Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

RUNsport
Svojsíkova 1088,
563 01 LANŠKROUN
tel: 777 618 562
runsport@post.cz

ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena 1 950 Kč (75 EUR)
Naše cena 2 303 Kč (89 EUR)
Naše cena 1 119 Kč (43 EUR)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


O produktech » Salomon

SALOMON vyrábí špičkové produkty pro trail running, hiking, alpské a nordické lyžování nebo snowboarding.

Produkty značky Salomon používají mimo jiné nejlepší světoví trailoví běžci  :

Killian Jornet (x násobný mistr světa skyrunning,vertical km,ultratrail atd.Vítěz a držitel tr.rekordů na Mt.Blanc,Matterhorn a víceméně všech nejznámějších trailů světa) ,

Jonathan Wyatt (7x mistr světa v běhu do vrchu),

z ČR je to Robert Krupička který s těmito borci dokáže v bězích do vrchu a skyrunningu držet krok:-)

TRAIL RUNNING

Jinými slovy běh v přírodě. Patří mezi stěžejní oblasti značky SALOMON, kterou tento světoznámý francouzský výrobce úspěšně etabloval mezi veřejnost. Díky svému vlastnímu vývoji patří ke světové jedničce v trail runningové oblasti, do níž SALOMON přiváží své produkty:

-   Obuv: do různých terénů pro sportovce, kteří běhají vyloženě v těžkém terénu a potřebují pevnou oporu (ALL TERRAIN), boty s crossovou podrážkou pro neutrální běžce (ROAD & TRAIL), závodní obuv (COMPETITION) včetně speciálních typů určených pro běh v zimě s lehkými hřeby na podrážce zamezující podklouznutí, dětské boty (KIDS) nebo odpočinkové obutí (RELAX)

-   Oblečení: bundy, kalhoty a kraťasy, základní a střední vrstvy oblečení, čepice a rukavice, ponožky

-   Batohy a tašky: batohy, bederní pásy, doplňky

-   Závodní kolekce S-Lab: top produkty z běžecké produkce pro nejnáročnější (boty, textil, ponožky, batohy). Hlavní důraz je zde kladen na co nejmenší hmotnost, odlehčená konstrukce tak zajišťuje co nejlepší výkon.

-   Relaxační obuv RELAX: regenerace patří k nedílné součásti rekreačního i vrcholového sportu. Nejen samotným výkonem živ je sportovec a SALOMON nezapomíná ani na oblast odpočinku před a po sportovním drilu: relaxační obuv SALOMON RX. Ta pomáhá regeneraci organismu po těžkém výkonu.

Trail runningovou myšlenku SALOMON vydatně podporuje programem závodů Salomon Trail Running Cup – národním seriálem šesti podniků terénního běhu, konaném po celé České republice: Boskovice (1. května 2012), Karlovy Vary (19. května 2012), Liberec (24. června 2012), Lipno (25. srpna 2012), Babice (16. září 2012) a Praha-Motol (14. října 2012)

HIKING

Přirozený pohyb v přírodě razí styl light & fast - lehce a rychle. Zde se SALOMON snaží prosazovat nekomplikovaný a snadný pohyb přírodou v absolutní svobodě. Stejně jako u trail runningové skupiny zde SALOMON nabízí kompletní sortiment obuvi pro denní i vícedenní túry, oblečení, batohů, tašek a doplňků.

Výhodou značky SALOMON je kompletnost sortimentu – pro každé odvětví nabízí ucelenou škálu produktů všech oblastí a zákazník tak nemusí hledat dovybavení u konkurence.

Kvalitu, sofistikovanost, promyšlenost a funkčnost produktů SALOMON zaručuje úzká spolupráce vývojářů a návrhářů SALOMONu se sportovci: ať už bota nebo bunda, vše je modelováno s ohledem na konkrétní potřeby při daných sportovních aktivitách. Například rukavice bez prstů umožňují snadný pohyb a volnost, při chladnějším klimatu však můžete přes obnažené prsty přetáhnout tenký překryv a zabránit tak jejich chladnutí.

Technologie

Alfou a omegou úspěchu v těch nejnáročnějších podmínkách jsou moderní technologie. SALOMON sází například na technologii EXO: při samotném výkonu stimuluje organismus rychlejším návratem krve do svalů (zrychlením krevního oběhu). Struktura tvaru plástve zmírňuje otřesy svalů a tím pádem jejich namáhání, u nichž nedochází tak brzy k únavě. Zároveň EXO technologie podporuje regeneraci namáhané svalové hmoty.