Atraining – webinář na téma správná technika běhu (1. díl)
22. 11. 2020 Trénink Honza Dvořáček – Trailrun.cz

Atraining – webinář na téma správná technika běhu (1. díl)

Prošvihli jste webinář na téma správná technika běhu a její vliv na výkon a zdraví běžce? Nevadí. Zde najdete jeho záznam :)

Tento úvodní díl webináře se zaměřuje na nejčastější chyby v běhu a jejich nápravu. Součástí webináře jsou také videoukázky běžeckých cvičení, které vedou ke zlepšení běžecké techniky.

Webinářem provází:

Marek Minář

Elitní orientační běžec, reprezentant ČR, stříbrný medailista z juniorského MS a desátý ze Světového poháru v Praze. Kromě orientačního běhu dokáže velmi dobře závodit i v klasickém běhu a to na jakémkoliv povrchu a profilu. Marka můžete znát např. také z Lysohorského Ultratrailu, kde si v závodě Skyrace doběhl pro stříbrnou pozici.

Josef Andrle

Zakladatel a majitel firmy Andrle sport, která představuje absolutní špičku v přístupu ke sportu a pohybu. Specializuje se na předávání vědomostí a zkušeností mladým trenérům a vytváří nové postupy v problematice vyhodnocování tréninkového procesu a skladby tréninkových plánů. Původně triatlonista, má s během velké zkušenosti a je autorem unikátního tréninkového systému a specifické běžecké metodiky.

Webinář - video

 

Originál video: https://youtu.be/b6Za0CkuJyg

Mohlo by vás zajímat:

Kontaktní formulář

*
*
Odesláním tohoto formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Souhlasím s GDPR

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Runsport.cz , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.

Doprava zdarma při
nákupu nad 1 000 Kč

Pohybujeme se v horách,
naše produkty známe
a dokážeme vám poradit

Zaregistruj se a získej
exkluzivní slevu 5%

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce