Letní výprodej pokračuje.
Tentokrát čístíme sklad Dynafit :-)

Salomon Ultra Glide W yucc/pearl blue/charl

Dámské trailové boty

Doprava zdarma
Salomon Ultra Glide W yucc/pearl blue/charl
Salomon-Ultra-Glide-W-yucc_pearl-blue_charl1
Salomon-Ultra-Glide-W-yucc_pearl-blue_charl5
Salomon-Ultra-Glide-W-yucc_pearl-blue_charl4
Salomon-Ultra-Glide-W-yucc_pearl-blue_charl6
Salomon-Ultra-Glide-W-yucc_pearl-blue_charl2
Salomon-Ultra-Glide-W-yucc_pearl-blue_charl7

Dámské trailové běžecké boty

Pokud vás láká běh v terénu a chcete posouvat svoje hranice vytrvalosti, pak jsou pro vás nové Salomon Ultra Glide ideálním společníkem.

Tlumící pěna Energy Surge zajišťuje maximální komfort i na dlouhých výbězích. Díky Rocker podešvi a hmotnosti pouhých 260 g získáte velmi dynamický pocit z každého kroku. Podrážka Contagrip® navíc poskytuje optimální záběr v terénu, takže se budete cítit sebevědomě na jakémkoliv povrchu.

S trailovkami Ultra Glide vám zkrátka nic nestojí v cestě za splněním vašich běžeckých cílů.

Tlumení Energy Surge

Mazipodešev Energy Surge si zaručeně oblíbíte. Ultra Glide totiž patří k nejodtluměnějším modelům značky Salomon. Při zdolávání dlouhých vzdáleností oceníte především její pohodlí, oporu a stabilitu. Doslova vás nakopne do odrazu.

Maximální komfort a prodyšnost

Na komfort byl při vývoji kladen velký důraz. Svršek je vyroben z extrémně pohodlné látky, jejíž předností je vysoká míra prodyšnosti. Nohy se tak nepřehřívají, ani během intenzivní zátěže.

Podrážka Contagrip®

Podrážka byla navržena, aby obstála na všech typech povrchů. Univerzální rozmístění a geometrie špuntů vám dávají jistotu jak na kamenitých stezkách, tak na rozblácených trailech. Kvalitní materiál navíc poskytuje dlouhou životnost a ochranu chodidla před ostrými kameny.

Upevnění chodidla SensiFit™

Dokonalé usazení chodidla v botě zajišťuje technologie SensiFit™. Dvě speciální křidélka z obou stran obklopují nárt a poskytují tak těsné, ale pohodlné obepnutí.

Podrážka ve tvaru kolébky

Podešev ve tvaru kolébky, takzvaný Rocker, zefektivňuje váš běžecký krok. Napomáhá k přirozenému běžeckému stylu a díky vyšší energetické návratnosti dělá běh jednodušší.

Nízká hmotnost

I přes silnou vrstvu tlumící pěny se boty pyšní hmotností pouhých 260 g. Díky tomu jsou velmi obratné a kromě každodenního běhání se hodí i na dlouhé závody.

Šněrování Quicklace™

Minimalistický design šněrování slouží k rychlému utažení jediným pohybem. Po utažení navíc nic nevyčnívá, jelikož se dá tkanička jednoduše vložit do zabudované kapsičky na jazyku.

Klíčové informace

  • Určení: dámské trailové boty Salomon
  • Intenzita: každodenní běhání
  • Terén: všechny typy povrchů
  • Hmotnost: 220 g
  • Výška paty: 38.2 mm
  • Výška špičky: 32.2 mm
  • Drop: 6 mm
  • Délka špuntů: 4 mm
  • Dopad: Přes střed chodidla
  • Šněrování: Quicklace®

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce