Compressport Pro Racing Socks V4.0 Ultralight Run Low black/red

Běžecké ponožky

Běžecké ultralehké ponožky

Nová generace ultralehkých maximálně prodyšných běžeckých ponožek, která byla vyvinuta pro ještě efektivnější termoregulaci a odvod potu v horkých podmínkách! To jsou Compressport Pro Racing Socks V4.0 Ultralight Run Low!

Pohodlné a funkční

Lehká technická síťovina je navržena tak, aby seděla doslova jako druhá kůže na vaší noze. Tyto ponožky nabízí výjimečnou ventilaci a velmi rychle odvádí pot a vlhkost od chodidla. Zcela nová špička nabízí ergonomičtější přizpůsobení vašim prstům i vylepšenou propriocepci, což umožní prstům intuitivní polohu při dopadu pro plynulý přirozený krok. Oblast palce je navíc obohacena froté vycpávkou, pro eliminaci zčernalých nehtů při delších bězích.

Přesné padnutí       

Vylepšená podpora klenby je samozřejmostí. Nejen že podporuje mikrocirkulaci, ale především zabraňuje kroucení ponožky uvnitř boty. Ponožka tak zůstane přesně na svém místě a zároveň předchází vzniku puchýřů a nepříjemných otlačenin.

3D Dots a Mesh Dots

Charakteristické výstupky 3D DOTS jsou u tohoto modelu doplněny novými MESH-DOTS, které ještě více snižují hmotnost celé ponožky, ale na straně druhé zvyšují její prodyšnost. Výstupky jsou navrženy v oblasti achillovy šlachy, na chodidle před patou a na bříškách.

Tlumí nárazy chodidel, nabízí lepší přilnavost k botě a zlepšují celkové provzdušnění. V neposlední řadě zaručují mikrostimulaci, která pomáhá zvýšit žilní průtok a oddálit tak únavu s narůstajícími kilometry.

Výkonné a elegantní

Ergonomický „jazýček” v zadní části vrchního lemu dodává těmto high-tech ponožkám nádech pohodlí a elegantního designu, který jde ruku v ruce s výkonnostním DNA značky COMPRESSPORT.

Potřebujete poradit s výběrem?

Lenka <span>Váš expert na kopce</span>

Lenka Váš expert na kopce

+420 774 118 065 Po–pá: 8–15 hod.

info@runsport.cz Odpovídáme do 12 hodin

Naposledy jste si prohlíželi

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce