Compressport Full Socks Winter Run mosaic blue/black

Zimní běžecké podkolenky

Zimní běžecké kompresní podkolenky

Vezměte charakteristické technologie a kompresi ponožek Compressport Pro Racing Socks a lýtkových návleků R2, přidejte extra teplá přírodní vlákna, to vše smíchejte dohromady a můžete své zimní běhání posunout zase o úroveň výš.

Představujeme vám podkolenky Full Socks Winter Run, které jsou navrženy tak, aby zvýšily váš výkon v chladnějších podmínkách. Jejich měkká bezešvá tkanina poskytuje cílenou kompresi a podporu. Díky tlumení vibrací se snižuje poškození svalů, oddaluje se únava a aktivuje se průtok krve, což zajišťuje větší teplo. Díky stupňovitě rozmístěným ventilačním pásům na lýtku a specifické polyamidové přízi ponožky rychle odvádějí pot, aby byly vaše nohy lehké a svěží.

Technologie 3D.Dot tlumí nárazy, chrání citlivé oblasti, jako je Achillova šlacha, a zvyšuje ventilaci kolem chodidla. Tyto tečky také zaručují vynikající přilnavost nohy v botě, čímž snižují riziko tření a puchýřů způsobených nadměrným pohybem. Integrovaná podpora klenby zabraňuje kroucení tkaniny a nabízí stabilitu třeba i v kamenitém terénu, zatímco pružná vlákna umožňují přirozené roztažení prstů při dopadu pro instinktivní, plynulý běh.

Přiléhavá směs vlny Merino a morušového hedvábí kolem chodidla je nejen měkká a hřejivá, ale její antizápachové vlastnosti jsou také velice vhodné pro vysoce intenzivní výkony.

Tyto kompresní podkolenky, které jsou ideální pro silniční i trailový běh, lze nosit ale i před samotnou sportovní aktivitou, aby podpořily průtok krve a připravily svaly i mysl na výkon.

Funkční vlastnosti

Vlastnosti podkolenek

Potřebujete poradit s výběrem?

Lenka <span>Váš expert na kopce</span>

Lenka Váš expert na kopce

+420 774 118 065 Po–pá: 8–15 hod.

info@runsport.cz Odpovídáme do 12 hodin

Naposledy jste si prohlíželi

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce