Letní výprodej pokračuje.
Tentokrát čístíme sklad Dynafit :-)

Garmin Forerunner 955 Pro black

Prémiový sporttester pro výkonnostní a vrcholové sportovce

Dlouhá výdrž, vysoká odolnost, ultra lehká konstrukce, prémiové tréninkové funkce pro plánování, záznm i vyhodnocení tréninků. Tyto hodinky patří k tomu nejlepšímu vybavení pro výkonnostní a vrcholové sportovce, zejména vytrvalostní běžce a triatlety.

Všestranné prémiové GPS hodinky pro výkonnostní a vrcholové sportovce s dotykovým displejem krytý sklíčkem Gorilla Glass a dlouhou výdrží baterie.

Mapy Topo Czech PRO

V balení voucher pro stažení mapy Topo Czech PRO.

Obsah balení:

  • Všestranné sportovní GPS hodinky Forerunner® 955.
  • Nabíjecí / datový kabel.
  • Dokumentace.
  • Voucher pro stažení mapy Topo Czech PRO.

Garmin Forerunner 955 Black – přehled funkcí

Základní informace:

  • Skvělá výdrž baterie, až 15 dní v režimu chytrých hodinek.
  • Kombinace tlačítek a dotykového displeje s jistým a intuitivním ovládáním.
  • Předehrané podrobné mapy, skvělá přesnost díky vícepásmové GPS.
  • Funkce Training readiness s vyhodnocením připravenosti na trénink.
  • Doplněk Race widget s automatickým plánováním strategie tréninku na blížící se závod.

Kompletní seznam funkcí a parametrů najdete zde – Garmin Forerunner 955 - Black (parametry).

Garmin Forerunner 955 – video

Dlouhá výdrž baterie

V režimu chytrých hodinek máte k dispozici až 15 dní provozu. V režimu GPS získáte až 42 hodin. A v režimu UltraTrac™ vydrží hodinky v provozu až 80 hodin.

Duální ovládání

Mapy a statistiky můžete procházet pomocí tradičních ovládacích tlačítek nebo na novém citlivém dotykovém displeji.

Navržené pro vrcholové sportovce

Chytré hodinky Forerunner 955 váží pouhých 52 gramů, takže je na zápěstí prakticky necítíte, a ještě k tomu poskytují dokonalý přehled o vašem tělu.

Garmin Forerunner 955 Black – navržené pro vrcholové sportovce

Přehled základních funkcí

Garmin Forerunner 955 Black – navržené pro vrcholové sportovce

Připravenost k tréninku

Hned po probuzení budete znát skóre připravenosti k tréninku na základě kvality spánku, regenerace, tréninkové zátěže a dalších faktorů, abyste věděli, jestli vás čeká dobrý den na tvrdý trénink nebo byste měli zvolnit.

Ranní zpráva

Získejte přehled o svém spánku, regeneraci a tréninkovém plánu hned po probuzení – společně se stavem VST (variabilita srdečního tepu), připraveností k tréninku a předpovědí počasí. Zprávu si můžete přizpůsobit, aby obsahovala informace, které vás zajímají.

Stav VST (variabilita srdečního tepu)

Získejte lepší přehled o celkovém zdraví, tréninku a regeneraci na základě i variabilitu srdečního tepu, během spánku, díky technologii vyvinuté týmem Firstbeat Analytics™.

Garmin Forerunner 955 Black – navržené pro vrcholové sportovce

Doplněk – závod

Připravte se na další závod pomocí tréninkových tipů, přizpůsobených doporučených denních tréninků a odhadů času dokončení na základě podrobností o trase, počasí a výkonu.

Doporučené denní tréninky

Zobrazte celý týden doporučených denních tréninků, které se přizpůsobí po každém běhu, aby odpovídaly vašemu výkonu a regeneraci a nadcházejícím závodům v kalendáři aplikace Garmin Connect™ v telefonu.

Garmin Coach

Bezplatné adaptivní adaptivní tréninkový plán zahrnují programy pro 5 km, 10 km a půlmaraton, a nabízejí pokyny profesionálních trenérů, které se přizpůsobí vám a vašim cílům.

Garmin Forerunner 955 Black – navržené pro vrcholové sportovce

Triatlon a sportovní profily

Jedním stisknutím přepínejte mezi sporty za pomocí přednahraných profilů pro triatlony, duatlony, tréninky různých aktivit a swimruny. Nebo si vytvořte své vlastní sportovní profily.

Běžecký výkon

Když používáte snímač Running Dynamics Pod nebo HRM-Pro™, na zápěstí se vám bude průběžně měřit, jakou silou působíte při běhu na zem.

Funkce REAL-TIME STAMINA

Údaje z funkce Real-time Stamina vám umožní sledovat a regulovat námahu během výkonu a pomohou předejít přetížení na začátku běhu nebo jízdy na kole.

Garmin Forerunner 955 Black – navržené pro vrcholové sportovce

Dynamika běhu

Když používáte snímač Running Dynamics Pod nebo HRM-Pro, hodinky Forerunner 955 měří důležité metriky běhu, například kadenci, délku kroku, dobu a vyváženost kontaktu se zemí a další.

Stav tréninku

Díky novým ukazatelům, jako je stav VST (variabilita srdečního tepu), nedávná tréninková historie a výkonnost, získáte lepší přehled o celkovém úsilí – a jestli trénujete efektivně, na maximum nebo nadměrně.

Krátkodobá tréninková zátěž

Porovnejte intenzitu nedávných tréninků s optimálním rozsahem pro zlepšení vaší fyzické kondice a sledujte historii svých tréninků.

Garmin Forerunner 955 Black – navržené pro vrcholové sportovce

Training effect

Zjistěte, jak vaše tréninky ovlivňují výdrž, rychlost a výkon díky funkci aerobní a anaerobní zpětné vazby TRAINING EFFECT ukazují, jak trénink ovlivňuje rozvoj vytrvalosti, rychlosti a výkonu.

Funkce PacePro™

Funkce PacePro vám pomůže udržet tempo s ohledem na stoupání nebo klesání běžecké trasy.

Doba regenerace

Zjistěte, jak dlouho potřebujete regenerovat před dalším intenzivním tréninkem na základě nejnovějšího tréninku a celkové úrovně stresu, spánku a denních aktivit mimo tréninky.

Garmin Forerunner 955 Black – navržené pro vrcholové sportovce

VO2 max

Trénujte chytřeji pomocí indikátoru předpokládaného výkonu funkce VO2 Max. Tato metrika zohledňuje i případné výkyvy výkonu způsobené horkým počasím nebo nadmořskou výškou.

Zhodnocení výkonu

Při běhu hodinky analyzují tempo, srdeční tep a variabilitu srdečního tepu, a v reálném čase posuzují vaši schopnost podat výkon.

Synchronizace tréninkových plánů

Získejte indoorové i outdoorové tréninkové plány z aplikace Garmin Connect™ nebo hladce synchronizujte s hodinkami Forerunner z ostatních platforem včetně TrainingPeaks® a TrainerRoad.

Garmin Forerunner 955 Black – navržené pro vrcholové sportovce

Integrované sportovní funkce

Změňte svoje tréninky pomocí profilů aktivit pro cyklistiku, triatlon, plavání v bazénu i otevřené vodě, halový běh a řadu dalších aktivit. V závodě nebo při tréninku různých aktivit můžete mezi jednotlivými sporty přepínat jediným stiskem tlačítka.

Běh na dráze

Trénujete na atletickém oválu? Použijte přednahraný profil pro dráhový běh, zadejte svou dráhu a zaznamenejte přesnou délku tréninku v jednotlivých metrech.

Předpověď výsledků

Získejte na základě historie běhů a celkové kondice odhad, jaké by mohlo být vaše tempo pro vzdálenost 5 km, 10 km – nebo dokonce půlmaraton. Údaje o trendech navíc ukazují vliv tréninku v průběhu času.

Garmin Forerunner 955 Black – zvládnou více, než si dokážete představit

Zvládnou více, než si dokážete představit

Garmin Forerunner 955 Black – zvládnou více, než si dokážete představit

Podpora vícepásmového systému

Přístup k několika globálním satelitním navigačním systémům a více frekvencím vysílaným z navigačních satelitů poskytuje větší přesnost v oblastech, kde se signály GNSS odrážejí, slábnou, nebo kam obvykle neproniknou, a zajistí tak přesné hodnoty uběhnuté vzdálenosti a rychlosti i v náročném terénu.

Podrobné mapy

Ať už běháte v ulicích města nebo jezdíte po špatně přístupných cestách, hodinky Forerunner 955 využívají celobarevné integrované mapy, díky kterým se nikdy neztratíte.

Navigační funkce

Vždy se můžete nechat vést po trase podrobnou navigací, která vás upozorní na každou nadcházející změnu.

Garmin Forerunner 955 Black – zvládnou více, než si dokážete představit

Výpočet okružní trasy

Díky výpočtu trasy podle oblíbenosti Trendline™ snadno najdete nejpopulárnější trasy v okolí. Stačí zadat požadovanou vzdálenost a hodinky Forerunner 955 navrhnou trasy, které vás dovedou zpět do výchozího bodu.

Data na mapovém displeji

Získejte rychlý přehled o bodech zájmu podél trasy. Zobrazte si metriky výkonu, mezičasy a vzdálenost / nadmořskou výšku – a k tomu souhrn klíčových bodů před vámi.

Funkce CLIMBPRO

Využijte ClimbPro plánovač výstupu a sledujte informace o svých aktuálních a nadcházejících výstupech v reálném čase včetně sklonu terénu, vzdálenosti a převýšení.

Garmin Forerunner 955 Black – zvládnou více, než si dokážete představit

Bezpečnostní funkce

Pokud se dostanete do nebezpečné situace nebo hodinky vyhodnotí, že došlo k nehodě, funkce asistence a detekce nehod (při spárování s kompatibilním smartphonem. Více informací týkajících se požadavků a používání bezpečnostních funkcí a jejich omezení viz Garmin.com/safety.) odešle údaje o vaší poloze vašim nouzovým kontaktům. Ve výchozím nastavení je funkce Detekce nehod zapnutá pouze pro vybrané profily aktivity.

Trasy

V aplikaci Garmin Connect můžete vytvářet nebo vyhledávat stávající trasy, takže vám nikdy nedojdou místa vhodná k tréninku. Plánovat je můžete i na dalších platformách, jako například Strava a Komoot, a potom je automaticky synchronizovat s chytrými hodinkami Forerunner.

Garmin Forerunner 955 Black – poznejte své tělo

Poznejte své tělo

Garmin Forerunner 955 Black – poznejte své tělo

Měření srdečního tepu ze zápěstí

Hodinky nepřetržitě měří váš srdeční tep pomocí našeho snímače srdečního tepu nejnovější generace a upozorní vás, pokud je v klidovém režimu příliš nízký nebo naopak příliš vysoký. Pomáhají také měřit, jak velkou námahu během aktivit vyvíjíte, dokonce i během plavání.

Funkce BODY BATTERY™

Sledujte úroveň energie svého těla, abyste si vhodně naplánovali aktivity i odpočinek.

Vylepšené sledování spánku a skóre spánku

Porozumějte regeneraci svého těla a připravte se na trénink díky vylepšené funkci sledování spánku. Po probuzení získáte skóre spánku a přehled fází spánku, okysličení krve a dýchání, společně s podrobnými postřehy pro zlepšení kvality spánku.

Pozn.: Zařízení není lékařským přístrojem a není určeno k diagnostickým účelům ani jako zdravotnické monitorovací zařízení; viz Garmin.com/ataccuracy. Funkce pulzního oxymetru není dostupná ve všech zemích.

Garmin Forerunner 955 Black – poznejte své tělo

Snímač pulzního oxymetru

Snímač pulzního oxymetru3 ze zápěstí měří hladinu nasycení krve kyslíkem a poskytuje cenná data pro výškovou aklimatizaci nebo pokročilé sledování spánku.

Funkce pro ženy

Aplikaci Garmin Connect můžete použít i pro sledování menstruačního cyklu nebo průběhu těhotenství. Zaznamenávejte příznaky, získejte tipy pro cvičení a výživu pomocí aplikace Sledování zdraví žen.

Funkce HEALTH SNAPSHOT™

Zaznamenejte dvouminutovou aktivitu a zjistěte důležité statistiky, jako je srdeční tep, variabilita srdečního tepu, nasycení krve kyslíkem, dýchání nebo stres. Potom na svém kompatibilním smartphonem vytvořte pomocí aplikace Garmin Connect™ zprávu s těmito statistikami, kterou můžete sdílet.

Pozn.: Zařízení není lékařským přístrojem a není určeno k diagnostickým účelům ani jako zdravotnické monitorovací zařízení; viz Garmin.com/ataccuracy. Funkce pulzního oxymetru není dostupná ve všech zemích.

Garmin Forerunner 955 Black – chytré funkce

Chytré funkce

Garmin Forerunner 955 Black – chytré funkce

Hudba na zápěstí

Vestavěný hudební přehrávač s kapacitou až 500 skladeb a možností stahovat playlisty z účtu ve službě Spotify®, Deezer nebo Amazon Music (může vyžadovat předplatné).

Platby GARMIN PAY™

Bezkontaktní platby Garmin Pay umožňují do paměti hodinek přidat údaje o vaší platební kartě a platit na místech, které přijímají bezkontaktní platby kartami. Aktuální informace o podporovaných zemích, platebních sítích a bankách naleznete na adrese Garmin.com/GarminPay/banks.

Chytrá oznámení

Přímo na hodinkách můžete přijímat e-maily, textové zprávy a upozornění, když provedete spárování s Apple® nebo Android™ chytrými telefony. Při spárování s telefonem Android můžete dokonce na textové zprávy odepisovat.

Garmin Forerunner 955 Black – chytré funkce

Ovládání chytrého trenažéru Tacx

Hodinky můžete propojit s chytrými cyklotrenažéry Tacx® a ovládat je nebo zaznamenávat trénink, který na chytrém trenažéru absolvujete. Data z indoor cyklistického tréninku tak dostanete do svých záznamů stejně snadno, jako jiné sporty.

GARMIN CONNECT

Sledujte informace o svém zdraví a kondici, spojte se a soutěžte s kamarády, získávejte odznaky plněním výzev a další – to vše v jedné bezplatné aplikaci nevyžadující žádné předplatné.

Obchod CONNECT IQ™

Garmin Connect IQ™ je platforma, pomocí které je možné do hodinek doprogramovat a dohrát obsah, jako jsou vzhledy hodinek, datová pole a různé aplikace zaměřené nejen na sport a zdraví.

Produkt patří do těchto kategorií

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce