On Running Cloudflyer W white/coral

Dámské silniční boty

Doprava zdarma
On Running Cloudflyer W white/coral
21.99626_white-On-Running-Cloudflyer-W-white-coral-top-pair
21.99626_white-On-Running-Cloudflyer-W-white-coral-ON
21.99626_white-On-Running-Cloudflyer-W-white-coral-back-pair
21.99626_white-On-Running-Cloudflyer-W-white-coral-sole
21.99626_white-On-Running-Cloudflyer-W-white-coral-side

Dámské silniční boty

On Running Cloudflyer jsou dámské tlumené objemové boty pro silniční běh. Jsou ideální pro běžce, kteří hledají plně polstrovanou obuv, která si zachovává lehký a obratný pocit z běhu. Ideální i pro širší chodidla.

Nejvyšší tlumení a pohodlí v ultralehké a ultraagilní botě. Cloudflyer podporuje všechny běžce a všechny běžecké cíle. Dokonalý měkký dopad a výbušný odraz znamenají, že poběžíte dál a rychleji v jedné z nejlehčích tlumených bot na světě. Nyní vylepšené o superpěnu Helion™, širší základnu a technicky propracovanou tkaninu na svršku. Model Cloufyler byl vytvořený pro vzdálenost a objem, regeneraci a zdokonalení, praxi a výkon - to vše v absolutním pohodlí.

Pěna Helion

Helion ™ Superpěna ještě vylepšuje vlastnosti z původního modelu Cloudflyer, díky kterému je u fanoušků tak oblíbený: tlumení, ochrana, podpora a lehkost.

Větší cloudy, lepší tlumení

Větší Cloudy pro maximální tlumení a komfort. Chraňte a podpořte chodidla bezkonkurenčním způsobem. Skvělý pocit z tlumení - bez ohledu na to, kterou částí vaší nohy došlápnete při běhu.

Přepracovaná podrážka

Cloudflyer druhé generace je první botou On s rozvětvenou podešví. Posílená střední část boty podporuje správný došlap a silnější pocit z odrazu. Širší v přední části chodidla pak účinně rozprostře váhu dopadu s maximálním komfortem při pohybu.

Inovativní svršek

Stabilizační dutina ve střední části boty poskytuje noze oporu a zvyšuje komfort. Měkký jazyk zajišťuje pohodlí a rovnoměrné rozložení tlaku v nártu. Reflexní detaily zajišťují lepší viditelnost za šera.

Podrážka zaměřená na výkon

Podrážka CloudTec® vyrobená z pěny Zero-Gravity poskytuje prvotřídní tlumení nárazů. Středová drážka a elipticky zakřivená podrážka podporují flexibilitu a plynulost pohybu. Rozšířené gumové podložky na Cloudech v oblasti nárazu zvyšují odolnost a životnost.

Šněrování do hvězdy

Zpátky k ověřenému: systém hvězdicového šněrování z první generace Cloudflyer. Navrženo pro bezpečné a dokonale nastavitelné šněrování. Účinně rozprostře tlak a rovnoměrně obepíná nohu. Spojení s jemněpolstrovaným jazykem, vytváříideální kombinaci komfortu a stability.

Klíčové informace

  • Drop: 7 mm,
  • váha: 210 g (UK5),
  • tlumení: vysoké,
  • došlap: stabilní/pronační,
  • šířka: široká,
  • určení: dámská objemová silniční obuv.

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce