Salomon Speedcross 5 W brick dust/persimon

Dámské trailové boty

Dámská trailovka Salomon Speedcross 5 W

V blátě jako doma!

Již pátý model legendární trailové obuvi z řady Speedcross. Jedná se o agresivní trailovku navrženou do těch nejnáročnějších podmínek. Díky dlouhým a speciálně tvarovaným špuntům si hravě poradí s blátem i sněhem.

Nová verze jen zdokonaluje to, co dělalo její předchůdce tak oblíbenou botu. Maximální přilnavost k povrchu, vysoká stabilita a pohodlí dělají ze Speedcross 5 ideální volbu pro trailový závod i každodenní trénink.

Podrážka Contagrip® TA

Speciálně tvarované špunty do tvaru písmene V jsou strategicky rozmístěny v různých směrech. Dodávají jistotu v technických sebězích a zároveň optimální záběr v kopcích.

Podrážka byla specificky navržena tak, aby obstála na mokrém povrchu. Agresivní rozmístění a geometrie špuntů vám dávají jistotu i v rozbahněném a kluzkém terénu.

Kvalitní materiál navíc poskytuje dlouhou životnost.

Mezipodešev EnergyCell™+

EnergyCell™+ je vysoce dynamická pěna, která skvěle balancuje energetickou návratnost a optimální tlumení nárazů. Kombinace dvou různě hustých vrstev pěny dopřává běžcům maximální pohodlí, stabilitu a jistotu i v drsném terénu. Drop 10 mm vás nakopne do odrazu a v prudkých sebězích lépe odvalí chodidlo přes patu.

Bezešvý svršek

Jednodílný svršek zabraňuje proniknutí nečistot do vnitřku boty a dopřává pohodlné obepnutí nártu.

Upevnění chodidla SensiFit™

Dokonalé usazení chodidla v botě zajišťuje technologie SensiFit™. Několik úzkých pásků obklopuje nárt od mezipodešve až po tkaničky a poskytují tak těsné, ale pohodlné obepnutí, jelikož se přizpůsobují tvaru vaší nohy.

Tvarovaná stélka OrthoLite®

Speciální stélka pro ještě větší komfort nejen při běhu. Vytvarovaná tak, aby se přizpůsobila tvarům vašeho chodidla. Poskytuje optimální tlumení nárazů, přesto si však zachovává vysokou prodyšnost.

Šněrování Quicklace™

Minimalistický design šněrování slouží k rychlému utažení jediným pohybem. Po utažení navíc nic nevyčnívá, jelikož se dá tkanička jednoduše vložit do zabudované kapsičky na jazyku.

Klíčové informace

  • Určení: dámská trailová obuv

  • Intenzita: závod, každodenní trénink

  • Terén: rozblácený a měkký povrch

  • Hmotnost: 280 g

  • Výška paty: 30 mm

  • Výška špičky: 20 mm

  • Drop: 10 mm

  • Délka špuntů: 5 mm

  • Šněrování: Quicklace®

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce