historii. FitSpark nabízí různé typy cvičení, ze kterých si můžete každý den vybrat. Tato cvičení jsou snadno dostupná na vašich sportovních hodinkách. Při každém tréninku se můžete řídit pokyny z hodinek, a zaměřit se tak na to nejlepší: radost ze cvičení. Tréninky FitSpark jsou všestranné a nabízejí různé typy denních cvičení: kardio trénink, silový trénink a podpůrný trénink.

Mějte svou zátěž pod kontrolou

Při tréninku namáháte různé části těla. S hodinkami Polar Vantage M2 získáte holistický pohled na to, jak jednotlivé tréninky tyto různé části namáhají a jak to ovlivňuje váš výkon. Kardio zátěž vypovídá o tom, do jaké míry trénink zatěžuje váš kardiovaskulární systém. Vypočítává se po každém tréninku z údajů o tepové frekvenci. Subjektivní zátěž pak zohledňuje, jak subjektivně vnímáte náročnost tréninku. Navíc k tréninkové zátěži z jednotlivých tréninků můžete sledovat, jak se časem hromadí kardio zátěž, tedy vztah mezi námahou a tolerancí.

Směřujte k cíli

Díky plánu Polar Running Program je trénink na závodní běhy snazší než kdy dříve. Stačí vybrat vzdálenost a nastavit datum a služba Polar Flow vám připraví na základě vašich individuálních charakteristik osobní a adaptivní tréninkový plán. Plán se přizpůsobuje vašemu pokroku. Každé cvičení je pohodlně dostupné ve vašich hodinkách Polar Vantage M2. Ty vás provedou každým cvičením a řeknou vám, jestli máte ubrat, nebo spíš trochu přidat. Váš tréninkový program sestává ze silového tréninku, cvičení na zpevnění hlubokého svalového stabilizačního systému a mobility, abyste na sobě pracovali celou dobu až do dne, kdy vás čeká závod. Můžete cvičit v pohodlí domova a při každém tréninku se řídit instruktážními videi.

Doplňujte energii chytře pro mimořádně dlouhý trénink

FuelWise™, inteligentní asistent při doplňování živin, vám pomůže najít optimální způsob doplňování energie, abyste vydrželi a dokázali ze sebe dostat to nejlepší. Inteligentní připomenutí doplňování živin vám řekne, kdy je čas načerpat energii, a pomáhá vám udržet během tréninku dostatečnou hladinu energie. FuelWise vám nabízí personalizovaný model doplňování živin, který si můžete upravit podle svých individuálních potřeb tak, aby pro vaše tělo fungoval optimálním způsobem. FuelWise™ automaticky spočítá, kolik cukrů potřebujete k tréninku. Sleduje váš výdej energie při tréninku a upravuje automatická připomenutí doplnění živin tak, aby odpovídalo vaší spotřebě cukrů. Můžete si také nastavit připomenutí doplňování tekutin ve zvolených intervalech a FuelWise™ zajistí pravidelnou hydrataci.

Funkce

Měření tepové frekvence ze zápěstí

Hodinky Polar Vantage M2 sledují tepovou frekvenci pomocí fúzní technologie snímače Precision Prime

Integrovaná GPS

GPS, GLONASS, Galileo a QZSS s asistovanou GPS pro rychlé spojení

Nightly Recharge™

Měření míry regenerace Nightly Recharge™ znázorňuje, jak se dokážete přes noc zregenerovat po denní námaze

Training Load Pro™

Funkce Training Load Pro™ vám ukáže, jak jste v poslední době trénovali a jak trénink namáhá různé části vašeho těla.

Průvodce každodenním tréninkem FitSpark™

Získejte připravená cvičení na každý den, která odpovídají vaší regeneraci, připravenosti a tréninkové historii.

Běžecký program

Získejte osobní a adaptivní tréninkový plán, který vyhovuje vám i vašim cílům.

Running index

Získejte odhad běžecké hodnoty VO2max a přesvědčte se, jak se váš běžecký výkon zlepšuje.

Zdroje energie

Sledujte, jak vaše tělo využívá při tréninku různé zdroje energie. Hodinky Polar Vantage M2 rozdělují vaši spotřebu energie na sacharidy, bílkoviny a tuky.

Týdenní přehled

Snadný přístup k vašim týdenním tréninkovým statistikám, historii a plánům přímo ve vašich hodinkách.

FuelWise™

Inteligentní asistent při doplňování živin. Naučte se doplňovat energii a udržovat její dostatečnou hladinu během dlouhých tréninků.

Ovládání hudby

Pomocí svých hodinek můžete snadno procházet svůj seznam skladeb a upravovat hlasitost. Na displeji hodinek také najdete předpověď počasí a nabízená oznámení.

Oznámení z telefonu

Zůstaňte ve spojení pomocí oznámení z telefonu. Dostávat můžete upozornění na příchozí hovory, zprávy, e-maily, události v kalendáři a další.

Sportovní profily

Hodinky Polar Vantage M2 podporují přes 130 různých sportů. Přidejte si do hodinek ve službě Polar Flow své oblíbené sporty a upravte si, co se vám při každém z nich bude zobrazovat na displeji hodinek.

Metriky plavání

Hodinky Polar Vantage M2 automaticky zjišťují vaši tepovou frekvenci, plavecký styl, vzdálenost, tempo, záběry a dobu odpočinku. Vzdálenost a záběry se měří také při dálkovém plavání.

Dechové cvičení Serene™

Uvolněte své tělo a zklidněte svou mysl pomocí dechového cvičení pod vedením průvodce.

Počasí

Sledujte aktuální informace o počasí a dostávejte dvoudenní předpověď přímo na své hodinky.

Technické specifikace

 • Rozměry: 46 x 46 x 12,5 mm (š x v x h)
 • Hmotnost: 45,5 g s řemínkem, 28,5 g bez řemínku
 • Materiály: Polymerové pouzdro se sklolaminátem. Rám, tlačítka a spona z nerezové oceli.
 • Displej: Velikost 1,2“, rozlišení 240 x 240
 • Baterie: Výdrž až 40 hodin v tréninkovém režimu (GPS + měření tepu ze zápěstí) nebo až 7 dnů v režimu hodinek se souvislým sledováním tepové frekvence
 • GPS: Integrovaná GPS a GLONASS, asistovaná GPS pro rychlé spojení
 • Možnosti připojení: Bluetooth, kabel USB k nabíjení či přenosu dat
 • Hodinky: Čas a datum, budík s funkcí odložení
 • Jazyky: Angličtina, němčina, francouzština italština, holandština, norština, španělština, portugalština, švédština, finština, dánština, polština, ruština, turečtina, indonéština, čeština
 • Snímače: Kompatibilní se všemi standardními běžeckými snímači tepové frekvence, kadence a silového výkonu a také cyklistickými snímači rychlosti, kadence a silového výkonu využívajícími technologii BLE.
 • Odolnost proti vodě: Vodotěsné (WR30)

Produkt patří do těchto kategorií

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce