Ideální boty pro Prominentní vrcholy Lužických hor?
27. 05. 2020 Runsport Team Honza Dvořáček – Trailrun.cz

Ideální boty pro Prominentní vrcholy Lužických hor?

Zajímá vás, v čem naše holky runsporťačky běžely 120 km dlouhou trasu Prominentní vrcholy Lužických hor? Marcelka nejdřív vsadila na jistotu v podobě SALOMON Ultra Pro. Na druhou polovinu trasy se potom přezula do DYNAFIT Ultra Pro. Péťa vyběhla v INOV-8 Trail Talon 275 a potom se přezula do HOKA ONE ONE Speedgoat 3, ve kterých se dokonce rozhodla přebrodit potok.

Vidíte, že holky vsadily na jistotu a celé to absolvovaly v hodně tlumených a hlavně vyzkoušených trailových botkách. Ať si v recenzích přečtete co chcete, tak každý má trochu jiné chodidlo a jiný styl běhu a bota vám prostě hlavně musí sedět…

Botky můžete vybírat zde:

Běžecké boty Dynafit Ultra

Kontaktní formulář

*
*
Odesláním tohoto formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Souhlasím s GDPR

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Runsport.cz , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.

Doprava zdarma při
nákupu nad 1 000 Kč

Pohybujeme se v horách,
naše produkty známe
a dokážeme vám poradit

Zaregistruj se a získej
exkluzivní slevu 5%

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce