Edgar Collagen 1000 ml - lesní plody

Collagen s příchutí lesního ovoce - 1000 ml

Aby tvůj motor dobře fungoval, nestačí mu jen spolehlivé palivo, ale potřebuje také kvalitní olej.

A přesně tuhle funkci má Edgar Collagen, díky kterému se na své klouby a chrupavky budeš moci spolehnout v běžném životě, při tvrdém tréninku i při náročném závodě!

Edgar Collagen má výrazný preventivní účinek, díky kterému klesá riziko poškození vazů, šlach a úponů. Zároveň urychluje návrat do tréninku po zranění.

Díky tekuté formě se Edgar Collagen dokáže vstřebat rychleji a naše tělo tak z něho využije více užitečných látek. Obsahuje vysoké dávky všech základních chondroprotektiv (glukosaminu, chondroitinu a MSM), které nejlépe fungují společně. Opotřebení chrupavky snižuje kyselina hyaluronová.

Edgar Collagen je dále obohacen o vitamíny skupiny B, C, D a minerály (mangan a selen). Je slazen ovocnými šťávami a přírodním sladidlem stévií.

Co je to kolagen?

Extracelulární ve vodě nerozpustná bílkovina, která patří mezi základní složku pojivových tkání. Tvoří téměř 30 % všech proteinů obsažených v našem těle. V kůži se kolagen vyskytuje až ze 70 % a celkově tvoří přibližně 10 % celkové hmotnosti lidského těla.

 

  •  Chondrotinin suftát - díky své schopnosti vázat vodu má pozitivní vliv na elasticitu chrupavky, povzbuzuje tvorbu kolagenu.
  • MSM - zlepšuje mobilitu a pomáhá obnově svalů po cvičení: díky zvýšené propustnosti buněčných stěn mohou živiny procházet tkáněmi snadněji – výsledkem je kratší doba potřebná k regeneraci.
  • Glukosamin - pomáhá při stuhlostech, bolestech a zánětech kloubů po celém těle, jeho doplňování může pomoci při bolestech svalů.
  • Hydrolyzovaný kolage  - díky hydrolyzované formě je vstřebatelnější pro tělo, obsahuje aminokyseliny, které jsou důležité pro regeneraci a tvorbu nových pojivových tkání.
  • Kolagen typu II  - protein dodávající chrupavce pevnost, pružnost a odolnost.

Potřebujete poradit s výběrem?

Lenka <span>Váš expert na kopce</span>

Lenka Váš expert na kopce

+420 774 118 065 Po–pá: 8–15 hod.

info@runsport.cz Odpovídáme do 12 hodin

Naposledy jste si prohlíželi

Produkt patří do těchto kategorií

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce