On Running Cloudflyer M metal/lapis

Pánské silniční boty

Doprava zdarma
On Running Cloudflyer M metal/lapis
On Running Cloudflyer M metal/lapis pánské silniční boty
On Running Cloudflyer M metal/lapis pánské objemové silniční boty
On Running Cloudflyer M metal/lapis pánské boty s obláčky
On Running Cloudflyer M metal/lapis pánské běžecké boty
On Running Cloudflyer M metal/lapis pánské tlumené běžecké boty

Pánské objemové silniční boty

On Running Cloudflyer jsou pánské tlumené objemové boty pro silniční běhy. Jsou ideální pro běžce, kteří hledají plně polstrovanou obuv, která si zachovává lehký a obratný pocit z běhu. Ideální i pro širší chodidla.

Nejvyšší tlumení a pohodlí v ultralehké a ultraagilní botě. Cloudflyer podporuje všechny běžce a všechny běžecké cíle. Dokonalý měkký dopad a výbušný odraz znamenají, že poběžíte dál a rychleji v jedné z nejlehčích tlumených bot na světě. Nyní vylepšené o superpěnu Helion™, širší základnu a technicky propracovanou tkaninu na svršku.

Model Cloudflyer byl vytvořený pro vzdálenost a objem, regeneraci a zdokonalení, praxi a výkon - to vše v absolutním pohodlí.

Pěna Helion

Helion ™ Superpěna ještě vylepšuje vlastnosti z původního modelu Cloudflyer, díky kterému je u fanoušků tak oblíbený: odpružení, ochrana, podpora a lehkost.

Větší cloudy, lepší tlumení

12 největších Cloud elementů ze všech On modelů změní způsob, jakým jsi dosud vnímal svůj došlap. Chrání a podporují tvé nohy pomocí bezkonkurenčního pocitu tlumení – nezáleží na kterou část chodidla při běhu dopadneš.

Přepracovaná podrážka

Cloudflyer třetí generace je první bota On s vidlicovou Cloud podrážkou. Zesílení bočních podpěr boty přispívá ke zdravému valivému pohybu a pocitu silnějšího odrazu. Širší povrch v přední části chodidla účinně rozkládá váhu nárazu pro tvůj pohodlný pohyb.

Inovativní svršek

Stabilizační dutina ve střední části boty poskytuje noze maximální oporu a zvyšuje komfort. Velmi měkký jazyk zajišťuje pohodlí a rovnoměrné rozložení tlaku v nártu. Reflexní detaily zajišťují lepší viditelnost za šera.

Podrážka zaměřená na výkon

Podrážka CloudTec® vyrobená z pěny Helion™ poskytuje prvotřídní míru odpružení. Středová drážka a zakřivený rocker podrážky podporují plnou flexibilitu chodidla spolu s přirozeným pohybem. Rozšířené trvanlivé gumové plošky na Cloudech s nízkým oděrem v dopadových zónách zvyšují odolnost a životnost.

Šněrování do hvězdy

Zpátky k ověřenému: systém hvězdicového šněrování z první generace Cloudflyer. Navrženo pro bezpečné a dokonale nastavitelné šněrování. Účinně rozprostře tlak a rovnoměrně obepíná nohu.

Ve spojení s tím nejměkčím jazykem ze všech modelů On, je to ideální kombinace trvalého pohodlí a dostatečné kontroly.

Klíčové informace

  • Určení: pánská objemová silniční obuv,
  • kolekce: On Running 2022,
  • barva: metal/lapis,
  • drop: 7 mm,
  • váha: 285 g (UK8),
  • tlumení: vysoké,
  • došlap: stabilní/pronační,
  • šířka: široká.

Potřebujete poradit s výběrem?

Lenka <span>Váš expert na kopce</span>

Lenka Váš expert na kopce

+420 774 118 065 Po–pá: 8–15 hod.

info@runsport.cz Odpovídáme do 12 hodin

Naposledy jste si prohlíželi

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce