Letní výprodej pokračuje.
Tentokrát čístíme sklad Dynafit :-)

On Running Cloudflyer M midnight/rust

Pánské silniční boty

Pánské silniční boty

On Running Cloudflyer jsou pánské tlumené objemové boty pro silniční běhy. Jsou ideální pro běžce, kteří hledají plně polstrovanou obuv, která si zachovává lehký a obratný pocit z běhu. Ideální i pro širší chodidla.

Nejvyšší tlumení a pohodlí v ultralehké a ultraagilní botě. Cloudflyer podporuje všechny běžce a všechny běžecké cíle. Dokonalý měkký dopad a výbušný odraz znamenají, že poběžíte dál a rychleji v jedné z nejlehčích tlumených bot na světě. Nyní vylepšené o superpěnu Helion™, širší základnu a technicky propracovanou tkaninu na svršku. Model Cloufyler byl vytvořený pro vzdálenost a objem, regeneraci a zdokonalení, praxi a výkon - to vše v absolutním pohodlí.

Pěna Helion

Helion ™ Superpěna ještě vylepšuje vlastnosti z původního modelu Cloudflyer, díky kterému je u fanoušků tak oblíbený: tlumení, ochrana, podpora a lehkost.

Větší cloudy, lepší tlumení

Větší Cloudy pro maximální tlumení a komfort. Chraňte a podpořte chodidla bezkonkurenčním způsobem. Skvělý pocit z tlumení - bez ohledu na to, kterou částí vaší nohy došlápnete při běhu.

Přepracovaná podrážka

Cloudflyer druhé generace je první botou On s rozvětvenou podešví. Posílená střední část boty podporuje správný došlap a silnější pocit z odrazu. Širší v přední části chodidla pak účinně rozprostře váhu dopadu s maximálním komfortem při pohybu.

Inovativní svršek

Stabilizační dutina ve střední části boty poskytuje noze oporu a zvyšuje komfort. Měkký jazyk zajišťuje pohodlí a rovnoměrné rozložení tlaku v nártu. Reflexní detaily zajišťují lepší viditelnost za šera.

Podrážka zaměřená na výkon

Podrážka CloudTec® vyrobená z pěny Zero-Gravity poskytuje prvotřídní tlumení nárazů. Středová drážka a elipticky zakřivená podrážka podporují flexibilitu a plynulost pohybu. Rozšířené gumové podložky na Cloudech v oblasti nárazu zvyšují odolnost a životnost.

Šněrování do hvězdy

Zpátky k ověřenému: systém hvězdicového šněrování z první generace Cloudflyer. Navrženo pro bezpečné a dokonale nastavitelné šněrování. Účinně rozprostře tlak a rovnoměrně obepíná nohu. Spojení s jemněpolstrovaným jazykem, vytváříideální kombinaci komfortu a stability.

Klíčové informace

  • Drop: 7 mm,
  • váha: 285 g (UK8),
  • tlumení: vysoké,
  • došlap: stabilní/pronační,
  • šířka: široká,
  • určení: pánská objemová silniční obuv.

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce