On Running Cloudflyer M metal/lapis

Pánské silniční boty

Doprava zdarma
On Running Cloudflyer M metal/lapis
On Running Cloudflyer M metal/lapis pánské silniční boty
On Running Cloudflyer M metal/lapis pánské objemové silniční boty
On Running Cloudflyer M metal/lapis pánské boty s obláčky
On Running Cloudflyer M metal/lapis pánské běžecké boty
On Running Cloudflyer M metal/lapis pánské tlumené běžecké boty

Pánské objemové silniční boty - novinka 2022

On Running Cloudflyer jsou pánské tlumené objemové boty pro silniční běhy. Jsou ideální pro běžce, kteří hledají plně polstrovanou obuv, která si zachovává lehký a obratný pocit z běhu. Ideální i pro širší chodidla.

Nejvyšší tlumení a pohodlí v ultralehké a ultraagilní botě. Cloudflyer podporuje všechny běžce a všechny běžecké cíle. Dokonalý měkký dopad a výbušný odraz znamenají, že poběžíte dál a rychleji v jedné z nejlehčích tlumených bot na světě. Nyní vylepšené o superpěnu Helion™, širší základnu a technicky propracovanou tkaninu na svršku.

Model Cloudflyer byl vytvořený pro vzdálenost a objem, regeneraci a zdokonalení, praxi a výkon - to vše v absolutním pohodlí.

Pěna Helion

Helion ™ Superpěna ještě vylepšuje vlastnosti z původního modelu Cloudflyer, díky kterému je u fanoušků tak oblíbený: odpružení, ochrana, podpora a lehkost.

Větší cloudy, lepší tlumení

12 největších Cloud elementů ze všech On modelů změní způsob, jakým jsi dosud vnímal svůj došlap. Chrání a podporují tvé nohy pomocí bezkonkurenčního pocitu tlumení – nezáleží na kterou část chodidla při běhu dopadneš.

Přepracovaná podrážka

Cloudflyer třetí generace je první bota On s vidlicovou Cloud podrážkou. Zesílení bočních podpěr boty přispívá ke zdravému valivému pohybu a pocitu silnějšího odrazu. Širší povrch v přední části chodidla účinně rozkládá váhu nárazu pro tvůj pohodlný pohyb.

Inovativní svršek

Stabilizační dutina ve střední části boty poskytuje noze maximální oporu a zvyšuje komfort. Velmi měkký jazyk zajišťuje pohodlí a rovnoměrné rozložení tlaku v nártu. Reflexní detaily zajišťují lepší viditelnost za šera.

Podrážka zaměřená na výkon

Podrážka CloudTec® vyrobená z pěny Helion™ poskytuje prvotřídní míru odpružení. Středová drážka a zakřivený rocker podrážky podporují plnou flexibilitu chodidla spolu s přirozeným pohybem. Rozšířené trvanlivé gumové plošky na Cloudech s nízkým oděrem v dopadových zónách zvyšují odolnost a životnost.

Šněrování do hvězdy

Zpátky k ověřenému: systém hvězdicového šněrování z první generace Cloudflyer. Navrženo pro bezpečné a dokonale nastavitelné šněrování. Účinně rozprostře tlak a rovnoměrně obepíná nohu.

Ve spojení s tím nejměkčím jazykem ze všech modelů On, je to ideální kombinace trvalého pohodlí a dostatečné kontroly.

Klíčové informace

  • Určení: pánská objemová silniční obuv,
  • kolekce: On Running 2022,
  • barva: metal/lapis,
  • drop: 7 mm,
  • váha: 285 g (UK8),
  • tlumení: vysoké,
  • došlap: stabilní/pronační,
  • šířka: široká.

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce