Snow Leopard Day 2022
14. 02. 2022 Novinky Aneta „Špageta“ Matonová

Snow Leopard Day 2022

Skialpuj a pomáhej!

Největší událost sezóny? Dynafit Snow Leopard Day. Už jste tento den plný skialpu a dobrých skutků zažili?

Pak můžete rovnou přeskočit k poslednímu odstavci s datem a zapsat si ho do kalendáře, protože kdo jednou leopardí den absolvoval, bude se chtít zúčastnit i všech těch nadcházejících.

Že nevíte, o co jde?

Jedná se o 13. ročník charitativní akce pro nadaci Snow Leopard Trust, což je největší a nejstarší organizace zaměřená výhradně na ochranu sněžného leoparda neboli irbise neboli tu krásnou kočičku, kterou má Dynafit v logu a která zdobí všechny naše kousky (nejen) na hory.

Během tohoto dne se budeme snažit nasbírat co nejvíce výškových metrů na lyžích, každý tento nastoupený metr potom Dynafit ocení 1 eurocentem a celkovou částku poukáže nadaci.

A kdože se bude snažit?

My všichni z Runsportu, tým z Dynafitu, skialpoví nadšenci z osmi zemí světa a doufáme, že i vy - naši přátelé, zákazníci, fanoušci. Jednoduše spousta skvělých lidí, kteří milují hory, sport a chtějí spojit příjemné s užitečným, užít si u toho hromadu zábavy, zamakat si na kopci, dát si drink - prostě strávit skvělý den na horách.

Budete si také moci vyzkoušet to nejlepší a nejnovější skialpové vybavení od Dynafitu nebo koupit tričko z limitované edice s motivem sněžného leoparda.

Motto celé akce zní: “Skialpuj a pomáhej zároveň!” a my věříme, že se nás sejde co nejvíc, protože každý metr a každý úsměv se počítá :-)

  • Kdy? 5. března 2022 od 9:00 do 16:00 hodin.
  • Kde? Horský Resort Dolní Morava, u hotelu VISTA, vedle restaurace Marcelka.
  • Pro koho je akce určena? Pro malé i velké skialpové nadšence, začátečníky i pokročilé.
  • Tuto událost najdete taky na Facebooku – Snow Leopard Day 2022.

Moc se na Vás těšíme!

Banner – Snow Leopard Day 2022

Kontaktní formulář

*
*
Odesláním tohoto formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Souhlasím s GDPR

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Runsport.cz , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.

Doprava zdarma při
nákupu nad 1 000 Kč

Pohybujeme se v horách,
naše produkty známe
a dokážeme vám poradit

Zaregistruj se a získej
exkluzivní slevu 5%

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce