Salewa Apex Climb 25 BP ombre blue

Lezecký batoh s objemem 25 l

Salewa Apex Climb 25 je lehký lezecký batoh s dostatečným objemem pro jakékoliv výzvy v horách.

Má plochý přiléhavý design, který vás nebude nijak omezovat během výkonu. Rozdvojené popruhy umožňují ramenům pohyb do všech směrů, především při natahování po vysokých úchytech. Unikátní technologie s 3D ventily zamezuje nadměrnému pocení zad. Ani během intenzivní aktivity se nebudete přehřívat. Systém Twin Compression stabilizuje zátěž a napomáhá k lepší rovnováze.

Apex climb obsahuje několik úchytů na cepín, lano, helmu, hole a navíc umožňuje použití hydratačního vaku.

Díky vysoce odolnému materiálu ROBIC® obstojí i v nepříznivých podmínkách. Vydejte se vstříc novým vrcholům s batohem Apex Climb.

Minimalizace pocení zad

Chytrá Dry Back technologie s 3D ventily nechá vaše záda volně dýchat, a zabrání tak nadměrnému pocení. Udržuje nižší teplotu v oblasti beder, což oceníte především při dlouhodobém nošení. Zádová vložka je tvořena z pružné EVA pěny, která se přizpůsobuje vašemu tělu pro ještě větší pohodlí.

Rozdělené popruhy

Rozdělení popruhu na dvě části poskytuje volnost pohybu a odvětrávání podobně jako zádová vložka.

Stabilita a upevnění

Upevnění batohu k tělu zajišťují dva hrudní popruhy, které napomáhají rozložit zátěže, aby nedocházelo k přetížení ramen. Spodní popruh je navíc připojen k batohu hned na dvou místech, takže přilne k zádům a neposkakuje ani při prudkých pohybech.

Úložný prostor

S objemem 25 litrů nebudete mít problém pobrat veškeré nutné vybavení. Kromě hlavní komory obsahuje batoh také jednoduše dostupnou kapsu na zip, vhodnou například pro vaše doklady, mobilní telefon nebo klíče. Po stranách se nachází několik úchytů na cepín, lano, helmu, hole a jiné vybavení.

Hydratační systém

Batoh je kompatibilní s hydratačním vakem. Hadičku lze prostrčit zabudovaným otvorem, a tekutiny tak můžete mít neustále k dispozici.

Srolovatelný uzávěr

Srolovatelný vršek batohu umožňuje zvýšit jeho objem, pokud je to potřeba.

Specifikace

  • Určení: unisex batoh Salewa
  • Sport: lezení, horská turistika, skialpy
  • Hmotnost: 485 g
  • Objem: 25 l
  • Rozměry: 55x27x17 cm
  • Materiál: nylon, Robic 210D Ripstop

Produkt patří do těchto kategorií

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce