Energybar by Edgar 50 g - kakao

Energetická tyčinka

Energetická tyčinka s příchutí kakaa

EnergyBar by Edgar s příchutí kakaa nejenže skvěle chutná, ale navíc je díky svému složení veganská.

Přírodní a chutná tyčinka bez kompromisů!

Edgar tyčinky jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších surovin a neobsahují žádná aditiva, sladidla ani barviva. Jejich čisté složení jim ale neubralo na chuti, právě naopak. Vše na 100 % přírodní a chuťově vymazlené.

Základem tyčinek je datlová pasta

Datlová pasta nebyla zvolena náhodou - datle jsou totiž díky obsažené glukóze, sacharóze a fruktóze výborným zdrojem okamžité energie pro každého sportovce. Obsahují také bílkoviny, mnoho vitamínů, minerálních látek a stopových prvků. Vápník prospívá kloubům a kostem, hořčík a draslík příznivě ovlivňují krevní tlak a snižují riziko kardiovaskulárních onemocnění, datle jsou také skvělým antioxidantem a zdrojem vitamínu C.

Dále datle působí také proti křečím, pomáhají při chudokrevnosti, podporují imunitní systém a mají vysoký obsah vlákniny, ta pomáhá správnému zažívání a prodlužuje pocit sytosti. Jednoduše superpotravina a dokonalý základ pro perfektně vyváženou tyčinku.

Kakao? Kdo by nemiloval kakao?!

Pro milovníky hutnějších čokoládových příchutí je zde tato kakaová dobrota. Dochucená je pouze prvotřídním kakaovým práškem, který bývá často označován za přírodní antidepresivum. Ne nadarmo všichni horští vůdci a dobrodruhové nosí v kapse kostičku čokolády jako poslední záchranu. My vám doporučujeme nosit s sebou Energybar kakao, ta se vám totiž v horku nerozpustí a kromě trošky štěstí dodá i hromadu energie, nakopne a zasytí. Rozdrcené kakaové boby v tyčince příjemně křupou, úplně jako kousky čokolády nebo karamelu. Prostě štěstí v kapse - vhodné i do kapes veganů a lidí s intolerancí na lepek.

Do práce, do školy, na výlet do hor, na trénink, na chuť nebo třeba jako odměna za parádně odmakaný trénink. Energybar doporučujeme přibalit do každého batohu, nikdy totiž nezklame!

Žádný přidaný cukr ani lepek, pouze čistá chuť a špičkové složení. Bez kompromisů.

Benefity 

  • Bílkoviny pro růst svalů a regeneraci
  • Vláknina pro lepší zažívání
  • Rychlý zdroj energie
  • Vegan složení
  • Bez mléka
  • Bez lepku

Použití

  • Před, během, po výkonu
  • Kdykoliv během dne

Složení výrobku

  • Datlová pasta, kakaový prášek, kakaový bob.

Potřebujete poradit s výběrem?

Lenka <span>Váš expert na kopce</span>

Lenka Váš expert na kopce

+420 774 118 065 Po–pá: 8–15 hod.

info@runsport.cz Odpovídáme do 12 hodin

Naposledy jste si prohlíželi

Produkt patří do těchto kategorií

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce