Pozvánka na Snow Leopard Day 2023
27. 02. 2023 Lenka Sadílková

Pozvánka na Snow Leopard Day 2023

Snow Leopard Day v Česku

Blíží se konec skitouringové sezony a s ním je zde také tradiční akce značky DYNAFIT – Snow Leopard Day aneb Mezinárodní den sněžného levharta, což je zvíře, které má značka DYNAFIT ve znaku. Cílem akce je výzva pro všechny skialpinisty a skialpinistky po celém světě k tomu, aby se vydali na kopec za své „erbovní zvíře“, které je ohroženo vyhynutím. Za každý absolvovaný výškový metr věnuje DYNAFIT jeden cent ve prospěch sněžného levharta.

Informace o akci

  • Kdy? 4. března 2023 od 9:00 do 16:00 hodin.
  • Kde? Horský Resort Dolní Morava, u hotelu VISTA, vedle restaurace Marcelka.
  • Pro koho je akce určena? Pro malé i velké skialpové nadšence, začátečníky i pokročilé.
  • Tuto událost najdete taky na Facebooku – Snow Leopard Day 2023.

MS ve skialpinismu

Zajímavostí je, že ve stejný den ve který se koná Snow Leopard Day se 4. března koná i individuální ISMF světový šampionát v Boí Taüll (ve Španělsku). Veškeré výškové metry, kterých dosáhnou atleti na tomto závodě, zahrne DYNAFIT také mezi dary.

Budeme tam taky

Stejně jako v loňském roce se do akce zapojíme i my. Zajímá vás, jak vše probíhalo v roce 2022? Tak mrkněte na naše video.

Souhlasím s GDPR

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Runsport.cz , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.

Doprava zdarma při
nákupu nad 1 000 Kč

Pohybujeme se v horách,
naše produkty známe
a dokážeme vám poradit

Zaregistruj se a získej
exkluzivní slevu 5%

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce