Doživotní záruka na Dynafit
12. 02. 2024 Novinky Lenka Sadílková

Doživotní záruka na Dynafit

Doživotní záruka Dynafit je příslib kvality a udržitelnosti

Dynafit zaručuje, že se postará o to, aby váš výrobek fungoval po dobu své životnosti (tedy deseti let) přesně tak, jak fungoval první den.

Co znamená doživotní záruka?

Klasická záruka 2 roky

Na každý produkt Dynafit (a samozřejmě i další produkty, které u nás nakoupíte) máte ze zákona nárok na dvoletou záruku.

Prodloužená záruka - další 3 roky

V případě, že svůj produkt značky Dynafit zaregistrujete, tak na něj získáváte další 3 roky prodloužené záruky. Po tuto dobu hradí Dynafit náklady spojené s opravou produktu.

Záruka opravy - dalších 5 let

Po dobu dalších 5 let můžete svůj produkt reklamovat a Dynafit ho nechá na vaše náklady opravit.

Jak to přesně funguje?

V prvé řadě musíte svůj produkt Dynafit zaregistrovat na webu dynafit.com a to do 12 měsíců od data nákupu. K registraci budete potřebovat originální účtenku.

Postup registrace:

  1. Vytvořte si účet na webové stránce Dynafitu na odkazu ZDE.
  2. Své produkty Dynafit poté zaregistrujte na kartě "product registration" ve svém účtu.
  3. Zadejte následující informace: Datum nákupu, typ výrobku, sériové číslo nebo číslo výrobku a místo nákupu (online, offline). Sériové číslo (formát: 1234567) nebo číslo výrobku (formát: 00-0000000000) najdete přímo na výrobku nebo na originálním obalu.
  4. Nahrajte originální doklad o koupi ve formátu JPG, PNG nebo PDF.

Potvrzení o registraci daného produktu vám poté přijde emailem.

Na které produkty se vztahuje doživotní záruka a na které ne?

Do programu doživotní záruky Dynafit patří mnoho vybraných produktů, včetně hardwaru i měkkého zboží. Do doživotní záruky spadá skialpinistické vázání, skialpinistické boty, lyže, lyžařské mačky, hole, helmy, batohy a brýle, stejně jako funkční bundy a kalhoty. Vyloučeny jsou naopak základní vrstvy, trička, boty na trail running a horolezectví, vložky do bot, ponožky a rukavice nebo palčáky.

Doživotní záruka Dynafit se vztahuje na vybrané výrobky zakoupené po 1. říjnu 2023.

Co doživotní záruka zahrnuje:


Služba Dynafit Lifetime guarantee zahrnuje všechny vady materiálu a kvalitu zpracování.

Důležité vědět:

Doživotní záruka se vztahuje na životní cyklus výrobku - nikoli na život kupujícího. Tento životní cyklus je 10 let.

Výjimky z krytí doživotní záruky


Doživotní záruka se nevztahuje na poškození způsobená nehodami, nesprávným používáním, nedbalostí nebo přirozenou degradací barev a materiálů, jakož i na opotřebení po delší dobu.

Nevztahuje se ani na poškození způsobené běžným opotřebením, úpravami nebo neautorizovanými opravami. 

Co se stane, pokud jsem produkt zakoupil nebo zaregistroval před 1. říjnem 2023?

Pokud jste produkt zakoupili nebo zaregistrovali před 1. říjnem 2023, platí následující pravidla:

Vázání

Pokud jste své vázání zaregistrovali na webových stránkách Dynafitu, prodlouží vám Dynafit zákonem požadovanou záruku na 10 let. To pokrývá běžnou životnost skialpinistického vázání. Omezená záruka na výrobek se vztahuje na všechny vady materiálu a zpracování a vztahuje se pouze na vázání, která byla zakoupena po 1. listopadu 2019 do 30. září 2023.
 

Skialpinistické boty


Pokud jste své skialpinistické boty zaregistrovali na webových stránkách Dynafitu, prodlouží vám Dynafit zákonem požadovanou záruku na 5 let. Omezená záruka na výrobek se vztahuje na všechny vady materiálu a zpracování, a to pouze od 1. října 2021 do 30. září 2023.
 

Brýle


Pokud jste si na webových stránkách Dynafitu zaregistrovali brýle, pak vám Dynafit prodlouží zákonem požadovanou záruku na 5 let. Omezená záruka na výrobek se vztahuje na všechny vady materiálu a zpracování, pouze od 1. února 2022 do 30. září 2023.
 

Prodloužená záruka na všechny ostatní výrobky Dynafit


Kromě naší DOŽIVOTNÍ ZÁRUKY na vázání, skialpinistické boty a brýle, nabízí Dynafit prodlouženou záruku na všechny ostatní výrobky, aby zdůraznil svou důvěru v kvalitu a dlouhou životnost produktů Dynafit. Od data nákupu tedy automaticky získáváte dvouletou záruku na všechny výrobky Dynafit - od čelenek po zateplené bundy, od skialpinistických kalhot po běžecké boty. Když tyto výrobky zaregistrujete na dynafit.com, záruka se prodlouží o další rok, to znamená, že se ze dvou let prodlouží na tři roky. To je o jeden rok více, než je zákonem požadovaná záruka.

Doživotní záruka DYNAFIT je nepřenosná. Má na ni nárok pouze původní majitel.

Kompletní informace najdete zde.

Oficiální video Dynafit Lifetime Guarantee: 

Kontaktní formulář

*
*
Odesláním tohoto formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Souhlasím s GDPR

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Runsport.cz , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.

Doprava zdarma při
nákupu nad 1 000 Kč

Pohybujeme se v horách,
naše produkty známe
a dokážeme vám poradit

Zaregistruj se a získej
exkluzivní slevu 5%

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce