Vážení zákazníci, víte, že při objednávce nad 1.000 Kč od nás máte poštovné ZDARMA? A k objednávce nad 2.000 Kč navíc dostanete krásnou běžeckou čelenku Runsport.cz - EXPERTI NA KOPCE. Přejeme Vám krásné předvánoční nakupování a děkujeme, že jste si vybrali právě nás… :)

Compressport Trail Postural SS Top W garnet rose

Doprava zdarma
Compressport Trail Postural SS Top W garnet rose
AW00089B_357-Compressport-Trail-Postural-SS-Top-W-garnet-rose-back
AW00089B_357-Compressport-Trail-Postural-SS-Top-W-garnet-rose-front
AW00089B_357-Compressport-Trail-Postural-SS-Top-W-garnet-rose-runner
AW00089B_357-Compressport-Trail-Postural-SS-Top-W-garnet-rose-pocket
AW00089B_357-Compressport-Trail-Postural-SS-Top-W-garnet-rose-runner-back
AW00089B_357-Compressport-Trail-Postural-SS-Top-W-garnet-rose-side

Běžecký dres

Dámský běžecký dres Compressport Trail Postural SS Top s sebou přináší skvělé funkční vlastnosti a jedinečné řešení kapes.

Dostatek úložného prostoru

Nenajdete zde pouze jednu kapsu v oblasti zad, jak je pro dresy typické, ale integrovaný Free Belt – běžecký pás. Ve spodní části dresu se nachází jedna velká kapsa kolem dokola rozdělená na čtyři menší, čímž vzniká spoustu místa pro energetické gely, telefon, klíče apod. Vše je na svém místě a perfektně přístupné při samotném běhu, bez nutnosti zastavení. Nemusíte se bát nepohodlného skákání věcí uvnitř kapes - vzhledem k elastičnosti materiálu je vše dokonale fixované.

Materiál

Materiál působí velmi příjemně, nemusíte se tak bát nepříjemných odřenin v oblasti podpaží apod. Raglánové rukávy Vám zajistí perfektní volnost pohybu a eliminují tak případné nepříjemné otlaky od ramenních švů, i když máte na zádech běžeckou vestu nebo batoh.

Vysoce funkční tkanina Vám zajistí optimální termoregulaci za různých teplot. Zip je navržen od krku až k pasu, který napomůže nejen ke snadnějšímu oblékání, ale i k lepšímu větrání při vysokých teplotách.

Klíčové vlastnosti
Dámský běžecký dres Compressport Trail Postural SS Top W garnet rose - skvěle padnoucí anatomický střih, jedinečné řešení kapes, dokonalá termoregulace

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce