Dynafit TLT8 Expedition CR Women - Methyl Blue Lipstick

Doprava zdarma
Dynafit TLT8 Expedition CR Women - Methyl Blue Lipstick

Dámské skitouringové boty

Váha 1040 gramů! Přesně to dělá z těchto dámských skitouringových bot naprostý trhák mezi skitouringovými turistickými botami se dvěma přezkami. Jste ambiciozní nadšenec skitouringu a máte rádi, když cesta odsýpá? V tom případě jste si vybrali dobře. Díky těmto botám budete rychlí do kopce a bezpečně a s jistotou sjedete každý kopec.

Nový uzavírací systém Ultra Lock 4.0

Za účelem začlenění větší rychlosti, pohodlí a bezpečnosti při výstupu vyvinul návrhářský tým DYNAFIT nový uzavírací systém Ultra Lock 4.0. Jeho ovládání je jednoduché a intuitivní. Tím šetří čas při přechodu z režimu do kopce do režimu z kopce.

Horní přezka má dvě funkce:

 • Pracuje jako páka pro mechanismus lyžařské chůze
 • a také otevírá manžetu.

Obě spony jsou mikro-nastavitelné (umožňují jemné doladění) a přizpůsobí se tak každému nadšenci skialpinismu a skitouringu. Systém je také snadno ovladatelný v rukavicích. Mezi další jeho vlastnosti patří spolehlivost a kvalitní zpracování, které stále neznamená žádnou zbytečnou váhu - získáte rychlost bez kompromisů.

Manžeta a rozsah pohybu

Díky rozsahu manžety o 60 stupňů umožňuje tato bota přirozenou a energeticky úspornou chůzi i ve velmi strmém terénu. Zkrácená špička „Speed Nose“ v porovnání s klasickou dlouhou špičkou snižuje váhu boty o 15 procent. Navíc umožňuje o 12 % účinnější protažení chodidla s poklesem bodu otáčení o 4 mm. Při sjezdu lze lyžařskou turistickou botu uzamknout do předklonu o 15 nebo 18 stupňů.

Vnitřní vložka CR (Custom Ready)

Tento druh vložky je v porovnání s verzí CL (Custom Light) silnější a pohodlnější. Více se orientuje na výkon z kopce, kde více polstrování poskytuje větší podporu, přesnost a kontrolu při lyžování.

TLT8 Expedition - ideální parťák pro skitouring

Pro optimální přenos síly byl tvar bot TLT8 Expedition přepracován, takže bota nabízí úzký, atletický tvar. Skitouringové boty TLT8 Expedition jsou obzvláště vhodné pro traverzování nebo stoupání ve strmém nebo zledovatělém terénu. Tyto boty jsou kompatibilní s ultralehkými mačkami Cramp-In vyvinutými ve spolupráci se společností SALEWA.

Klíčové informace:

 • Dámské skitouringové boty,
 • rotace v kloubu 60°,
 • náklon z 15° na 18°,
 • 2 přezky s mikroregulací,
 • vyjímatelná vnitřní botička CR (je silnější než verze CL),
 • přepínaní chůze/sjezd pomocí přezky Ultra lock 4.0,
 • Pomoca podrážka,
 • hmotnost 1040 g (velikost MP 25,5),
 • kompatibilita s ultralehkými mačkami Cramp-In.

Dámské skialpové boty Dynafit TLT8 Expedition CR W - video:

Potřebujete poradit s výběrem?

Lenka <span>Váš expert na kopce</span>

Lenka Váš expert na kopce

+420 774 118 065 Po–pá: 8–15 hod.

info@runsport.cz Odpovídáme do 12 hodin

Naposledy jste si prohlíželi

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce