Garmin Fenix 7 Sapphire Solar, Blue DLC Titanium / White Band

Outdoorové hodinky

Chytré hodinky pro 7 dní v týdnu bez nabíjení

Kultovní GPS hodinky s 1,3" displejem krytým solárním safírovým sklíčkem, titanovou lunetou s DLC úpravou, tělem z tvrzeného polymeru a silikonovým řemínkem.Voucher na mapu Topo Czech PRO v balení.

Chytré hodinky Garmin fēnix 7 kombinují ty nejlepší funkce našich sportovních a outdoorových produktů ve spojení s špičkovým designem, výdrží a odolností. Díky této kombinaci nachází hodinky svoje využití jak v náročných podmínkách, tak i v běžném, každodenním nošení. Unikátní sklíčko hodinek Power Sapphire™ umožňuje dobíjet akumulátor hodinek ze slunečních paprsků a poskytuje tak prodlouženou výdrž akumulátoru na 1 nabití.

Mapy Topo Czech

Voucher na mapu Topo Czech PRO v balení.

Obsah balení:

  • fēnix® 7 – Sapphire Solar Edition
  • Voucher na mapu Topo Czech PRO v balení.
  • Nabíjecí / datový kabel
  • Dokumentace

Garmin fēnix 7 Pro Solar – přehled

Základní informace

  • Prodloužená výdrž baterie díky hybridnímu solárnímu dobíjení.
  • Velmi dobrá výdrž až 22 dní v režimu chytrých hodinek (Předpokládá se celodenní nošení se třemi hodinami venku při intenzitě světla 50 000 luxů.).
  • Celodenní měření srdečního tepu a okysličení krve.
  • Funkce PacePro™ pro plánování tempa na členitých trasách.
  • Všestranné sportovní využití, podrobný záznam a vyhodnocení.
  • Přehrávač hudby s podporou streamovacích hudebních služeb.

Kompletní seznam parametrů najdete zde – Garmin Fenix 7 PRO Sapphire Solar

Zařízení není lékařským přístrojem a není určeno k diagnostickým účelům ani jako zdravotnické monitorovací zařízení; viz Garmin.com/ataccuracy. Funkce pulzního oxymetru není dostupná ve všech zemích.

Garmin fēnix 7 Pro Solar – video

Vysoká odolnost

Robustní konstrukce sportovní s vysokou odolností. velkým 1,3″ displejem se solárním dobíjením a 47 mm tělem. Hodinky splňují americké vojenské normy odolnosti proti teplotám, nárazům a voděodolnosti.

Plnohodnotné duální ovládání

Zcela nový koncept ovládání přináší plnohodnotné duální ovládání tlačítky i dotykovým displejem spojuje výhody obou možností. Rychlá aktivace nebo vypnutí dotykového displeje nebo možnost zamknutí tlačítek je samozřejmostí.

Solární dobíjení baterie

Výdrž baterie až 18 dní v režimu chytrých hodinek, z čehož až 4 dny jsou podíl solárního dobíjení (Předpokládá se celodenní nošení se třemi hodinami venku při intenzitě světla 50 000 luxů.). Případně až 57 hodin v režimu GPS záznamu, z čehož až 16 hodin je podíl solárního dobíjení (Za předpokladu nepřerušovaného používání při světelné intenzitě 50 000 luxů.).

Garmin fēnix 7 Pro Solar – Skvělá kombinace designu a funkčnosti.

Skvělá kombinace designu a funkčnosti

Garmin fēnix 7 Pro Solar – Skvělá kombinace designu a funkčnosti.

Všestranné sportovní využití

K dispozici jsou přednahrané profily aktivit pro běh, jízdu na kole, plavání, lyžování, golf, turistiku, veslování, lezení na stěně a další. Každý sport využívá svůj sportovní profil se samostatným nastavením obrazovek, funkcí a režimu spotřeby.

Lyžování a skialpinismus

Podrobné měření a vyhodnocení běžeckého i sjezdového lyžování a dokonce i skialpinismu nebo chůze na sněžnicích. Automatické vypínání stopek na lanovce, statistiky nastupaných a naklesaných metrů a mnohem, mnohem více.

Dynamika běžeckého lyžování

Ve spojení s hrudním snímačem srdečního tepu HRM-Pro™ (prodává se samostatně) přinášíme nově možnost měření dynamiky běžeckého lyžování. Dynamika poskytuje podrobnější analýzu běžeckého stylu a tréninku.

Garmin fēnix 7 Pro Solar – Skvělá kombinace designu a funkčnosti.

Surfování na vlnách

Pro příznivce surfování na vlnách máme k dispozici sportovní profil, který měří nejen počet sjezdů, ale i délku a rychlost surfování na každé jednotlivé vlně. Kompatibilita s aplikací Surfline Sessions™ a kamerou Surfline® (Při spárování s mobilními aplikacemi Garmin Connect™ a Surfline.) s dalšími možnostmi.

Jízda na horském kole

Zajímají vás podrobnosti o jízdě na MTB kole? Hodinky změří obtížnost (Grit™) a plynulost (Flow™) jízdy, změří počet skoků, jejich délku, dobu trvání a řadu dalších statistik, které vám pomohou se zlepšit.

Kondiční trénink

Profil aktivity sleduje intervalové tréninky s vysokou intenzitou, včetně AMRAP, EMOM, Tabata a vlastního tréninku. Nastavte počet sérií, intervaly pro cvičení/odpočinek a další možnosti.

Garmin fēnix 7 Pro Solar – Skvělá kombinace designu a funkčnosti.

Denní doporučení tréninků

Tréninková doporučení podle úrovně vaší kondice a každodenní doporučení běhu a jízd podle aktuální tréninkové zátěže a stavu tréninku.

Funkce Race Predictor

Tato funkce vám na základě historie běhů a celkové kondice poskytne odhad, jaké by mohlo být vaše tempo pro vzdálenost, kterou chcete uběhnout. Data o trendech vám ukážou vliv tréninku v průběhu času.

Funkce PACEPRO™

Jedinečná funkce PacePro umožňuje vytvořit plán běžeckého tempa s ohledem na výškový profil trasy. Plán tempa je skvělá pomůcka, která pomáhá dosáhnout plánovaný cílový čas.

Garmin fēnix 7 Pro Solar – Skvělá kombinace designu a funkčnosti.

Funkce CLIMBPRO

Funkce ClimbPro poskytuje podrobné informace a statistiky o výškovém profilu naplánované trasy. Funkce rozdělí trasu na jednotlivá stoupání a u každého z nich poskytne v reálném čase podrobné informace, včetně zbývajících metrů do vrcholu kopce.

Metriky výkonu

Sledujte pokročilé metriky tréninku, jako je například dynamika běhu, VO2 Max, stav aklimatizace podle teploty a nadmořské výšky, regenerační asistent, tréninkový efekt, vyhodnocení týdenní a měsíční tréninkové zátěže a další.

Funkce REAL-TIME STAMINA

Údaje z funkce Real-time Stamina vám umožní sledovat a regulovat námahu během výkonu a pomohou předejít přetížení na začátku běhu nebo jízdy na kole.

Garmin fēnix 7 Pro Solar – Skvělá kombinace designu a funkčnosti.

Regenerační asistent

Po každém tréninku vidíte, jak dlouho je třeba regenerovat, než budete připraveni na další náročný výkon. Tato funkce zohledňuje intenzitu tréninku i další faktory, jako je stres, denní aktivita nebo spánek.

Garmin fēnix 7 Pro Solar – mapy a navigační funkce

Mapy a navigační funkce

Garmin fēnix 7 Pro Solar – mapy a navigační funkce

Satelitní příjem

Moderní GPS/GLONASS/Galileo satelitní přijímač dokáže přesně a spolehlivě zaznamenat tréninky a poskytnout navigační informace i v náročnějších prostředích s omezeným výhledem na oblohu, kde by starší přijímače nestačily.

Výškoměr, kompas, barometr

Navigaci v terénu vám usnadní snímače ABC – výškoměr (Altimeter) pro zjištění nadmořské výšky, barometr (Barometer) pro sledování změn počasí a tříosý kompas (Compass).

Mapty golfových hřišť

Barevné mapy CourseView zobrazují více než 42.000 golfových hřišť z celého světa. Pomohou vám se zobrazením vzdáleností ke greenu/jamce, překážkám a volbou správné hole.

Garmin fēnix 7 Pro Solar – mapy a navigační funkce

Lyžařské mapy SKIVIEW™

Předinstalované lyžařské mapy SkiView a poskytnou zákres, názvy a hodnocení obtížnosti sjezdovek pro více než 2.000 ski resortů na celém světě. Společně se sportovními lyžařskými profily jsou tak ideálními hodinkami na hory a lyže.

Topografické mapy

Přístup k topografickým mapám TopoActive z celého světa poskytuje možnost orientace nad podrobnou mapou na displeji hodinek. Pomocí Wi-Fi® připojení můžete snadno instalovat a aktualizovat mapy a software i bez počítače.

Data na mapovém displeji

Zobrazte si důležité informace na mapové stránce a sledujte průběh trasy, okolní orientační body a důležitá datová pole na jediné obrazovce bez nutnosti přepínání.

Garmin fēnix 7 Pro Solar – mapy a navigační funkce

Chytrá správa spotřeby

Podívejte se, jak různá nastavení a snímače ovlivňují výdrž baterie chytrých hodinek. Kdykoliv máte k dispozici aktuální odhad výdrže s ohledem na použitý režim a úroveň podsvícení.

Garmin fēnix 7 Pro Solar – celodenní monitoring zdravotních funkcí

Garmin fēnix 7 Pro Solar – celodenní monitoring zdravotních funkcí

Garmin fēnix 7 Pro Solar – celodenní monitoring zdravotních funkcí

Sledování tepu na zápěstí

Variabilita srdečního tepu a srdeční tep jsou veličiny, které dokáže měřit optický snímač na zadní straně hodinek. Data jsou měřena a zaznamenávána v průběhu celého dne i noci. Díky nim dokážou hodinky posoudit například i zatížení organizmu.

Pulzní oxymetr

Snímač Pulse Ox2 změří, jak dobře vaše tělo vstřebává kyslík. Tato hodnota je důležitá nejen při sledování aklimatizace nebo kvality spánku, ale také v případě virózy, která může mít vliv na fukci okysličení krve.

Vyhodnocení spánku

mtinoring délky a kvality spánku obsahuje jak rozpis fází lehkého a hlubokého spánku a spánku ve fázi REM, tak i vliv spánku na dobití tělesné energie Body Battery, skóre spánku nebo doporučení pro jeho zlepšení.

Garmin fēnix 7 Pro Solar – celodenní monitoring zdravotních funkcí

Funkce BODY BATTERY™

Funkce využívá údaje o odchylkách srdečního tepu, zatížení organizmu, kality spánku a další data a počítá rovnováhu mezi odpočinkem či regenerací a výdejem energie. Hodnotu tělesné energie (Body Battery) vyjadřuje pomocí hodnoty od 0 do 100.

Měření frekvence dýchání

Hodinky měří a zaznamenávají dechovou frekvenci v průběhu dne, tréninku i během spánku. V hodinkách jsou navíc k dispozici dechová cvičení, která vám pomohou správně dýchat nebo se v případě potřeby zbavit vysokého stressu.

Funkce HEALTH SNAPSHOT™

Funkce pomocí 2 min. záznamu vytvoří zprávu důležitých statistik, jako jsou srdeční tep1, variabilita srdečního tepu, pulzní oxymetr2, dýchání a zátěž organizmu. Zprávu s daty potom z telefonu a aplikace Garmin Connect™ můžete sdílet.

Garmin fēnix 7 Pro Solar – celodenní monitoring zdravotních funkcí

Sledování pitného režimu

Zaznamenávejte si denní příjem tekutin, abyste nezanedbávali hydrataci. Pokud nastavíte automatický cíl, hodinky poskytnou i odhadovanou ztrátu tekutin během pohybových aktivit a denní cíl příjmu tekutin se podle toho automaticky upraví.

Garmin fēnix 7 Pro Solar – notifikace na displeji telefonu

Notifikace na displeji telefonu

Garmin fēnix 7 Pro Solar – notifikace na displeji telefonu

Chytrá oznámení

Na hodinkách můžete sledovat příchozí volání, e-maily, sms a další notifikace z připojeného telefonu. Hodinky jsou kompatibilní s většinou telefonů s operačním systémem Android i iOS.

Přehrávání streamované hudby

Stáhněte si skladby a seznamy skladeb z účtu ve službě Spotify, Deezer nebo Amazon Music (může být vyžadováno předplatné) a přehrávejte hudbu z hodinek přímo do sluchátek, bez nutnosti mít telefon s sebou.

Bezkontaktní platby GARMIN PAY™

Bezkontaktní platby Garmin Pay umožňují do paměti hodinek přidat údaje o vaší platební kartě a platit na místech, které přijímají bezkontaktní platby kartami. Seznam bank, které podporují Garmin Pay najdete zde.

Garmin fēnix 7 Pro Solar – notifikace na displeji telefonu

Bezpečnostní a sledovací funkce

Při spárování s telefonem můžete se svými kontakty sdílet svoji aktuální polohu manuálně, nebo během vybraných venkovních aktivit automaticky za pomoci přednastavené detekce nehod (V případě propojení s chytrým telefonem. Více informací týkajících se požadavků a používání bezpečnostních funkcí a jejich omezení viz Garmin.com/safety.).

CONNECT IQ™ PLATFORMA

Connect IQ je platforma, která umožňuje programátorům rozšířit možnosti hodinek o vlasní aplikace. Stáhněte si uživatelské ciferníky, přidávejte datová pole a získávejte aplikace a doplňky z obchodu obchodu Connect IQ.

Potřebujete poradit s výběrem?

Lenka <span>Váš expert na kopce</span>

Lenka Váš expert na kopce

+420 774 118 065 Po–pá: 8–15 hod.

info@runsport.cz Odpovídáme do 12 hodin

Naposledy jste si prohlíželi

Produkt patří do těchto kategorií

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce