Letní výprodej pokračuje.
Tentokrát čístíme sklad Dynafit :-)

Compressport 5 Panel Light Cap - trail capsule 2023 - black/iron gate/rust

Sportovní kšiltovka

Běžecká kšiltovka - limitovaná řada Trail Capsule

Compressport 5 Panel Light Cap je limitovaná běžecká kšiltovka, která nabízí optimální větrání a ochranu před UV zářením.

Navržena pro výkon - tato ultralehká čepice obsahuje 5 různých tkanin pro vysoce výkonnou termoregulaci a ochranu před sluncem při závodech v extrémně teplých podmínkách.

Otevřená síťovina v přední a zadní části i nad ušima zajišťuje lepší větrání v oblastech, které to nejvíc potřebují. Lehký tkaný materiál v horní části nabízí ochranu před UV zářením, což udrží vaši hlavu v chladu i při zintenzivnění závodu. Integrované potítko okolo čela zastavuje nevyhnutelné pocení, když se zrychlí tempo závodu.

Jedna univerzální velikost pro všechny, s jezdcem na zadní straně pro snadné nastavení. Může být nošeno s kšiltem dolů pro maximální ochranu před sluncem, nebo nahoru pro excentričtější vzhled. Lze snadno složit a uklidit do kapsy nebo do batohu.

Perfektní kombinace termoregulace a ochrany před UV zářením, lehkost a trendy sezónní barvy, opravdu ideální čepice na trénink nebo prosluněné závody.

Pozor, když ji vyzkoušíte, už ji nesundáte!

Klíčové vlastnosti

  • Vysoce výkonné termoregulační vlastnosti, které udrží vaši hlavu v chladu, když zvýšíte tempo.
  • Ochrana před UV zářením na horní části čepice pro celoroční ochranu.
  • Velmi lehká a snadno složitelná, může být rychle uklizena do kapsy nebo do batohu.
  • Skvělá prodyšnost.
  • Nastavitelný obvod.

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce