Salewa Apex Guide 45 pumpkin

Outdoorový batoh s objemem 45 litrů

Salewa Apex Guide 45 byl navržen tak, aby obstál i v těch nejnáročnějších podmínkách. Díky odolné látce ROBIC® vydrží téměř cokoliv, přesto je ale velmi lehký. Unikátní technologie s 3D ventily zamezuje nadměrnému pocení zad. Ani při náročných výstupech se nebudete přehřívat, jako tomu je u běžných batohů zvykem. Praktický rozdvojený popruh umožňuje rukám volný pohyb bez omezení. Kvůli ochrannému uzávěru hlavní kapsy bude vaše vybavení v bezpečí a pomocí magnetické přezky navíc dokážete k batohu připnout například lano nebo helmu jen jednou rukou. Tyto užitečné vlastnosti dělají z batohu Apex Guide ideálního společníka na horské výpravy.

Minimalizace pocení zad

Chytrá Dry Back technologie s 3D ventily nechá vaše záda volně dýchat, a zabrání tak nadměrnému pocení. Udržuje nižší teplotu v oblasti beder, což oceníte především při dlouhodobém nošení. Zádová vložka je tvořena z pružné EVA pěny, která se přizpůsobuje vašemu tělu pro ještě větší pohodlí.

Rozdělené popruhy

Rozdělení popruhu na dvě části poskytuje volnost pohybu a odvětrávání podobně jako zádová vložka.

Stabilita a upevnění

Upevnění batohu k tělu zajišťují dva hrudní popruhy, které napomáhají rozložení zátěže, aby nedocházelo k přetížení ramen. Dotažení popruhů si můžete libovolně nastavit podle vašich potřeb.

Úložný prostor

Díky objemu 45 l se do batohu vejde veškeré potřebné vybavení. Kromě hlavní komory obsahuje ještě několik kapes. Na vrchu je větší kapsa na zip, ideální pro vaše doklady, klíče, mobil a obecně vše, co chcete mít vždy po ruce. Po stranách je navíc několik úchytů na cepín, helmu, trekingové hole apod.

Hydratační systém

Batoh je kompatibilní s hydratačním vakem. Hadičku lze prostrčit zabudovaným otvorem, a tekutiny tak můžete mít neustále k dispozici.

Bezpečný uzávěr

Srolovatelný vršek ulehčuje nastavení objemu batohu pro lepší rozložení hmotnosti. Přes takto uzavřený batoh se ještě přehodí speciální víko, které vše upevní a zabezpečí.

Specifikace

  • Určení: unisex Salewa batoh
  • Sezóna: 2021
  • Sport: horská turistika, skialpy
  • Hmotnost: 1210 g (825g)
  • Objem: 45 litrů
  • Rozměry: 68x30x27 cm
  • Materiál: Robic 210D Ripstop, Robic® Fabric 420D

Potřebujete poradit s výběrem?

Lenka <span>Váš expert na kopce</span>

Lenka Váš expert na kopce

+420 774 118 065 Po–pá: 8–15 hod.

info@runsport.cz Odpovídáme do 12 hodin

Naposledy jste si prohlíželi

Produkt patří do těchto kategorií

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce