Záznam přednášky o tréninku na ultra závody
03. 05. 2023 Trénink Lenka Sadílková

Záznam přednášky o tréninku na ultra závody

Stejně jako v loňském roce jsme byli jedním z partnerů Edgar Ultra Campu, který se tentokrát konal v Beskydech a byl zaměřený na trénink na Beskydskou sedmičku. Během pěti dnů účastníci absolvovali několik ukázkových tréninků a každý večer připravili ambasadoři značky Edgar Power přednášku na zajímavé tréninkové téma. Zde je záznam jedné z přednášek, kde Zdenda Hruška a Martin Jor přednášelí o tom, jak natrénovat na Beskydskou sedmičku a další ultra závody. Zdenda je vítěz Beskydské sedmičky z roku 2020 a společně s Martinem Jorem zvítězili na pyrenejském etapáku Pyrenees Stage Run. Martin je Zdendův tréninkový svěřenec a v minulosti vyhrál třeba ultra Zapomenuté hory.

Máte dotazy?

Pokud budete mít dotaz, tak nám ho napište třeba na info@runsport.cz (nebo do komentářů pod Youtube video zde – Youtube kanál Trailrun.cz) a Zdenda s Matesem vám rádi odpoví. Děkujeme a ať se vám video líbí :)

Nebo můžete napsat přímo Zdendovi a Matesovi:

Záznam přednášky

 

Kontaktní formulář

*
*
Odesláním tohoto formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Souhlasím s GDPR

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Runsport.cz , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.

Doprava zdarma při
nákupu nad 1 000 Kč

Pohybujeme se v horách,
naše produkty známe
a dokážeme vám poradit

Zaregistruj se a získej
exkluzivní slevu 5%

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce